Pirmdiena, 2020. gada 19. oktobris

Drosma, Drosmis, Elīna

Sestdiena, 26. maijs (2012) 01:27

Numeroloģe par Jaunzemes-Grendes nulli, hokejistu enerģētiku un auto cipariem (57) 


Jau divdesmit gadus Ineta Ventniece nodarbojas ar numeroloģiju. Tāpat kā to darīja šīs zinātnes pamatlicējs grieķu filozofs un matemātiķis Pitagors. Ineta ir studējusi ekonomiku, daudzus gadus strādājusi presē, darbojusies privātajā biznesā. Šobrīd galveno vietu viņas dzīvē ieņem numeroloģija ar klientu konsultēšanu un kursu pasniegšanu.

Iveta Daine: Numeroloģija pirmajā brīdī šķiet tikai jauks laika kavēklis. Vai cilvēki šo izziņas veidu uztver nopietni?

Ineta Ventniece: Draudzenes savulaik par mani smējās un teica, ka esmu dīvaina ar savu numeroloģiju, jo man visi blociņi bija piezīmēti ar cipariem un kvadrātiņiem. Viņas neticēja, ka tas var būt tik nopietni. Savulaik vienai draudzenei norādīju, ka viņas dēlam, kurš mācījās matemātikas vidusskolā, šis nav īstais virziens, ka viņam jākļūst par mūziķi. Viņa tam neticēja, bet tagad šis puisis ir jau zināms saksofonists un studē mūziku Holandē.

I.D.: Kurus skaitļus izmanto, lai kaut ko pateiktu par cilvēka dzīvi, raksturu, spējām?

I.V.: Dzimšanas skaitļus: datumu, mēnesi un gadu. Tie cipari, ar kuriem esam nākuši pasaulē, ir mūsu katra kods, kuru mākot atšifrēt, mēs daudz varam uzzināt par sevi. Tā kā katrs alfabēta burts simbolizē kādu ciparu, tad dzimšanas dati jāliek kopā arī ar vārda un uzvārda vibrācijām. No dzimšanas skaitļiem numerologs izveido matricu – tā ir nemainīga visu mūžu, kā arī izveido cilvēka dzīves līniju.

I.D.: Kā izrēķina dzīves līniju?

I.V.: Gadu reizina ar datumu un reizina ar mēnesi. Tad iegūst ciparus, kas ir mūsu dzīves līnija, katrs posms tajā ilgst 12 gadus. Jo augstāks cipars cilvēkam ir dzīves sākumā, jo var teikt, ka spēcīgāks pamatakmens ir ielikts. No tā ir atkarīgas cilvēka iespējas un viņa turpmākā dzīve.

I.D.: Zinu divus cilvēkus, kuri dzimuši ar mani vienā gadā un vienā dienā. Sieviete dzīvoja laukos, bija apguvusi zootehniķes specialitāti, bet ar visu ģimeni pirms daudziem gadiem gāja bojā autoavārijā. Savukārt vīrietis studēja fiziku, jau ilgus gadus vada veiksmīgu autoapkopes un diagnostikas biznesu Rīgā. Mūsu trīs dzīves un nodarbošanās ir krasi atšķirīgas.

I.V.: Jums ir pilnīgi vienādi dzīves skaitļi, bet piemēram, sieviete, kura aizgāja bojā, kaut kādos savas dzīves periodos ir pieļāvusi būtisku kļūdu, tas nozīmē, ka ir nepareizi virzījusies pa savu dzīves līniju. Protams, pasaulē ir tūkstošiem cilvēku, kuri dzimuši vienā dienā, bet ja cilvēks dzīvo saskaņā ar savu sirdsapziņu, tad lielākoties šīs dzīves ir līdzīgas. Tomēr, ja viens ir vīrietis, otra sieviete, atšķiras enerģijas. Vēl katra cilvēka dzīves gājumu ietekmē tie cilvēki, ar kuriem viņš ir kopā –  vecāki, bērni un viņu skaitļi. Pats galvenais - kāds ir dzīvesbiedrs. Numeroloģijā, lai pilnībā izpētītu cilvēka būtību, ir jāpaskatās visi tuvinieki – arī mamma un tētis, brālis, māsa.

Dzīvē mēdz būt pat tā, ka vīrietis ir apprecējies ar sievieti, kurai numeroloģiski ir destruktīva enerģija attiecībā pret vīrieti un viņš pēc kāda laika aiziet bojā. Ja viņš būtu izvēlējies sievieti ar citiem datiem, iespējams, ka šis pats cilvēks varētu būt dzīvs. Tā ir atbilde uz jūsu jautājumu, kāpēc tad, kad ir vienādi skaitļi, ir dažādi likteņi.

Mēs numeroloģijā strādājam ar skaitļiem tā, kā kubiku-rubiku grozot, lai, sameklējot pareizos kvadrātiņus, atrastu vienu veselo. Caur vairākām kombinācijām saņemam atbildi.

(Tā kā esmu sākusi ar tik sarežģītu jautājumu, tad Ineta palūdz man dzimšanas skaitļus, sastāda matricu un izveido dzīves līniju, cerot rast atbildi uz jautājumu, kāpēc cilvēks ar tādiem pašiem skaitļiem, kādi ir mani, jau aizgājis no šīs pasaules.)

I.V.: Lūk! Pirms tiem padsmit gadiem, kā jūs sakāt, jums visiem bija nulle dzīves līnijā. Jūs šo periodu izturējāt, autobiznesā iesaistītais cilvēks arī, bet jūsu paziņai laukos vai nu kādas mijiedarbības ar tuviniekiem rezultātā, vai kāda pārbaudījuma neizpratnes dēļ nācās aiziet.

I.D.: Tomēr man nepadodas fizika, cipari mūs visus raksturo kā radošus cilvēkus – tātad neesam līdzīgi, ja cits šajā dienā dzimušais pievēršas tehniskām un eksaktām zinātnēm?

I.V.: Vienāda matrica paredz vismaz septiņas izvēles, un tā ir numerologa pieredze, kā viņš prot izanalizēt, kas kuram ir piemērotāks – Ivars Godmanis arī ir fiziķis, bet sirdī kultūras cilvēks un šai sirdī nav fizikas, bet ir mūzika. Katra cilvēka matricā ļoti labi var redzēt uz ko viņš ir tendēts un ko studējot, viņš gūtu vislabākos panākumus. Tātad numeroloģiju var veiksmīgi izmantot profesionālajā orientācijā skolēnam.

I.D.: Cilvēkam ar normālu dzīves plūdumu, pieļauju, ka numerologa padoms nav vajadzīgs. Tomēr, kuros gadījumos jūs ieteiktu noteikti konsultēties ar numerologu?

I.V.: Numeroloģijas zinātnisko pusi būtu vērts izmantot personāla atlasē, bērnu adopcijā, lai varētu ideāli piemeklēt vecākiem bērnu un otrādi. Savukārt sadzīviski numeroloģija noder, izvēloties automašīnas numuru un dzīvesvietu, pat sākot ar pilsētu. Ļoti labi numeroloģiju var pielietot saderības noteikšanā. Tāpat, ja kādam cilvēkam ļoti neveicas, tad ir iespējams caur skaitļiem izanalizēt, kur ir tas cēlonis, atrast to. Tas ir izdarāms. Numeroloģijā mēs varam izmantot arī vairāku gadu garumā ievākto statistiku.

I.D.: Nauda un numeroloģija. Vai ir nosacījumi, kādu ciparu banknotēm vajadzētu būt naudasmakā?

I.V.: Tas ir atkarīgs no dzīves skaitļa, vai tas ir pāris vai nepāris. Jūs, piemēram, esat nepāris, tātad piecītis būs jūsu nauda, arī piecdesmit. Šai naudaszīmei nav obligāti jābūt latos – tā var būt vienalga kuras valsts valūta – svarīgi ir kāds cipars ir uzzīmēts.

I.D.: Esmu lasījusi, ka makā nevajag turēt divlatniekus un nekad nevajag piekrist algai un samaksai, kas ir 20, 200 lati – vai tā ir?

I.V.: Nē, jo katram cilvēkam ir citas vibrācijas, cita piesaiste. Protams, labāk neturēt naudu sīkajās monētās makā, bet ielikt kādu lielāku naudas zīmi - veiksmei un to netērēt, lai uzlabotu naudas plūsmu.

Protams, jādomā ar galvu - pensionāram pensija lielāka no tā nekļūs – tas der tikai cilvēkiem aktīvā vecumā, kuriem ir dažādas darba iespējas, papildus ieņēmumu iespējas.

I.D.: Esmu lasījusi, ka nauda vēlas apriti, bet diemžēl esot tā: cik cilvēkam ir ieņēmumu, tik būs arī izdevumu.

I.V.: Atkal viss atkarīgs no cilvēka datiem. Ir tādi cilvēki, kuriem jau ciparos ir redzams, ka viņi piesaista naudu, tā pati bez piepūles pie viņiem nonāk. Tie ir tā saucamie piecinieka cilvēki. Viņi piesaista naudu arī kompānijai, kurā viņi strādā, piesaista savai ģimenei. Savukārt ir tādi cilvēki, kuriem tendence tērēt.

I.D.: Vieni vienmēr vinnē loterijās, otri nekad? Kas jādara, lai vinnētu?

I.V.: Tas jautājums ir nepareizs, jo nav jādara nekas. Tas, kuram nekrīt nauda no zilām debesīm, tam arī nav ko velti tērēties ar loterijas biļetēm – ir jānopelna ar darbu. Bet ir cilvēki, kuriem jau dzimšanas cipari parāda, ka viņam viegli nāks nauda. Tāpat numeroloģijā var redzēt, vai naudu var nopelnīt, strādājot privātajās struktūrās, vai valsts iestādēs.

Ja no numeroloģijas viedokļa cilvēks ir tendēts uz vieglo naudu, tad tā nāks, kā saka „na haļavu”. Šādi cipari bija „Parex bankas” bijušajiem īpašniekiem, ir arī Aivaram Lembergam. Ir izpētīts Latvijas miljonāru saraksts, un lielākajai daļai no viņiem ir piecinieki dzimšanas skaitlī.

I.D.: Tad jau visiem, kas ir dzimuši maijā, vai 1955.gadā jābūt miljonāriem…

I.V.: Nu, nē, tās versijas ir dažādas, jāskatās visi cipari kopā.

I.D.: Kurš gads Latvijai būs nākotnē labs?

I.V.: Man ir diezgan pesimistiska prognoze, jo Latvijai pats dzimšanas gads un laiks ir diezgan problemātisks. Visu laiku Latvija būs kaut kam pakārtota, nebūs patstāvīga. Latvija ir piedzimusi ļoti vētrainā laikā un ir kā sieviete, kas vienmēr ir atkarīga no kāda labvēļa vai no kāda vīrieša.

Tomēr nākamais gads ekonomikā būs progresīvāks un labāks, tāpēc, ka nākamgad dominē skaitlis 6, kas parasti atbild par finansēm, par saimniecību un ekonomiku. Nākamais būs nopietnāks gads, bet šis nav vispār nopietni ņemams.

I.D.: Tas izklausās tā, ka visu gadu var plivināties un izklaidēties, šogad var gulēt mājas un darbā neiet?

I.V.: Nē, toties šis gads nav piemērots nopietnu, globālu lietu risināšanai, bet vairāk komunikācijai, pasākumiem. 2012.gadā ir ļoti liela seksuālā enerģija, gads ir balstīts uz jūtām un emocijām – daudz emocionālāks nekā 2011.gads. Šis laiks domāts izziņas procesam, personiskām lietām, dominē cilvēciskais faktors. Šogad var ceļot, baudīt mākslu, ieņemt bērnu.

I.D.: Kāds ekonomikā Latvijai būs šis gads?

I.V.: Ļoti viltīgs. Tas var būt vairāk iluzors nekā patiess. Krīze nav valstī beigusies, tie skaitļi ir tādi kā uzpūsti. Kultūras, izglītības medicīnas, zinātnes jomā šis var būt veiksmīgāks gads, bet galīgi nav domāts banku darbībai, finanšu lietām. Ja bizness skar intelektuālo jomu, ja ir kaut kas dvēselisks, tad šis bizness šogad būs veiksmīgs. 


POLITIĶU SKAITĻI

„Ja salīdzina Jaunzemi-Grendi ar eksprezidentu Valdi Zatleru, tad Zatleram neapšaubāmi būtu dodam priekšroka kultūras ministra postenī, bet nevienam no viņiem nav vadītāja enerģētika, tā harizma, kas vajadzīga, lai vestu sev līdzi.”


(Ineta Ventniece atzīst, ka intereses pēc pētījusi politiķu datus, lai saprastu, ko no viņiem var sagaidīt. Viņa izvelk lapiņu ar „mājasdarbu”, kā pati saka.)

I.D. Mūsu premjeru visi sauc par grāmatvedi un sausiņu. Vai viņa skaitļi arī to rāda?

I.V.: Valdis Dombrovskis nekad nebūs politiķis cilvēkiem. Viņam nekad neinteresēs bērni un pensijas, jo viņš nav tendēts uz jūtām un emocijām, viņa ciparos nemana šādas līdzi jušanas spējas. Dombrovska cipari parāda to, ka viņš ir lielisks ekonomists, te var likt arī vienādības zīmi – cilvēks, kurš prot ekonomēt. Kad runājam par konsolidāciju un jostas savilkšanu, tad šādiem uzdevumiem viņš ir īstais. Cipari rāda, ka Dombrovskis arī komunikācijā ar tautu nekad nebūs atvērts, atklāts, atraisīts, jo viņš ir vairāk uz iekšu vērsts cilvēks.

I.D.: Tātad cipari mums apliecina, ka nav ko gaidīt no cilvēkiem to, kas nav raksturīgs viņu būtībai?

I.V.: Jā, bet to, ko nevar sagaidīt no premjera, varētu gaidīt no prezidenta - sociālajā jomā daudz lojālāks noteikti ir Valsts prezidents Andris Bērziņš. Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts ir piemērots savai vietai, bet viņam, tāpat kā Dombrovskim, nav cilvēkizpratnes jeb jūtīguma. Viņam gan traucē tas, ka pats ir darītājs, pieķeras un ieķeras sīkumos, turklāt nemāk plānot ar skatu nākotnē. Tālredzības trūkums ir slikti ne tik daudz saistībā ar savu personu, kā ar šo darbu Ministru kabinetā, jo viņš ir drusciņ par tuvredzīgu. Pavļuts ir labs līdzās runātājs, bet viņam nepiemīt spilgtas līdera iezīmes.

I.D.: Kuru ministru numeroloģija vērtē visaugstāk?

I.V.: Tas varētu būt iekšlietu ministrs Rihards Kozolvskis, viņš ir spēcīgāks par Pavļutu, apveltīts ar labu loģisko domāšanu, bet reizēm nevar konstruktīvi novērtēt situāciju, jo pārāk paļaujas uz jūtām un emocijām. Viņam ir laba intuīcija – žargonā varētu teikt, ka gan poņa, gan čujs, gan ņuhs. Lai gan viņš ir maigas dabas, bet var būt vadītājs, Kozlovskim piemīt arī labas organizētāja dotības. Viņam “ir mugurkauls”, viņa trumpji ir loģika un spēja izvērtēt situāciju, spēja to salikt kopā ar savām izjūtām.

Protams, es ieteiktu, valdību veidojot, izmantot numeroloģiju. Tad, kad ir pārāk atšķirīgi cilvēki, tad grūtāk atrast valdībā kompromisus un par kaut ko vienoties. Neesmu pētījusi visu Ministru kabinetu, bet gribu pateikt, ka izcili patlaban valdībā iederas izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, kaut vairums tā nedomā.

I.D.: Vairāk gan šķiet, ka viņš darbojas haotiski un viņam ir putra galvā…

I.V.: Daudzi domā, ka tas, ko viņš dara, kā viņš uzvedas, ir viens sviests, bet viņš ir cilvēks, kurš gan domā, gan dara.

I.D.: Neko gan nav izdarījis…

I.V.: Vai tad viņš ir vienmēr atkarīgs tikai pats no sevis? Viņam piemīt gan analītiskā domāšana, gan loģika, ir savs mugurkauls, bet viņš nav īsti līderis. Caur numeroloģiju varu redzēt komforta līmeni – jo tas lielāks cilvēkam, kurš atrodas valdībā, jo viņš ir spriestspējīgāks un veic konsekventas darbības. Roberts Ķīlis gan nav karavadonis, viņš ir komandas spēlētājs un tas šajā amatā ir slikti.

Gribēju pieminēt vēl kādu cilvēku - liela enerģija ir Raivim Dzintaram, arī suģestējošas vibrācijas - cilvēki tiecas pie viņa. Viņš ir lielisks līderis ar lielu aktivitāti. Tai pašā laikā izjūtas viņā par valstisko un sociālo situāciju ir vairāk, nekā ekonomikas ministram.

(Šai brīdī es piezvanu kādam kolēģim un lūdzu internetā sameklēt kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes dzimšanas datus, lai saprastu, kāpēc ap viņu virmo tik daudz negāciju, kāpēc tik liela nesaprašanās ar kultūras nozares cilvēkiem. Ieraudzījusi ciparus, Ineta, pat nesākot kaut ko rēķināt, izsaucas: „Nu, nav cilvēks savā vietā!”)

I.D.: Kā tas ir - nav savā vietā? Vai viņa nevar būt vadītāja, vai nevar tieši šo nozari vadīt?

I.V.: Viņa neder par kultūras ministri, jo viņas lauciņš ir finanses, tirdzniecība, ekonomika, sakari, viņai ir izteikta loģiskā domāšana. Numeroloģiski viņa galīgi nemaz neatbilst kultūras ministres statusam, jo kultūras joma ir ļoti tālu no viņas īstās būtības! Pat jūs daudz vairāk derētu kultūras ministra amatā… Cipariem ir arī vibrācijas, iespējams, ka kultūras cilvēki, būdami tik ļoti pret Žanetu Janzemi-Grendi, šīs vibrācijas ir sajutuši. Tirdzniecības un rūpniecības kamera, kurā viņa strādāja, viņai bija simtprocentīgi piemērota, viņai vajadzēja strādāt līdzīgā jomā. Turklāt ir vēl viena lieta - Žanetai no šī gada marta dzīves līnijā sākās nulles periods, un ļoti grūti ir cilvēkam šajā periodā sevi pierādīt. Psiholoģiski viņa nav spēcīga, viņu var sabrucināt, cilvēkam nav spēka cīnīties.

I.D.: Un to visu jūs pasakāt tikai pēc dzimšanas cipariņiem...

I.V.: Katru cipariņu var attīstīt vai palīdzēt viņam, respektēt viņu. Piemēram, ja cilvēka dzimšanas skaitlis (to dabū, saskaitot visus dzimšanas ciparus un reducējot līdz viencipara skaitlim) ir sešinieks, tad viņā dominē vīrišķā enerģētika un, viņam to akceptējot, jāmēģina vīrišķīgākā jomā darboties, nevis mākslas jomā, un tad viņam šai jomā veicas. Katrs cilvēks ir kaut kas cits un nekad arī tā nebūs, ka katram piestāvēs tikai viena joma.

I.D.: Vai pāra skaitļi ir vīrišķīgākie?

I.V.: Jā, tiem cilvēkiem arī nopietnāka nodarbošanās jāizvēlas. Nepāra skaitļu cilvēkiem ir sievišķīgā enerģētika.

I.D.: Kurš no politiķiem derētu par kultūras ministru?

I.V.: Ja salīdzina Jaunzemi-Grendi ar eksprezidentu Valdi Zatleru, tad Zatleram neapšaubāmi būtu dodam priekšroka kultūras ministra postenī, bet nevienam no viņiem nav vadītāja enerģētika, tā harizma, kas vajadzīga, lai vestu sev līdzi.

Zatlers numeroloģiski ir ar lielu iedzimtu inteliģenci, tā ir viņa trumpis. No numeroloģijas viedokļa viņš būtu ļoti jauks kultūras ministrs. Ja kāds atceras „Dienas” pirms vēlēšanām sarīkoto inteliģences testu, tad Zatlers tajā ieguva vislielāko punktu skaitu, bet tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš parādīja izcilu stulbumu. Filozofija, kultūra, psiholoģija – tas viss ir numeroloģiski Zatlerā. Ļoti vieda, gudra, veca dvēsele par ko liecina devītnieks. Viņš labi varētu darboties sociālajās jomās. Toties viņam pietrūkst bezkaunības, pilnīgi nav caursišanas spēju un nav mugurkaula. Viņā ir par daudz maiguma. Ar viņu var manipulēt – tas ir viņa mīnuss.

I.D.: Aktieris un uzņēmējs Varis Vētra ir dzimis vienā dienā ar Zatleru…

I.V.: Zatlers arī varētu būt aktieris… Var būt ne tieši aktieris, bet kultūras joma viņam piestāv un viņš labi jūtas šādu cilvēku kompānijā. Varis Vētra ir vēl viens piemērs, kā cilvēki ar vienādām matricām izvēlas savai dvēselei atbilstošāko nodarbošanos. Daudzo divnieku cilvēki, kā Zatlers un Vētra, ir pastiprināti jūtīgi, pastiprināti emocionāli, viņiem piemīt spēja izjust daudzas lietas sev apkārt. Es vēl šos cilvēkus sauktu par mistiķiem.

I.D.: Vai vēl par kādu politiķi jums ir kas bilstams?

I.V.: Sprūdžam ir veca dvēsele, inteliģence un māksla pasniegt sevi viņā ir, bet ministra amatam pārlieku daudz jaunības jūtu un emociju. Viņš vispirms dara un pēc tam domā. Viņam ir mugurkauls, bet pietrūkst līdera enerģētikas. Piemēram, jums tāda piemīt, bet Sprūdžam nē. Kā ministrs Sprūdžs drīzāk ir vājš, nekā spēcīgs.

I.D.: Kāpēc jūs runājat par vecajām un jaunajām dvēselēm? Daļa no mūsu lasītājiem par to smiesies…

I.V.: Iespējams. Tomēr nekā smieklīga te nav. Numeroloģija atzīst reinkarnāciju. Vieninieks ir vienu dvēseles ciklu izdzīvojis, katra dvēsele piedalās deviņās reinkarnācijās. To neesmu es izgudrojusi, bet jau sen citi viedie cilvēki un tas ir daudz kur aprakstīts

I.D.: Zinu diezgan nejauku un nežēlīgu cilvēku ar devītnieku – jūs taču neteiksit, ka viņam ir vieda, sena dvēsele…?

I.V.: Šeit nevar skatīties tikai vienu pašu devītnieku, noteikti ir jāņem vērā visa matrica kopumā, jo viens devītnieks neko nenosaka. Bet nejaukiem cilvēkiem arī var būt viedas un vecas dvēseles…


DUBULTS NE VIENMĒR PALĪDZ

„Ja cilvēka matricā ir divi septītnieki un viņš vēl septītnieku pastiprina un liek to auto numurā, tad septītnieks sāk jau traucēt viņam – nedrīkst pārdozēt, tā jau ir spēlēšanās ar likteni.”

I.D.: Ir cilvēki, kuri badās no 8, citi baidās no 13. Vai no kāda skaitļa vai ciparu kombinācijas ir jābaidās?

I.V.: No skaitļiem baidīties nevajag. 13 daudziem nes veiksmi, arī man tas ir laimīgs skaitlis. Iepazinos 13. datumā, apprecējos 13. datumā pulksten 13.00. Astotnieks ir saistīts ar zemes enerģiju un ļoti nopietns, globāls, spēcīgs skaitlis. Bet, protams, ka ne viss der visiem – tā būs vienmēr!

I.D.: Daudziem liekas, ka 7 nes veiksmi - cik nav automašīnas ar septiņniekiem numurā!

I.V.: Absolūti tā nav! Bet piemēram, ja jums nav dzimšanas skaitlī septītnieks un jūs to ieliekat mašīnas numurā, tad tas septītnieks palīdzētu un papildinātu jūsu enerģiju. Es vispār neieteiktu likt vienādus ciparus - divniekus, septītniekus deviņniekus vai ko citu. Ja cilvēka matricā ir divi septītnieki un viņš vēl septītnieku pastiprina un liek to auto numurā, tad septītnieks sāk jau traucēt viņam – nedrīkst pārdozēt, tā jau ir spēlēšanās ar likteni. Tāpat, ja cilvēkam matricā jau ir trīs divnieki un vēl divi numurā… nu traki! Mašīnām jāizvēlas tāds numurs, lai būtu paša enerģētika. Ja ir nepāris, lai arī mašīnai būtu nepāra numurs, to reducējot. Automašīnas numurs nedrīkst būt lejupejošā secībā, jo nav labi, ja tas beidzas ar nulli vai it kā dodas laukā no mašīnas. Runājot par mašīnām, ir jāskatās arī aktīvie un pasīvie cipari. Ja ir vieninieki, tad tie ir aktīvie, un automašīna vairāk piemērota aktīvam cilvēkam.

I.D.: Cik lielā mērā numeroloģiju var izmantot, lai pareģotu nākotni?

I.V.: Kad numerologs veido matricu, kurā savieto visus dzimšanas skaitļus, var labi redzēt, kurā brīdī vajag piesargāties, vai viņš var droši nodarboties pat ar ekstremālajiem sporta veidiem, vai veselībai nav kāds apdraudējums. Izveidojot matricu un dzīves līniju jau parādās noteikta aina par cilvēku, varētu teikt, ka tas tad ir kaut kas līdzīgs pareģošanai. Nereti cipari palīdz raksturot izskatu, un es varu pateikt, vai ir smalkas uzbūves vai plecīgs cilvēks.

Biju reiz Rīgas Tehniskās universitātes pasākumā, kurā piedalījās topošie ceļu būves inženieri. Viņi man teica, ka numeroloģija daudzviet sakrīt ar trīsdimensiālo analīzi. Spēja analizēt ir atkarīga no katra numerologa, tas atkarīgs arī no tā, cik kuram ir analītiska domāšana.
Numeroloģijā analizē arī dienas fonu. Man ir bijušas tikšanās Gaiļezera slimnīcā ar ārstiem, kur nopietni dakteri kā mazi bērni sēdēja un pierakstīja, kad pētījām operācijām labvēlīgās dienas.

I.D.: Kas tad notiktu nelabvēlīgā? Tāpat izgrieztu to, kas jāizgriež…

I.V.: Tā tas nav. Ja operē nelabvēlīgajās dienās, ļoti bieži rodas komplikācijas. Jūtīgajās dienās arī ķirurgs var būt pārāk emocionāls, pārāk noguris un var gadīties kādas kļūdas.

I.D.: Tā cilvēks var ietekmēties – šodien nevar darīt to, rīt to, jo kaut kas var notikt…

I.V.: Te nav runa par ietekmēšanos, bet ja kaut kā var izmantot numeroloģiju, lai palīdzētu darbā vai citā jomā, tad to vajag darīt. Jau tagad varu brīdināt - 2012. gada 22.decembrī es neieteiktu veikt nevienu operāciju, plānveida operācijas vajadzētu pārcelt, cita lieta, ja ieved cilvēku neatliekamā palīdzība, kurš steidzami jāoperē.

I.D.: Vai tas ir universāli slikts datums, vai attiecas tikai uz operācijām?

I.V.: Tādu slikto datumu vispār nav. 22.decembrī būtu labi baudīt romantisku vakaru vai iet uz teātri, jo šī ir emocionāla diena, kurā tādi notikumi paliks prātā. Mēs, numerologi paši esam pārbaudījuši, kā tas strādā. Šai dienai ir lielāks emocionālais akcents, bet ir atkal lietišķi datumi, kuros nav ko plānot randiņus un izklaides…

I.D.: Vai firmas dibinot, būtu jāprasa numerologa padoms?

I.V.: Jā. Lai izanalizētu firmas nosaukumu un dibināšanas datumu. Noteikti jāpaprasa astrologam vai numerologam.

I.D.: Vai varat ieteikt mūsu lasītājiem, kuros mēneša datumos, piemēram, nekad nevajag iesākt biznesu?

I.V.: Datumi mainīsies. Katrā gadā konkrēta mēneša datums darbosies savādāk. Tātad varu ieteikt tikai individuāli.

I.D.: Bet varbūt jārīkojas tā, kā gribas tai brīdī, jo prasīšana numerologam ir iejaukšanās kaut kādā liktenī – iespējams, Jānim vai Pēterim ir jāizbauda tas, ka viņu firma sabrūk…

I.V.: Piekrītu, ka tā arī varētu būt. Cik man ir bijuši klienti ar biznesa jautājumiem, ko tikai neesmu palīdzējusi – mēs esam pat darījuma summu izanalizējuši, un darījums ir veiksmīgi noticis. Varbūt arī tas ir liktenis, ka gadījies ceļā numerologs.

I.D.: Vai ir svarīgi, kāds ir telefona numurs?

I.V.: Tam ir liela nozīme tikai tad, ja šo numuru izmanto svarīgos biznesa darījumos, tad ir svarīgi, lai numurs būtu aktīvs. Ja telefons ir domāts vienkārši saziņai un izklaidei, nav vērts lauzīt galvu un pievērst numuram uzmanību, jo tas nevar ne kaut ko nogalināt, ne sekmēt. Vajag atslābt meklēt jēgu.

I.D.: Ko jūs domājat par interneta programmu „pats sev numerologs”?

I.V.: Manam kolēģim ir savas darba metodes, bet man patīk roku darbs, intepertācija un improvizācija. Ja grib tikt dziļāk un saprast, kā un kas mijiedarbojas cilvēka dzīvē, tad ir jāpēta tuvāki draugi, ģimenes locekļi, darba kolēģi.

Iesaku pašiem pasekot, kā mēs izvēlamies sev mediķi, arī to cilvēku, kuru ielaižam savā ēteriskajā laukā. Piemēram, aizejot pie enerģētiski nepareiza masiera, atdodam pusi no savas enerģētikas viņam. Nevar doties pie masiera, kuram dzimšanas skaitlī ir četri divnieki vai četri vieninieki.


SPORTA KOMANDAS UN PĀRI

„Bieži ir tā, ka vīrs nolemj braukt uz ārzemēm pelnīt, bet sieva paliek mājās Latvijā. Tomēr, kad paskatos skaitļus, redzu, ka laba enerģija ir tikai tad, kad viņi abi ir kopā.”


I.D.: Vai sporta komandās nav jāanalizē cipari? Jo cipars ir arī katram spēlētājam uz muguras?

I.V.: Tas jau nereti notiek. Kādas Latvijas sporta veida komandas treneris savulaik nāca pie manis konsultēties, likām kopā vārdus, uzvārdus, dzimšanas datus. Izvērtējām perspektīvākos, atlasījām, kurus mazāk, kurus vairāk noslogot; kurš ir līderis, kurš vairāk izpildītājs. Ir taču dzirdēts, ka Šuplers savulaik konsultējās ar čehu numerologu par komandas veidošanu. Komandu veidot numeroloģiski ir ļoti interesanti, jo, kad komandā ir salikta viena enerģētika, tad tā spēle neaiziet.

I.D.: Kā jūs numeroloģiski vērtējat nesen aizvadīto pasaules čempionātu hokejā un mūsu komandas spēli tajā?

I.V.: Latvijai neveicās tāpēc, ka lielai daļai hokejistu ir sievišķā enerģētika - tas nebūt nenozīmē sievišķīgu ārieni vai izpausmes – tie ir dzīves skaitļu nepāri, kas dominē mūsu valsts izlasē. Te nav runa par puišu fizisko sagatavotību, bet drīzāk par morālo noturību. Tīri sievišķīgi puiši netiek galā ar emocijām. Tas atkārtojas gadu gadiem, un neviens mūsu hokeja izlasē neko nedara. Pie mums numeroloģiju daudzi neuztver nopietni, domā, ka tā tāda parunāšanās, kaut kas varbūt ir, kaut kas nav…

I.D.: Vai esat kādam izjaukusi attiecības vai nojaukusi kāzas?

I.V.: Ir kaut kas cits, ko esmu nojaukusi – tā ir aizbraukšana no Latvijas. Izrādās, ka visi nemaz tā nevar braukt projām, jo ir enerģētiski mazāk un vairāk piemērotas valstis. Piemēram, Latvijas valstij ir cipars 8, kas nozīmē diezgan smagu, nopietnu un vīrišķīgu enerģētiku. Jāskatās paralēli katra cilvēka enerģētika, attiecīgās iecerētās valsts enerģētika un dzīves līnija. Ja dzīves līnijā konkrētajā periodā ir nulle vai vieninieks, tad es neiesaku doties uz ārzemēm strādāt un dzīvot. Ir arī citi bīstamības momenti, kas ciparos parādās, un ja tie ir, tad labāk palikt savā dzimtajā vietā.

Cilvēks bieži vien cer uz zelta bedri, bet var gaidīties, ka cerētais darbs nobrūk, sakrāt neko nevar. Varbūt šī neveiksme ir ieprogrammēta - numerologs to redz. Ciparos var saskatīt arī to, ka ir laba iespēja gan pelnīt, gan realizēt sevi savā zemē, varbūt tikai jāmaina darbošanās sfēra.

Svarīgi ir arī skatīties, ar ko cilvēks ir kopā. Bieži ir tā, ka vīrs nolemj braukt uz ārzemēm pelnīt, bet sieva paliek mājās Latvijā. Tomēr, kad paskatos skaitļus, redzu, ka laba enerģija ir tikai tad, kad viņi abi ir kopā. Tātad viss sabruks, ja viens no viņiem aizbrauks. Tāpēc, pirms kaut kur braukt, es iesaku konsultēties ar astrologu vai numerologu, jo tās tomēr ir kardinālas izmaiņas.

I.D.: Ko jūs varat secināt no mājas adreses?

I.V.: Vieni dzīvesvietas cipari var dot pārmērīgi lielu aktivitāti, citreiz ir cipari, kas rautin rauj laukā no mājas – tur negribas uzturēties, nejūtamies labi, nevaram atpūsties. Jāskatās gan cipari, gan ielas nosaukums.

I.D.: Sakiet, vai numerologs var palīdzēt, ja cilvēks ļoti vēlas savu māju, ja tas ir viņa dzīves sapnis, bet nekā vairāk kā dienišķās algas nav…

I.V.: Jāpaskatās, ko var darīt, lai sapnis realizētos. Ja redzu skaitļos, ka cilvēkam ir iespēja pašam būt vadītājam, tad iesaku lūkoties pēc idejas un veidot savu biznesu. Ja cilvēkiem dzimšanas skaitļos ir divnieki un piecinieki, ja iemaldījies arī trijnieks, tad ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar savām projicētajām izjūtām, jo šiem cilvēkiem ir laba saikne ar kosmosu. Bet te nepietiek tikai ar gribēšanu – ir arī jārīkojas. Piemēram, ir cilvēki, kuri var tiešām māju gribēt – viņiem dzīvot mājā piestāv vairāk, nekā dzīvoklī, bet nepiestāv mazi kabinetiņi, mazi būcenīši un mazas mašīnītes. Jo cilvēka matricā ir vairāk vieninieku, jo globālākas lietas viņam piestāv – lielākas valstis, darbs lielākā kompānijā.

I.D.: Kā nosakāt saderību privātās dzīves pāriem?

I.V.: Tas tāpat kā pluss un mīnuss. Ja vīrietis ir ar sievišķīgu enerģētiku, vīrišķīgākas enerģētikas sieviete viņu samīs… Protams, nevaram visās lietās fanātiski pieturēties pie cipariem. Numeroloģijā saderība tiek noteikta plusos un mīnusos – jo vairāk plusu, jo labāka saderība. Tad, kad datumu saskaitām kopā ar mēnesi, tad tas ir saderību nosakošais skaitlis jeb sirdsskaitlis.

I.D.: Jūs man pirms sarunas teicāt, ka esat kaut ko pati izgudrojusi un atklājusi numeroloģijā. Kas tas ir?

I.V.: Atradu paņēmienu, kā var noteikt komforta līmeni. Ir veids, kā savilkt ciparus pa diagonāli matricā, atrodot skaitli, kas liecina, cik cilvēks ir pasīvs vai aktīvs savas dzīves laikā. Esmu izpētījusi, ka slaveniem dziedātājiem, žurnālistiem, ārstiem, aktieriem un sportistiem ir zemi komforta līmeņi – viņi nemaz nevarētu nosēdēt mājās. Tāpēc arī viņš ir slavens, ka nevar būt pasīvs. Ja cilvēks sēž daudz mājās pie televizora, tad viņa dzīvē nekas nenotiek, visa dzīve ir konservētā līmenī.

Šie aktīvie cilvēki nāk arī pie manis, viņi jautā par karjeras kāpumiem un kritumiem, jautā vai ir jēga pievērsties ģimenes dzīvei, vai labāk dzīvot vienam.

I.D.: Vai arī politiķi meklē jūsu palīdzību?

I.V.: Ļoti maz. Ja kāds nāk, tad uzdod jautājumus par personisko dzīvi, nevis par kādām ar sabiedrību saistītām lietām. Ir bijuši uz konsultācijām tikai politikai pietuvināti cilvēki.

I.D.: Kas īsti ir ar nulli dzīves līnijā? Vai tai ir kāda sakarība ar slimībām, avārijām, vai šajos periodos iekrīt cilvēku aiziešana? Te jāpiebilst, citiem par mierinājumu, ka es esmu tepat un nulle sen ir garām…

I.V.: Pati nulle nav slikta, tas ir periods, kad nevar trakot un nebūtu prātīgi izaicināt likteni, kad ir ļoti jāpiedomā pie katras savas rīcības. Cilvēka aiziešanu var noteikt tikai Dievs, nulle to nenosaka, šeit atkal ir ļoti svarīgi, kāda ir konkrētam cilvēkam matrica un kāda ir dzīves līnija kopumā. Piemēram, ja sievietei nulle iekrīt posmā no 24 gadiem, tas var norādīt par piemērotu periodu bērniņa dzimšanai un dzīvošanai mājā. Šādā periodā veikt globālas pārmaiņas nebūtu pareizi. Nulle reizēm norāda, ka cilvēks tiek zināmā mērā balstīts un uzturēts, viņam nekas šai dzīvē īsti nav jādara.

I.D.: Kāpēc vieni neiztur, kad ir kāds veselības pārbaudījums, citi līdzīgā situācijā izkuļas?

I.V.: Mūziķim Arnim Mednim, kurš tikko ir izgājis cauri ļoti smagam dzīves periodam, notiek veiksmīga atveseļošanās. Kāpēc? Viņam ir daudz vieninieku dzimšanas skaitlī un ļoti spēcīga enerģētika. Cits piemērs ir Mārtiņš Freimanis, kurš neizķepurojās, jo Freimanim, salīdzinot ar Medni, ir tikai viens vieninieciņš - tātad enerģētika ir trausla. Darot pāri veselībai, tā dzīvība var ātri izdzist, neskatoties uz to, ka viņš bija talantīgs un ar septītniekiem apveltīts cilvēks.

I.D.: Kurš vainīgs, ja cilvēks piedzimst ar šādiem cipariem?

I.V.: Tas ir liktenis. Katrs ienāk šajā dzīvē ar savu kodu – viens laimīgāks, otrs nelaimīgāks. Visi nevar būt laimīgi un visi nevar būt nelaimīgi – dzīvē ir vajadzīgs līdzsvars.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
Lapa 1 no 3

Mainīt komentāru secību

pastorgodtime

[email protected]

2018-06-19 07:42:31

Ziņot

Jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai izkļūtu no miega stāvokļa, kas liek bankām aizkavēt aizdevumu pieteikumus, lai saņemtu kredītus par jūsu projektu īstenošanu; Jūsu mājas īres vai dzīvokļa celtniecība; Iegādājies māju utt. Kredītu ietaupījumi - savstarpējai personai ir ievērojams kapitāls, ko var nodrošināt: EUR ... no 10 000 līdz 7 500 000 EUR, visiem, kas atrodas, ir finansiālas vajadzības vai cilvēki, kuri vēlas saņemt aizdevumu nav laika. Attiecībā uz procentu likmēm tie ir no 1,4% līdz 5% atkarībā no nepieciešamās summas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: {[email protected]} vai nosūtiet mums +1 (267) -29 (395) -29.

VICTORIA SALGADO

2017-09-22 22:27:32

Ziņot

Labdien! Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir nepieciešams ārkārtas finansējums jūsu projektam vai citiem mērķiem? Vai jums ir parāds, un jums ir nepieciešams parādu konsolidācijas aizdevums? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums finansiāli, jo mēs piedāvājam ātrus un uzticamus aizdevumus ar procentu likmi 2% apmērā cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībām visā valstī. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir skaidri un ļoti saprotami. Mūsu ilgums ir līdz 30 gadiem atkarībā no nepieciešamā aizdevuma apjoma un darījums ir 100% drošs un drošs visiem klientiem. Plašākai informācijai un, lai pārbaudītu, vai jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu ([email protected] com)

Mr Fredrick

[email protected]

2017-03-11 05:50:11

Ziņot

Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk ... Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad ([email protected]). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ..... 24/7 stundas finansēšana ...

SARAH WILLIAMS

[email protected]

2016-10-10 00:12:18

Ziņot

Sky World aizdevums Firm, mēs dot aizdevumus ar procentu likmi 0f 3%.   Laba diena Sir / ma am. Mēs esam privāts uzņēmums, un mēs piedāvājam aizdevumus ar zemām procentu likmēm, nosakot aizdevuma summa ir starp 100000000 aizdevuma noteikumus 1000 $ dolāru aizdevumu uzņēmējdarbības attīstībai: EDGE / uzņēmējdarbības paplašināšanai konkurētspēju. Mēs piedāvājam dažādus aizdevumu * Personas Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto) * Business Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto) * Consolidation Loan    Nav sākotnējās maksas. Mēs pateicamies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo reklāmu. Lai iegūtu vairāk informācijas un izmeklēšanas, sūtīt e-pastu uz mums šodien [email protected] Sarah Williams.

daniel

[email protected]

2016-03-30 08:25:54

Ziņot

Vai jūs meklējat uzņēmējdarbības aizdevumu? personas aizdevums, mājas aizdevumu, automobiļa iegādes kredīts, studējošā kredīta, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošināto aizdevumi, riska (venture) kapitāla utt... Vai jūs atteikušies sniegt aizdevumu, banka vai finanšu iestāde, kas jebkādu iemeslu dēļ. Mēs esam privāto aizdevēju, kreditēšanas uzņēmumiem un privātpersonām zema un pieņemamām procentu likmi 2 % procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien ([email protected]) un saņemtu savu aizdevumu šodien Sveicieni Daniel john ieguldījumu komanda

PAŠIEDVESMA!

2012-07-06 02:26:07

Ziņot

Numeroloģija pēc Jūlija, Gregorija vai Maiju kalendāra? Kalendārs ir cilvēku izgudrojums, kā uz tā bāzes var kaut ko zīlēt! darbojas tikai kolektīvās iedvesmas domforma - tie visi ir iedomu augļi - PAŠIEDVESMA!

Zita

2012-07-04 12:00:15

Ziņot

sakiet lūdzu,kas nozīmē es eju pa 18 mūža līniju.....?

priecīgā

gfa

2012-06-11 16:29:52

Ziņot

Tā iet tiem ,kuri neredz tālāk par savu degunu......ja nav intereses par numeroloģiju,tad nav ko sevi mocīt lasot rakstu;:)

gfa

2012-06-10 16:32:05

Ziņot

Tāpat kā deguna urbanoloģija. Zinātne, kas pēta puņķa formas korelāciju ar gēniem.

rita

2012-06-08 15:34:00

Ziņot

ļoti labs raksts,pirms ko kritizēt vajag aiziet pašam un pārliecinātie,ka numeroloģija nav nekāds blefs.Lai veicas!

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Kā ietaupīt laiku un naudu, iegādājoties mājokli (3)

Kristīne Kilupa ir nekustamo īpašumu aģente vienā no lielākajiem šīs jomas uzņēmumiem Latvijā. To, kā nepakļaut riskam darījuma drošību un ietaupīt laiku, mēģinot atrast mājokli, uzzinājām sarunā.

Maiks Taisons: "Es vairs neesmu cīnītājs"

Skolēns, kurš uzlaboja E-klasi, aicināts darbā starptautiskā industrijas gigantā (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv