Sestdiena, 2019. gada 25. maijs

Junora, Anšlavs

Pirmdiena, 9. marts (2015) 01:37

Dzejniece Liāna Langa atbalsta prezidentu Bērziņu un 16. marta pasākumus (77)

Latvijas inteliģences loma un ideoloģiskā stāja diemžēl vēsturiski ir bijis garš kolobracionisma, nodevības un pielāgošanās stāsts, bet kamēr šis jautājums vēsturniekiem vēl ir tabu, interesanti vērot tos retos mūsdienu latviešu inteliģences pārstāvjus, kuriem ir aktīva politiska nostāja. Tā piemēram, kā amerikāņi teiktu, vienkārši "for the record", vai teiksim - protokolam - latviešu visādi apbalvotā un atzītā dzejniece Liāna Langa 2015. gada martā iestājas par divām lietām.

Pirmkārt, ne vairāk, ne mazāk - Liāna Langa pauž atbalstu acīmredzami vissliktākajam Latvijas Valsts prezidentam visā valsts pastāvēšanas vēsturē Andrim Bērziņam. Vienīgais viņas pārmetums Andrim Bērziņam ir tas, ka viņš vilcinās ar savas piekrišanas paušanu kandidēt atkārtoti, bet visādi citādi - vienas vienīgas medus upes šokolādes krastos.

Te precīzs citāts no Latvijas televīzijas raidījuma "Panorāma":
"Liāna Langa:  Prezidenta kavēšanās paust skaidru viedokli par atkārtotu kandidēšanu uz prezidenta amatu diemžēl izraisa nevajadzīgas spekulācijas un neizpratni. Tomēr vēlos arī atgādināt, ka Andris Bērziņš ir atstājis vēsturē nozīmīgas pēdas: viņš izsludinājis Satversmes preambulas likumu, izsludinājis grozījumus likumā par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un paudis atbalstu VKD zinātniskās komisijas izpētes darbam. Pirms vairākiem gadiem rakstniecībai finansiāli smagā brīdī Andris Bērziņš piekrita kļūt par Rakstniecības atbalsta fonda patronu. Un tik augsta līmeņa atbalstu rakstniecība līdz šim nebija saņēmusi.”

Bet Liāna Langa šajās dienās izcēlusies ne tikai ar šo, maigi izsakoties, ne pašsaprotamo iznācienu. Ir vēl kāds paziņojums, kurš vairāk kā ļoti patiks Krievijas propagandas darboņiem un pilnībā sakrīt ar viņu šī brīža mērķiem. Proti, panākt, lai Latvijā 16. martā notiek pēc iespējas plašākas hitleriskās Vācijas SS leģiona piemiņas svinības.

Savā tviterkontā dzejniece Liāna Langa ir ievietojusi šādu aicinājumu:Nu ko, tautai ir jāzina savi varoņi. Īpaši šajā, kā tagad pieņemts teikt - ģeopolitiski sarežģītajā situācijā. Liāna Langa atbalsta prezidentu Andri Bērziņu, kā arī aicina visus piedalīties hitleriskās Vācijas SS leģiona piemiņas pasākumos.

Stulbeni no ienaidnieka nekad nav viegli atšķirt, bet varbūt arī nav nemaz tik svarīga precīza diagnoze. Svarīgi ir, kurā pusē informatīvajos un propagandas karos jūs karojat. Iemesls, kāpēc to dara var būt dažāds: intelekta trūkums (ļoti ticami, īpaši vēl ņemot vērā dzejnieces garīgo slimību vēsturi), pērkamība, angažētība. Iemesli var būt dažādi, neminēsim, daudz svarīgākas ir reālās darbības. Liānas Langas darbību vektors ir skaidrs.

Matīss

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

fernando

[email protected]

2018-08-06 16:26:25

Ziņot

Saņemtā aizdevuma piedāvājuma faktiskā liecība Es aicinu Fernando Lucras no Itālijas. No šī vīrieša saņemu 50 000 eiro aizdevumu, viņa vārds ir Fabrice Pouilles. Jūs varat arī sazināties ar viņiem, ja jums ir nepieciešams aizdevums, šeit ir tavs e-pasts: [email protected] Dievs dod jums ilgu mūžu, lai turpinātu darbu, lai palīdzētu cilvēcei.

ALBAKER

[email protected]

2017-09-29 19:05:25

Ziņot

Labdien manas personas Rīga Latvija IESPĒJAMĪBA PAR KĀ IZNĪCAS IEGĀDĀT MĀJU, KAS NAV REĀLĀ UN VISPĀRĪGĀS ATLĪDZĪBAS UZŅĒMUMA, KAS SAISTĪTS AR ALBAKER aizdevumu firmu. Es esmu ļoti priecīgs šodienas un Dievs svētī JOSE LUIS AIZDEVUMU KOMPĀNIJA. , Mans vārds ir Abdullah Es esmu no Rijādas pilsētas, un pēdējos 5 mēnešos esmu meklējis īstu aizdevuma uzņēmumu, lai nopirktu māju viss, kas man bija, bija ķekars, kas ļāva man uzticēties viņiem un beigās no dienas, viņi paņēma manu naudu, nedodot kaut ko par labu, visi mana cerība bija pazudusi, mani sajaukt un satraukt, es nekad negribēju kaut ko darīt ar aizdevumu uzņēmumiem internetā, tāpēc es devos aizņemties naudu no draugs, es teicu viņai visu, kas noticis, un viņa teica, ka viņa var man palīdzēt viņa zina aizdevuma sabiedrību, kas var man palīdzēt ar jebkādu aizdevuma summu man vajadzēja ar ļoti zemu 2% procentu likmi, ka viņa tikko ieguva a aizdevums no viņiem, viņa mani lika, kā pieteikties aizdevumam, es izdarīju tāpat kā viņa pastāstīja man, es pieteiku ar viņiem pa e-pastu: ([email protected]) es nekad neticēju, bet es centos un uz manu Lielākais pārsteigums, ka es saņēmu aizdevumu 24 stundu laikā, es nevarēju ticēt, Es esmu laimīgs un bagāts vēlreiz, un es pateicos Dievam par šādu aizdevumu Šādi uzņēmumi joprojām pastāv pēc šīm izkrāpšanas vietām, lūdzu, es padomu visiem, kas tur, kam ir nepieciešams aizdevums iet uz ([email protected]) viņi nekad neveiks jums, un Jūsu dzīve mainīsies, kad mani ir izdarījuši. Ātri sazināties ([email protected]) šodien un saņemt no viņiem aizdevumu, Dievs svētī Albārka aizdevuma sabiedrību par viņu patieso aizdevuma piedāvājumu.  Pārliecinieties, vai jūs sazināties ar Albaker aizdevuma sabiedrību par savu aizdevumu, jo es saņēmu savu aizdevumu veiksmīgi no šī uzņēmuma bez stresa.

monaco

lativia

2017-09-28 17:03:40

Ziņot

Piedāvā Ziedojumu, un ārkārtas kredītu jebkurai personai, kam nepieciešama Mēs dot aizdevumus un dāvanas tees ātri, lai visiem cilvēkiem. Jūs varat saņemt jūsu kredīta šodien un pat dažu stundu laikā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, lūdzu, sazinieties ar mani šo e-Pastu : [email protected]

monaco

riga

2017-09-28 17:02:48

Ziņot

DĀVANU UN GATAVS JŪSU PROJEKTIEM Es nodot jūsu rīcībā dotāciju un aizdevumu, lai iegādātos mājas, būvniecība un jebkāda veida projekta. jūs varat saņemt savu kredītu īsā délaie un 24 stundu laikā pēc jūsu pieprasījuma. Lūdzu, sazinieties ar mani jānodod : [email protected]

Mr Fred

[email protected]

2017-09-18 05:40:21

Ziņot

Laba diena, Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai sāktu lielu uzņēmumu. Tas ir aizdevumu kompānijas reitings. Nodrošināsim aizdevumu ar likmi 2%. Aizņēmējs būs kreditora izslēgšanas aizdevums. Nodrošināsim aizdevumu no 50 000 ASV dolāriem, 1 000 000 ASV dolāru. 100 000 000 USD. Aizņēmējam ir atkarīgs no aizdevuma pieteikuma iesniedzēja vajadzībām, maksimāli no 1 līdz 30 gadiem. Ja jums tas ir nepieciešams Aizdevums Sazinieties ar mūsu uzņēmuma aizdevuma līgumu vai e-pastu mums [email protected] par jebkuru aizdevumu, kas jums nepieciešams. Aizņēmēju informācija Tavs vārds ... Tava valsts..... Jūsu adrese ..... Jūsu profesija ... Sociālais statuss ....... Pašreizējā situācija darba vietā ................................ .. ... Tālruņa numuri / mobilā telefona / telefona birojs ................................ .. ... Mēneša ienākumi ..... Aizdevuma termiņš Kredīta summa Kā Jūs uzzinājāt par mums? Vai jūs jau esat pieteicies? Vai tu runā angliski? ............................. ..... ....... Mēs piedāvājam aizdevumu, lai atmaksātu parādu, personīgo, biznesa un rēķinu aizdevumu arī, Sveicieni. Freds kungs

lan

[email protected]

2017-09-11 16:18:52

Ziņot

Es esmu wyatt pēc nosaukuma. Es dzīvoju Latvijā, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir scam visur. Dažus mēnešus atpakaļ es biju finansiāli saspringtas, un tāpēc, ka mans izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, līdz mans draugs mani aizsūtīja uz ļoti uzticama aizdevēja sauc Sergejs Shikunov Aizdevumu Pakalpojumus, kas aizdod man nenodrošinātu aizdevumu no $75,000 zem 24 stundām bez stresa. Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, vienkārši sazināties ar viņu tagad pa e-pastu: [email protected] es esmu, izmantojot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jo, pie velna, es cauri rokās šos viltus aizdevējiem paldies.

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

[email protected]

2017-07-27 07:53:47

Ziņot

Affordable Loan Offer ([email protected]) Vai jums ir nepieciešams biznesa kredīts, vai arī personīgā kredīta, vai 1,0%, ja jā? Nosaukums, summa, valsts, aizdevuma ilgums, tālruņa numurs mobilajam tālrunim, interesenti, kuri vēlas pieteikties, sazināsies ar mums pa e-pastu: [email protected], ([email protected]), [email protected]

Mrs. Ceren

[email protected]

2017-07-27 07:53:25

Ziņot

Affordable Loan Offer ([email protected]) Vai jums ir nepieciešams biznesa kredīts, vai arī personīgā kredīta, vai 1,0%, ja jā? Nosaukums, summa, valsts, aizdevuma ilgums, tālruņa numurs mobilajam tālrunim, interesenti, kuri vēlas pieteikties, sazināsies ar mums pa e-pastu: [email protected], ([email protected]), [email protected] Affordable Loan Offer ([email protected])

LARRY JAMES

2017-07-13 00:15:09

Ziņot

Laipni lūdzam JAMES LOAN FIRM COMPANY, vai jums ir nepieciešams aizdevums? Pieteikties ātri un pieņemamam aizdevumam ar LOAN Finance Company. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, vai arī jūs esat noraidījis jūsu banka Agrāk šī ir iespēja, kuru meklējat. Mēs piedāvājam visu Aizdevuma veidi, piemēram, biznesa aizdevums, auto aizdevums, uzņēmuma aizdevums, riska darījums Kapitāls, mājas aizdevums, studentu aizdevums vai jebkurš jūsu izvēlēts aizdevums 2% procentu likme. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mums šajā e-pastā Adrese: [email protected] PĀRDOŠAN AS INFORMĀCIJA NEPIECIEŠAMS Vārds: Valsts: Dzimu ms: Vecums: Tālrunis: Nepieciešamā summa: Nodarbošanās: Aizdevuma ilgums:

PABLO

2017-06-13 13:34:23

Ziņot

Kredīta piedāvājums jo īpaši Esmu uzņēmējs ar kapitāla sākot no 1000 € €3000000 jebkura fiziska persona, kas vajadzīgs aizņēmuma vai atsākt savu biznesu, vai nu, ja jums nepieciešams darbības uzsākšanai fonda uzņēmums un/vai citām vajadzībām ar fiksētu gada likmi 2,5 % atkarībā no pieprasīto summu. Mūsu vienīgais mērķis ir palīdzēt jums darbā ar banku uzmākšanos vai izvairīties no nelabvēlīga banku nosacījumiem. Mūsu piedāvātajiem nosacījumiem ir pieejams ikvienam lietotājam, atbilstoši jūsu vēlmēm. Tad vairāk šaubos, Cienījamie klienti, nevilcinieties, ja jums ir nepieciešams kredīts. Mail:[email protected] com [email protected]

Politika

Domā, ko runā: iespējams, tieši tevi noklausās! (4)

Pērn visvairāk telefonsarunu noklausītas Valsts policijas vajadzībām.

Bērziņš izlēmis atkārtoti nekandidēt uz Valsts prezidenta posteni (5)

ASV valsts sekretāra ex-padomnieks: Baltijas valstīm jādara vairāk nekā līdz šim (6)

Rinkēvičs uzskata: NA mērķis ir totalitāra Latvija, ko pēc tam var nodot Kremlim (4)

"Saskaņa" izstrādājusi likumprojektu čekas maisu atvēršanai

Lietuvas izlūki brīdina par iespējamiem Krievijas plāniem pret NATO

Pulkvedis: apmācīti studenti nevar kļūt līdzvērtīgi NBS virsniekiem (2)

Latvijā

Pieci ieroči cīņai ar “pavasara alerģiju” (12)

Pavasarī, sākoties koku un krūmu ziedēšanas laikam, daudziem cilvēkiem aktualizējas respiratorā jeb ziedputekšņu alerģija, kas izpaužas kā šķavas, iesnas, klepus, niezošas un asarojošas acis. Kā mazināt nepatīkamās sajūtas, konsultē speciāliste.

12 pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams atvaļinājums (1)

Netiec galā ar lieko svaru? Iespējams, vaina nav kūkās  (1)

Latvietis iekļuvis Harley Davidson Discover More 2015 competition finālā  (2)

Latvijā svin Lieldienas (1)

Spītējot drēgnajam laikam, Brīvdabas muzejā notiek Lieldienu pasākumi (2)

Kā nesabojāt Lieldienu priekus

Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet (30)

Piektdienas laikrakstā " Neatkarīgā Rīta Avīze" lasāma Elitas Veidemanes intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī.

Juris Rozenvalds: Mēs esam viegli ievainojama sabiedrība (10)

Jānis Ikstens: Saeimas vēlēšanās rudenī vēlētāju aktivitāte būs krietni lielāka (3)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv