Ceturtdiena, 2020. gada 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Trešdiena, 4. februāris (2015) 16:06

"Nekā personīga" informācijas avots apgalvo, ka ir tikusi iebaidīta (10)  

TV3 raidījums „Nekā personīga” aizvadītās nedēļas svētdienas pārraidē lepni pavēstīja, ka dienas gaismā izvilcis krāpšanas shēmu Rīgas Satiksmē: uzņēmums it kā gadu maksājis vairākus simtus tūkstošu par tīrīšanas līdzekļiem, kuru vietā saņemts parasts ūdens. Par to intervijā stāstīja Vitalex, HRM un Alchimica Latvia darbiniece Vita Baurovska (attēlā).

Taču trešdien pilsētas mērs Nils Ušakovs no raidījuma "galvenās varones" Vitas Baurovskas saņēmis vēstuli un videoierakstu, liecina ieraksts viņa sociālā tīkla Facebook.com lapā.

Savā vēstulē Baurovska atsauc visu teikto un uzsver, ka interviju raidījumam „Nekā personīga” viņa sniegusi psiholoģiska un emocionāla spiediena iespaidā.

Baurovska arī atvainojusies uzņēmumam „Rīgas satiksme”.

Iepriekš tieši Baurovskas teiktais deva iespēju raidījumam „Nekā personīga” parādīt sižetu par to, ka „Rīgas satiksme” par 280 000 tūkstošiem latu transporta mazgāšanai domātu līdzekļu vietā esot iepirkusi ūdeni.

Viss skandāls, kas sākās, skaļi apvainojumi, rīdzinieku sašutums un prasības pēc izmeklēšanas un soda balstījās uz vienu frāzi, ko raidījumā „Nekā personīga” teica Vita Baurovska: „Tilpnēs, muciņās, plastmasas mucās tika uzpildīts ūdens.”

Ieskanēta vēstule izlasāma raksta fotogalerijā.

Bet šis ir videoierakstā sievietes teiktā atšifrējums:

"Es, Vita Baurovska, apdomājot visu notikušo pirms šī mana 2015.gada 2.februāra labprātīgā paziņojuma, apliecinu, ka informāciju, kas atspoguļota raidījumā „Nekā personīga”, sniedzu vairāku faktoru iespaidā. Tiku informēta, ka, nesniedzot informāciju, būšu līdzdalībnieks kriminālnoziegumā, par ko tiks arī ziņots institūcijām.

Intervijā atspoguļotais nav ne ar ko pamatojams, tie ir tikai mani vārdi emocionālā un psiholoģiskā stāvokļa iespaidā. „Rīgas satiksmei” tika piegādāta nanotehnoloģiskā ķīmija, nevis ūdens, kā tika atspoguļots intervijā. Izsaku nožēlu par radītajām neērtībām „Rīgas satiksmes” vadībai, Aleksandram Beskorovainijam, Vjačeslavam Stunžānam un citām personām, kurām radīju zaudējumus. Nepieciešamības gadījumā savu tekstu varu atkārtot."


Nils Ušakovs uzdevis „Rīgas satiksmes” vadībai vērsties policijā ar prasību veikt izmeklēšanu – kas un kādos apstākļos izdarījis spiedienu uz Vitu Baurovsku, veidojot sižetu raidījumam „Nekā personīga”.

Iespējams, mēs esam saskārušies ar vienu no netīrākajiem piemēriem Latvijas politikā un žurnālistikā, kad nomelnošanas kampaņā tiek izmantoti jebkādi līdzekļi, lai piespiestu cilvēkus kameras priekšā sniegt melīgus apgalvojumus. Un, ja tā ir taisnība, tad vainīgajiem ir jāsaņem sods, savā Facebook lapā raksta pašvaldības vadītājs.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

gadfmis

2015-02-14 14:30:40

Ziņot

muiža liela protams nekā personīga kārtējo reizi melo un izplata abgalvojumus paši iebiedējot cilvēkus gūstā ...

gadfmis

2015-02-14 14:30:25

Ziņot

muiža liela protams nekā personīga kārtējo reizi melo un izplata abgalvojumus paši iebiedējot cilvēkus gūstā ...

Kaspars

2015-02-11 10:09:00

Ziņot

piepieda atzīties, ka ir piespiesta stāstīt patiesību.. Mr.Konstantinov mainiet darba devēju, pretējā gadījumā pie tik kroppla ziņu atspoguļojuma var nākties mainīt profesiju, jo neviens Jūs vairs necienīs!

Kārlis

2015-02-10 15:08:20

Ziņot

Nu un kur tad šodienas bomba ka satricināja visus ziņu portālus? "Rīgas mēra Nila Ušakova padomnieks Jānis Dzanuškāns atmaksāšot Rīgas domei 35 000 eiro, ko pašvaldība viņam samaksāja par pētījumu, kas vēlāk vismaz daļēji izrādījās kompilācija no internetā brīvi pieejamu tekstu kopētiem fragmentiem." Kas i saimnieks gņils aizliedza ko tādu publicēt? :)

Igors

2015-02-07 15:26:31

Ziņot

Izmeklēšana parādīs kurš kuru un kādā veidā ietekmēs. Kalnmeijeram darbs! Nils uzkāpis uz mīnas ar laika degli. Charite neglābs.

Vita

2015-02-06 13:57:11

Ziņot

Tiesam kauns lasit. Liepnieks tacu Usakam velesanu kampanu veidoja. Te ari redzams- tikai Nilam labveligi raksti, pilnigi nekadas kritikas. Fui fui fui

Vārds

2015-02-06 01:07:13

Ziņot

Baiga tante cika ta piedavaja par atsaukumu uz kádam 10 -15 štikām eiro sarunjā, a ko nevarēja uzreizs samaksāt, uzmeta.. Istenība baigi labais veids, ja ar tevi nedalās kopīga štellē. Malači RS māk lietās atri sakārtot i ko LR prokuratūra par to teiks? A ūdeni ta gan tirgoja a ????

Nobijās

2015-02-05 16:32:31

Ziņot

Jākobsonu sakropļoja, sieviete nobijās...

Žēl, ka tā

2015-02-05 16:32:11

Ziņot

Ušakovs ir netīrs! Kāpēc latviešiem tāda nelaime?Kāpēc nav paveicies ar foršu Rīgas mēru?

Kārlis

2015-02-04 22:29:58

Ziņot

fū kādi jūs te gņilova pakalpiņi, mazgājat nu šo tīru, nu nu

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (9)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (5)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (3)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (16)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet (30)

Piektdienas laikrakstā " Neatkarīgā Rīta Avīze" lasāma Elitas Veidemanes intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī.

Juris Rozenvalds: Mēs esam viegli ievainojama sabiedrība (11)

Jānis Ikstens: Saeimas vēlēšanās rudenī vēlētāju aktivitāte būs krietni lielāka (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv