Ceturtdiena, 2021. gada 25. februāris

Alma, Annemarija

24. augusts (2014) 13:38

Ko darīt, ja ārlietu ministrs melo? (43)

Flickr.com

Publicējam Nila Ušakova vēstuli Latvijā akreditētajiem ārvalstu vēstniekiem saistībā ar Edgara Rinkēviča izteikumiem sociālajos tīklos.


Jūsu Ekselence!

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēviča kungs šī gada 16. augustā savā kontā mikroblogošanas vietnē "Twitter” rakstīja: "Man ar Nilu Ušakovu un partiju „Saskaņa” ir būtiskas domstarpības - redzu LV Eiropā kā brīvu un neatkarīgu valsti, viņi kā Maskavas protektorātu”, uzskatu par savu pienākumu darīt zināmu, ka ministra izteikumi ir pilnīgi nepatiesi.

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas ārlietu ministra meli, iespējams, neaprobežojas vienīgi ar publiskiem izteikumiem sociālajos tīklos, bet, iespējams, attiecas arī uz citām situācijām, uzskatu par savu pienākumu izskaidrot patieso situāciju un Latvijas lielākās politiskās partijas, arī lielākās parlamenta frakcijas, kā arī savus kā šīs partijas vadītāja uzskatus, kas skar Latvijas ārpolitiku.

„Saskaņa” ir lielākā sociāldemokrātiskā partija ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā. Partija „Saskaņa” ietilpst Eiropas sociālistu un demokrātu grupas sastāvā.

Mūsu partijas pārstāvji vada virkni pašvaldību Latvijā un saskaņā ar visiem jaunākajiem socioloģiskajiem pētījumiem ir ne tikai lielākais, bet arī populārākais politiskais spēks Latvijā.

Neviens no mūsu partijas politiķiem nekad un nekur nekādos apstākļos nav izteicis jebkādu kaut vismazāko mājienu, kas liktu domāt, ka viņi ir pret Latvijas neatkarību, pret Latvijas dalību ES, NATO un vēlētos, lai Latvija kļūtu par Krievijas protektorātu. Protams, nekas kaut attāli līdzīgs nekad nekādos formātos partijā „Saskaņa” nav apspriests, nekas pat attāli līdzīgs nav, protams, rakstīts nekādos partijas „Saskaņa” dokumentos.

Tomēr, neraugoties uz to visu, Latvijas Republikas ārlietu ministrs publiski apgalvo, ka es, partijas „Saskaņa” vadītājs Nils Ušakovs, un mūsu partija esot pret Latvijas neatkarību, dalību ES un vēloties, lai Latvija kļūtu par Krievijas protektorātu. Tie ir nožēlojami meli, kas nav un nevar tikt pamatoti ne ar kādiem faktiem.

Kā sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” vadītājs es lūdzu Jūs informēt savas valsts ārlietu ministriju par šo gadījumu un ņemt to vērā arī turpmākā saskarsmē ar Rinkēviča kungu.

Priekšvēlēšanu gaisotnē iekarstot, Edgars Rinkēviča kungs savā retorikā balansē uz starpetniskā naida kurināšanas robežas, radot sabiedrībā nedrošību, bailes, ienaidnieku meklēšanu, kas var pāraugt agresijā.

Mēs uzskatām tādu uzvedību par bezatbildīgu, Eiropas Savienības dalībvalsts ārlietu ministra necienīgu.

Ar cieņu,
Nils Ušakovs


Vēstule angļu valodā izlasāma šeit.


Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
4
5
Lapa 1 no 5

Mainīt komentāru secību

blow

2014-09-19 00:01:08

Ziņot

Vēl bez šīs vēstules ārvalstu vēstniekiem, Rinkevičš būtu jāiesūdz tiesā par publisku apmelošanu! Vispār šim ārlietu ministram būtu jāpievieno melu detektors katru reizi, kad viņš uzstājas tiešajā ēterā vai arī atbild uz jautājumiem priekš laikrakstiem!

susurs

2014-09-18 22:37:08

Ziņot

Rinkevičš savu stulbo principu dēļ gatavs pārdot visu Latviju Eiropai un ASV, kas patlaban jau notiek. Mums vairs īsti šeit nekas nepieder. Gandrīz visas ražotnes tiek pārdotas vai daļa likvidētas, bankas pieder eiropiešiem, pat pēdējo valsts banku Citadeli jau pārdod par sviestmaizi kādam ārvalstniekam, kurā valsts ieguldīja vienu miljardu nodokļu maksātāju naudas. Un tā tas turpināsies kamēr pie varas būs šie Vienotības idioti!

Patriks

2014-09-17 22:42:23

Ziņot

Tāds nelietis kā Rinkevičs vēl nekad nav bijis ārlietu ministra krēslā visā Latvijas neatkarības pastāvēšanas vēsturē. Tāda šaurpierība, kas piemīt Rinkevičam, rada nopietnus draudus ekonomiskai attīstībai Latvijā! Viņs kā tāds iespītējies auns cenšas visiem iestāstīt cik nepieciešami ir ieriebt krieviem, kamer citu gudrāku valstu vadītāji ir nolēmuši nepiemērot jaunas sankcijas pret Krieviju, jo saprot, ka ar sankciju karu neko un nekad nepanāksi, bet tikai sliktāk padarīsi sev. Tas jau ir pierādījies arī senāk. Rinkevičs atrodas laikam kādā citā dimensijā, jo savas valsts iedzīvotāju labklājība viņu it nemaz neinteresē.

.,

2014-09-06 16:19:33

Ziņot

Cik komentus Liepnieks te pats iestročīja? :D

artūrs

2014-08-29 15:48:10

Ziņot

ooo, troļļu tusiņš!

Miks

2014-08-29 03:02:38

Ziņot

Šitas Rinkēvičš kas izkatās pēc veca pedofīla ir ASV marionete un kara kurinātājs kas strādā pret LV un ES interesēm. kāds brīnums ka viņš melo. Melošanai r viņa tieši darba pienākumi ASV saimnieku uzdevumā.

roze

2014-08-28 21:23:02

Ziņot

Malacis Nils Ušakovs! Vajag vienmēr tā rīkoties, ja kāds mēģina nepamatoti apmelot! Tas, ka ārlietu ministrs bieži melo, ka ausis kust, jau sen ir novērots! Bet meliem ir īsas kājas un Rinkevičam nav agumentu ar ko pierādīt savus melus.

Egija

2014-08-27 22:46:44

Ziņot

Nu tāds kangars ir Rinkevičš, ka lielāku šajā brīdī grūti iedomāties. Tas laikam ir mūsu daudziem varas vīriem tāds mazvērtības komplekss, jo redz Latvija ir maza, sasniegumu pasaulē arī nekādu īpašu nav, ekonomika vāja salīdzinot ar lielvalstīm, toties izcelties uz visu fona ar skaļiem saukļiem ''Sankcijas pret Krieviju'', to protam. Un tas ir nožēlojami, jo beigās vislielākie cietēji esam mēs un ASV ir nospļauties uz to, kas ar mums notiks pēc sankciju piemērošanas.

solo

2014-08-27 18:41:43

Ziņot

Pēc šīs nievajošās attieksmes pret ražotājiem, tirgotājiem un uzņēmējiem no Rinkeviča puses, var simtprocentīgi teikt, ka ārlietu ministrs ir valsts ekonomikas grāvējs, jo viņu neinteresē, ka zemnieki un uzņēmēji cietīs lielus zaudējumus, bet gan paša savi principi! Ir milzīgs kauns par tādu ministru. Nav brīnums, ka Latvijas ekonomika pa šiem pēdējiem 20 gadiem virzās ļoti lēniem tempiem, pateicoties tādiem ministreļiem. Bet paši saka, ka viss ir vislabākajā kārtībā! Nu neapmānīs tautu vairs ar šīm pasakām!

kvass

2014-08-27 15:20:50

Ziņot

Ja būtu pārliecība, ka Nils tiešām ar sirdi un dvēseli tic tam ko saka un var galvot arī par savas partijas biedriem, domāju Rimševics būs pirmais, kas ņems savus vārdus atpakaļ, bet arī Putins un Vešņakovs apgalvo, ka Ukrianā nav Krievijas karaspēka. Varbūt mēram netērēt laiku smieklīgiem rakstiņiem, bet pierādīt savu uzticību Latvijas valstij ar darbiem.

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (11)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (6)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (3)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (17)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (5)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (2)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (3)

Latvijā svin Lieldienas (2)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (3)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus (1)

Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet (30)

Piektdienas laikrakstā " Neatkarīgā Rīta Avīze" lasāma Elitas Veidemanes intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī.

Juris Rozenvalds: Mēs esam viegli ievainojama sabiedrība (11)

Jānis Ikstens: Saeimas vēlēšanās rudenī vēlētāju aktivitāte būs krietni lielāka (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv