Pirmdiena, 2020. gada 19. oktobris

Drosma, Drosmis, Elīna

25. septembris (2012) 13:54

Normunds no kaķveidīgajiem par iepriekšējām dzīvēm, kontrolētājiem un mīlestību (65) 

Normunds Gržibovskis jau 19 gadus ir saistīts ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, ir virsseržants, kurš nodarbojas ar apgādes plānošanas jautājumiem, pabijis Bosnijā Hercegovinā, Irākā un Afganistānā, bet pats bilst, ka tā ir viņa laicīgā dzīve. Cita dzīve ir meditācijās, kanālošanā jeb čenelingos (channellings), regresīvās terapijas nodarbībās, kurās Normunds pamāca cilvēkiem, kā atgriezties iepriekšējās dzīvēs, lai tur harmonizētu neharmoniskās situācijas.

Iveta Daine: Ar ko sākās jūs interese par nemateriālo pasauli?

Normunds Gržibovskis: Sākās ar kredītu (smejas). Materiālā pasaule manā dzīvē bija simtprocentīgā apmērā, nekādas reliģijas, ticības, pārliecības – tikai reālā materiālā pasaule. Tad, kad dzīve iesit pa nagiem, kad sāk darboties cēloņu – seku likums, ko sauc arī par karmu, kad esi kaut ko sastrādājis un dabū atpakaļ, tad sāc domāt.

I.D.: Ko tad sastrādājāt un ko dabūjāt atpakaļ?

N.G.: Man bija kredīts, kas jau sākotnēji bija bišķi pāri maniem spēkiem, bet man vēl samazināja algu. Es nevarēju vairs samaksāt, runāju ar banku, kas nepiekāpās, un man dzīvokli atņēma, protams, papildus vēl daudz dažādu faktoru, kas to ietekmēja.

I.D.: Vai tas radīja kādas pārdomas?


N.G.: Sākās jautājumi, kāpēc tad Dievs mani soda, kāpēc es, labs cilvēks, kas valstij kalpoju septiņpadsmit gadus, nevaru atļauties savai ģimenei un bērniem vietu, kur dzīvot? Kad man atņēma dzīvokli, vienu brīdi meklēju atbildes reliģijā. Tas nebija īsti man domāts. Meklēju grāmatas un pirmā man patrāpījās Lobsanga T. Rampas grāmata „Tu esi mūžīgs”, kur viņš izstāsta galvenās pamatlietas, kas ir metafizika, kas astrālais plāns, kas atmiņu klišeja. Vēlāk sadraudzējos ar cilvēkiem, kas jau nodarbojās ar garīgām praksēm, bet garīgās attīstības un dziedniecības centrā „DVS Urantija” izgāju pirmo individuālo čenelingu, kurā runāju ar saviem skolotājiem, bet ar medija palīdzību.

Dažādos čenelingos uzzināju, ka kopš Atlantīdas laikiem esmu bijis karavīrs un cīnītājs par taisnību, arī tiesnesis. Iepriekšējās dzīvēs es visādi biju rīkojies, sapelnījis savu karmu. Tā es pamazām iekļuvu garīgo cilvēku pasaulē, kur lasīju, mācījos, meditēju, kamēr manā dzīvē ienāca Māris Drešmanis, kurš ir Starptautiskās regresīvās terapijas asociācijas „Gaisma” dibinātājs, un iemācīja regresīvo terapiju. Tikko es jau četrpadsmito semināru novadīju, un pamazām kaut ko daru tālāk.

I.D.: Kāpēc jūs sevi saucat Ziedus Radošais?

N.G.: Tas ir mans kosmiskais vārds. Tas nav pat īsti vārds, bet grafiski tas izskatītos kā kolba, no kuras nāk laukā enerģijas, visvairāk tur ir ziedi, taču tie nav no mūsu planētas, bet kosmiskie ziedi.

I.D.: Kā pats tagad vērtējat, kāpēc iekļuvāt tādā ķezā ar kredītu un lielo jaunā projekta dzīvokli?

N.G.: Sirds cilvēkiem dod informāciju par to, kā rīkoties būtu harmoniski, bet mēs ikdienā pārāk balstāmies uz prātu. Prāts ir labs analītiķis, informācijas šķirotājs, bet bāzes informācijas saņēmējs nav. Tāpēc, ja klausās savā sirdī, tad diezgan tālu var tikt. Es negribētu lielīties, ka tā ir mana stiprā puse, bet arvien vairāk jūtu, ko darīt un ko labāk nedarīt.

I.D.: Ko jūs jūtat?

N.G.: Man nāk informācija. Austākais Es bīda mani uz priekšu, kur man vajag. Ja cilvēks iet tajā virzienā, kurā nevajag, tad nekā patīkama tur arī nebūs. Ir tāds deguna likums – nevajag bāzt savu degunu tur, kur nevajag.

I.D.: Bet, būdams militārs cilvēks, jūs zināt, ka dzīvē bieži ir situācijas, kad ikdienā ir jādara tas, ko liek, un nevar klausīt sirdij un nedarīt. Kā ar to tikt galā?

N.G.: Izeja ir vienkārša – ja nevari izmainīt situāciju, tad maini attieksmi pret to. Bieži ezotēriķi mīl sarežģīt lietas. Ja cilvēks jūt, ka tas nav viņam harmoniski, ko liek darīt, var arī pamēģināt oponēt. Jo reizēm tas, ko darbiniekiem liek darīt, balstās nevis uz reglamentiem un likumiem, bet uz konkrētu cilvēku ambīcijām. Te nevar teikt, ka tas ir nepareizi, jo nav nekā, kas ir pareizi un kas nepareizi, tā ir dualitāte, kuras periods uz planētas Zeme vēl nav beidzies, bet, cerams, ka drīz beigsies.

I.D.: Tā mēs te uz savas Zemes dzīvojam savā dualitātē: ir labs un slikts, miesa un gars, materiālais un nemateriālais. Bet kas notiks, kad, kā jūs ieminējāties, dualitātes laiks beigsies?

N.G.: Pēc visiem priekšrakstiem tas drīz beigsies, bet arī šajos priekšrakstos ir manipulācijas. Jebkas, kas notiek sabiedrībā un masu informācijas līdzekļos pēc būtības ir NLP – neirolingvistiskā programmēšana. Mūsu dzīves uzdevums ir iemācīties klausīties sevī, nevis citos, būt pašam savas dzīves noteicējām. Bet nedrīkst iebraukt otrā grāvī – cilvēkiem ir jāsadarbojas un ar savu gribu nedrīkst valdīt pār citu cilvēku gribu.

Es esmu slāvu-āriešu kultūras piekritējs, un tur bija pārvalde, kas balstījās uz viena vecākā izvēlēšanu, kurš ar saviem darbiem ir pierādījis, ka prot saimniekot. Mūsdienās - kurš gudrāk runā, to ievēl. Tolaik lēmumi tika pieņemti vienbalsīgi, nevis ar vairākumu balsu. Nebija nostādījuma – vieni ir par, otri pret.

Māte Terēze kādreiz teica: „Es nepiedalīšos demonstrācijā pret karu, bet demonstrācijā par mieru būšu pirmajās rindās.” Šeit ir tā starpība starp pozitīvo un negatīvo domāšanu. Atkal dualitāte. Atbildot uz jautājumu, kas notiks, kad dualitātes laiks beigsies - cilvēki sapratīs, ka mēs esam viens vesels. Līdz tam, lai to saprastu, ka esam viens, ir jānodzīvo un ir jāmainās sapratnei.

I.D.: Jūs savā mājaslapā apstiprināt dažādu autoru rakstīto par to, ka nav pagātnes un nākotnes, ka mana šābrīža doma nav tikai šeit, tā ir visur, neatkarīgi no attāluma, jūs apstiprināt matricas esamību. Bet vai jūs varat vienkāršoti to cilvēkiem izskaidrot?

N.G.: Katram savs ceļš, katram savs ātrums, katram sava sapratne. Nevienam neuzspiežu savas domas, bet es to redzu tā. Ja šī istaba būtu lauks, kura vienā galā ir pagātne, tad seko tagadne un otrā galā nākotne, tad jāsaprot, ka lauks ir viens un viss notiek vienlaikus. Bet mūsu lineārā domāšana to sadala. Nav jau arī realitātes, mēs te komunicējam divas programmas.

I.D.: Bet, ja informācija par visu jau eksistē, tātad viss jau tomēr ir paredzams?

N.G.: Mēs tur augšā, pirms nākam iemiesoties uz planētas Zeme fiziskajā ķermenī, esam sastādījuši sev apmācību programmu jeb dzīves scenāriju. Saskaņā ar scenāriju saslēdzam ar dvēselēm līgumus, kurš mācīs piedošanu, kurš nožēlu utt. un ierodamies uz Zemes. Bet astroloģija un numeroloģija dod tikai iespējamību par to, kas katra dzīvē varētu notikt. Ja ir redzama dzīvē „bedrīte”, tad nav teikts, ka tajā iekritīsi, jo katrs notikums šeit un tagad maina nākotni.

I.D.: Kas notiek ar laiku?

N.G.: Tas ir sašaurinājies. Reālais laiks pēc pulksteņa ir 24 stundas, bet dabā diennaktī ir tikai kādas 16 stundas. Noskatieties filmu „Matrikss”, paņemot it kā nost datoru – apmēram tā arī pasaulē ir, ka mēs visi te čunčināmies un tur augšā noskatās. Tas, ka mēs šinī plānā to visu neatceramies, vēl nenozīmē, ka arī dvēsele to neatceras.

I.D.: Kur nokļūstam, kad nomirstam?

N.G.: Ejam mājās. Tur dzīvo dvēseles, bet tas ir tikmēr, kamēr neesam izgājuši no sansāras riteņa. Sansāras ritenis paredz atkārtoto iemiesojumu virknes. Tiklīdz ir apgūtas visas mācību stundas, cilvēki reāli vairs neiemiesojas, bet strādā tikai smalkajā plānā, visticamāk, ka piektajā dimensijā, jo lielākā daļa skolotāju dzīvo piektajā dimensijā, kur galvenā mērvienība ir mīlestība.

I.D.: Ir daudz grāmatu un pilns internets ar dažādiem vēstījumiem un spriedumiem par nemateriālo pasauli. Kā var zināt, kura ir patiesība?

N.G.: Ja no smalkās pasaules atnāk informācija, domforma pie simts dažādiem cilvēkiem, ja visi 100 cilvēki uzraksta grāmatas, saņēmuši pilnīgi vienādu informāciju, tad tomēr to saturs var atšķirties. Katra cilvēka individuālā izaugsme, sapratne, tulkošanas spēja un vārdu krājums ļauj viņam savā veidā to nodot tālāk. Viss atkarīgs no tā, cik kuram tīrs ir šis smalkais kanāls. Izņemot gaismas un tumsas spēkus, ir visādi neitrālie bubuļi un daudz kas cits, kas arī dzīvo smalkajā plānā.

I.D.: Jūs pieminējāt, ka arī pats saņemat informāciju no kaut kādiem gaismas spēkiem vai sazināties ar tiem. Kā tas notiek?

N.G.: Jā, es sazinos. Tās ir visparastākās meditācijas. Es zinu, ka smalkā plāna skolotāji man palīdz, tam man ir daudz pierādījumu, kas gan nav materiāli un taustāmi, bet es tos jūtu.

I.D.: Tad pastāstiet konkrētus šos pierādījumus.

N.G.: Kad biju pie Māra Drešmaņa – viņš tagad strādā Maskavā, jo te viņam par šauru, mēs vienkārši vazājāmies pa Visumu, pa dažādiem platuma grādiem, viņš man toreiz mācīja, kā varu nokļūt, kur vēlos, protams, izņemot tās vietas, kur es nedrīkstu būt. Toreiz es nokļuvu uz zvaigžņu kuģa Alfa – tas ir viens no lielajiem bāzes kuģiem, kurš ir citā dimensijā, tāpēc mēs to kuģi neredzam. Kuģa komandieris ir skolotājs Aštars Šerans. Tur parādījās arī mans skolotājs, kurš pēc būtības ir mans Augstākais Es. Tad mans vibrāciju līmenis pacēlās tā, it kā kāds mani pie 220 voltu sprieguma būtu pieslēdzis. Skolotājs man teica, ka es varu doties projām, jo es vēl neesmu gatavs. Es vēlāk tikai sapratu iemeslu - es tobrīd nebiju ticis galā ar privāto dzīvi. Izšķīries nebiju, bet dzīvoju kopā ar citu sievieti. Manam skolotājam tādas lietas nepatīk un viņš gribēja, lai es to sakārtoju.

Bet šī satikšanās mani pamudināja nodarboties ar regresīvo terapiju, jo vienā no maniem pirmajiem čenelingiem (kanālošana), kas notika 2010. gada 23.februārī, saņēmu informāciju, ka man jāpavēsta cilvēkiem patiesība. Sēdēju un domāju, kādu patiesību es varu sniegt, jo internets ir pilns, grāmatu bezjēgā daudz, dienot NBS man saiknes ar garīgo dzīvi nebija nekādas.

Tad es pamazam nonācu līdz domai par regresīvo terapiju.

I.D.: Varējāt kaut ko dziedniecībai līdzīgu darīt?

N.G.: Nē,  ir tādi dziednieki, kas lien iekšā svešā enerģētikā, bet to darīt nedrīkst. Slims koks nes slimus augļus, bet, ja mēs uzkarinām slimajā kokā veselus augļus, vai tad nākamie augļi būs veseli? Izlīdzinot un sakārtojot ar rokām enerģijas uz kaut kādu brīdi ir labums. Ja cilvēkiem pietiekami nestrādā kāda čakra, tad tā ir nevis „jāiegriež”, bet jāsaprot, par kādam domām čakra atbild, jāpamaina domāšana un viss aizies.

I.D.: Ko jūs mācāt cilvēkiem savās nodarbībās?

N.G.: Klausīties sevī un klausīties savā sirdī, iemācīties atrast katram saikni ar savu Augstāko Es. Šos Zemes dzīves esamības trīs procentus ieintegrēt atpakaļ tajos 97%, lai cilvēks izprot, ka tur augšā ir viņa Dievs, viņa Augstākais Es. Līmeņu ir daudz, es tālāk par desmito līmeni neņemos spriest, kā tur ir, jo mēs vēl trešo dimensiju īpaši neesam apguvuši. Līst pārāk tālu iekšā arī nav nekādas jēgas, jo mēs tur neko nesapratīsim.

I.D.: Kur jūs mēdzat ielīst?

N.G.: Parasti iepriekšējās dzīvēs. Regresīvā terapija nozīmē atgriešanos atmiņās, kaut vai sākot no vakardienas līdz pat kaut vai pasaules radīšanas brīdim.

I.D.: Un kāds no tā labums?

N.G.: Mans pirmais postulāts ir tāds, ka es netaisu ekskursijas. Tas nav tā, ka aiziet paskatīties, kas es biju iepriekšējā dzīvē. Tas nav svarīgi, bet svarīgi ir kas cits – kas ir darīts iepriekšējās dzīvēs, cik ir neharmonisku situāciju, tas nozīmē, konflikti, cita cilvēka vai dzīvnieka nogalināšana. Parasti tas tiek paveikts ar dusmām, naidu vai aiz bailēm. Šāda tipa situācijas rada enerģētiskus blokus. Enerģijas plūsmā to var salīdzināt ar trombu asinsritē. Enerģija kaut kur nepiekļūst vajadzīgajā daudzumā. Tas dzīvē var izpausties kā identiskas problēmas atkārtošanās visu laiku. Ir jāatceras, ka visi mēs mācāmies šeit, uz planētas Zeme.

I.D.: Ko jūs darāt ar to neharmonisko, ko atrodat cilvēka iepriekšējās dzīvēs?

N.G.: Harmonizējam, izmantojot mīlestību un piedošanu. Jo mīlestība ir radoša enerģija, kas, iesūtīta neharmoniskajā situācijā, izšķīdina bloku. Smalkajā plānā ir arī daudz skolotāju, kuri mums palīdz.

I.D.: Ko šī situāciju harmonizēšana iepriekšējās dzīvēs izmaina tagadējā dzīvē?

N.G.: Tas maina pašsajūtu un nākotni. Dusmas vispār nedrīkst sevī ielaist, vai – ja nu ir atnākušas, jāiesūta tajās mīlestība, jāpalūdz piedošana. Man arī šad un tad dusmu lēkmes uznāk un es arī vēl neesmu supermeistars - šad un tad pabļaustos. Ir jāiemācās saprast, ka arī tad, kad kaut kāds „viņš” nodara pāri, ir jāpiedod, jo ar savām dusmām nodaru pāri sev, ne jau viņam.

Un ir vērts izanalizēt, kāpēc tā noticis – ceļš uz elli bieži ir ar labiem nodomiem bruģēts – tātad ielīdām kaut kur, kur nevajadzēja līst. Bieži vien tā ir uzbāšanās ar savām pamācībām, par ko dabū atpakaļ. Visbiežāk ir uzkāpšana vienam un tam pašam grābeklim, vajag mēģināt citreiz šādā situācijā rīkoties savādāk, nevis kāpt atkal uz tā paša grābekļa un dabūt pa pieri.

Kristietība paredz iziešanu cauri ciešanām un sāpēm, bet, ja ar izpratni un mīlestību iet cauri dzīvei, tad var arī nebūt nekādu problēmu un var nodzīvot harmonisku dzīvi. Tomēr tas ir nereāli, jo dzīvojam noteiktā sabiedrībā, noteiktā vidē, kas mūs ietekmē. Bļaujam visi cits par citu skaļāk, ka valdība ir slikta, bet, kamēr mēs tā bļausim, tā nekad laba nebūs.

I.D.: Viņiem jau vienalga…

N.G.: Cik es saprotu, tad valdībā neviens ar garīgām lietām nenodarbojas, daži laikam jogu praktizē. Īstenībā ir pozitīva tendence – daudzi sabiedrībā populāri cilvēki ir pievērsušies jogai. Īpaši tie, kas saprot, ka kaut kas jādara, jo tūlīt būs 2012. gada beigas un tie, kuri tam nebūs gatavi, tie te nepaliks.

I.D.: Kas būs 2012. gada beigās?

N.G.: Nekas nebūs, pasaules gals jau nebūs! Pastiprināti palielinātās devās uz Zemes nāk mīlestības enerģija. Maksimums šai devai tiks sasniegts 2012.gada 21.decembrī. Ir versijas, ka visi tumšie cilvēki aizies bojā un paliks tikai gaišie, ir versijas, ka mūs savāks uz citu planētu un te viss iznīks, bet es esmu sapratis, ka cilvēki sāks vairāk atvērties un pieņemt, ka Augstākais Es ir vienmēr ar mums kopā un ka mīlestība ir galvenais instruments, ar ko mums jādzīvo.

I.D.: Krajons un citas grāmatas jau pirms dažiem gadiem brīdināja par neuzticēšanos bankām, valstu monetārajām politikām. It kā uz Zemes būtu kāda sazvērestība pret cilvēkiem. Vai tā ir?

N.G.: Tā ir jaunā pasaules kārtība – Rokfelleri, Rotšīldi, Lielbritānijas karaliskās ģimenes locekļi un citi kontrolē pasauli ar visu, ko vien var. Ar pārtiku, televīziju, radio, internetu…

I.D.: Vai gribat teikt, ka pasaulē vara pieder kādiem grupējumiem?

N.G.: Vienam grupējumam. Pāris simts cilvēkiem. Tiem, kas pa tiešo pakļauti reptiļu jeb ķirzakveidīgo civilizācijai. Viņi ir diezgan spēcīgi, bet viņi no mums baidās. Mēs esam daudz spēcīgāki, jo viņiem nav šīs Radošās enerģijas (mīlestības) un neko jaunu viņi nevar izveidot - var tikai parazitēt uz mūsu rēķina, melojot un manipulējot. Tumsa jau Gaismai neko nevar nodarīt.

I.D.: Kur tā civilizācija atrodas?

N.G.: Uz Nibiru – tā ir vēl viena Saules sistēmas planēta, par kuru runā jau senie Šumeru teksti.

I.D.: Īstenībā par to raksta arī Deivids Aiks: „Pirmā lieta, kas būtu jāzina par valdībām - tās nekalpo cilvēku un iedzīvotāju interesēm. Tās ir strukturētas tikai ar vienu domu – iegūt kontroli pār cilvēkiem.”

N.G.: Tā ir „New World Order” teorija, par kuru daudz ir rakstīts.

I.D.: Kā jūs domājat, vai inuaki un anuaki tiešām eksistē?

N.G.: Eksistē. Ne tikai tādi vien. Es esmu kaķveidīgais un tas ir normāli, ne jau pēc kāda horoskopa, bet esmu no kaķveidīgo civilizācijas.

I.D.: Kas tur īsti ir ar zobu pastu un ar to, ka fluoru nedrīkst lietot, kā saka inuaki?

N.G.: Tā ir taisnība. Es arī nelietoju fluoru, jo tas tiešam bloķē cilvēka čiekurveida dziedzeri, precīzāk - tā kā pārkaļķo. Čiekurveida dziedzeris ir viens no svarīgākajiem orgāniem, kas palīdz sazināties ar mūsu smalkajiem ķermeņiem un planētām.

I.D.: Lasītāji, kuri tikuši līdz šai vietai, droši vien domā, ka esat kaut kāds apsēstais vai jucis.

N.G.: Es taču nevienam neuzspiežu tā domāt! Esmu pārliecināts par to, ko saku, man ir pietiekami daudz pierādījumu tam, esmu caur vairākiem kanāliem saņēmis šo informāciju.

I.D.: Vai kāds nesaka, ka narkotikas esat salietojies?

N.G.: Es neko nelietoju un nevienam neiesaku, bet plejādieši piemin kaut kādas zālītes un saka, ka tas ir Ok. No tīrām narkotikām nemēdz būt atkarības, bet tās vielas, ko mūsdienās tirgo, ir radītas tā, lai cilvēki pierastu un no tām rastos atkarība. Ir kaut kāda narkotiku grupa, kas strādā uz augšējām čakrām, kas ir saistītas ar dievišķo pasauli. Ja narkotikas strādā uz apakšējām čakrām, tad cilvēkiem rādās dēmoniskas halucinācijas, viņam notiek sadarbība ar kaut kādiem monstriem.

Es uzskatu, ka visu var panākt dabiskā ceļā, nav vajadzīgas mākslīgas palīgvielas - narkotikas.

Tāpat cilvēki, kas pārāk aizraujas ar meditācijām, var nojūgties. Tā kā nav ne pagātnes, ne nākotnes, ne tagadnes, bet viss notiek paralēli, tad, ja cilvēkam visi kanāli pie negatavas nervu sistēmas sāk atvērties, viņš kļūst šizofrēniķis.

I.D.: Kā tad ir ar tiem, kuri dzīvo psihoneiroloģiskajās iestādēs un stāsta par visādām kosmiskām būtnēm, ko viņi redz un kādas balsis dzird? Vai viņi tiešām ir traki?

N.G.: Nē, viņi nav nojūgušies. Tas ir tas pats, ja kanāli ir atvērti, bet nervu sistēma tam nav gatava, viņš nespēj sevi kontrolēt.

I.D.: Daudz kas no šai intervijā teiktā izklausās pēc zinātniskās fantastikas. Un tā droši vien saka jums arī citi ikdienā?

N.G.: Vieni domā, ka tas, ko es daru, ir kaut kāds šarlatānisms, ka neko nemāku un tikai cilvēkus mānu. Citi mani gandrīz par Dievu uzskata. Es vienkārši parādu cilvēkiem metodes, kā pašiem strādāt. Vēl ir tādi, kuri mani uzskatu par stulbu, nojūgušos karavīru. Internetā ir visādi komentāri, es kādreiz neizturu un sadodu pretī, pēc tam mēģinot smalkajā plānā izlūgties piedošanu. Ja man kāds pirms pieciem gadiem stāstītu par atgriešanu iepriekšējās dzīvēs, es domātu, ka tam cilvēkam kaut kas ar prātu nav kārtībā. Bet mēs maināmies. Uz vietas paliek tikai tie, kuri neko nedara.

I.D.: Varbūt tos planētas kontrolētājus reptiļus un anuakus vajag aizdabūt kaut kur projām, ja jau viņi ir tik slikti?

N.G.: Ja nebūtu tumsas, mēs nezinātu, kas ir gaisma. Kad parādās tumsa, cilvēki mēģina to izslēgt, bet tas nav iespējams.

I.D.: Jāieslēdz gaisma…

N.G.: Tieši tā! To es mēģinu pateikt. Arī jebkurā filmā ir tādi labie varoņi, kas atnāk, visus apšauj un ir labi. Ar ko tad viņš ir labāks? Ja viņš nošauj cilvēkus, tad neciena dzīvību.

I.D.: Kas attiecas uz kontrolēšanu, ir dažādas versijas par psihotronajiem ieročiem. Par to, kā ar aparatūru palīdzību var kontrolēt un pārvaldīt cilvēkus un ietekmēt viņu prātus. Psihoenerģētikas un parapsiholoģijas iespējas ietekmēt cilvēkus un notikumus savulaik ir izmantojuši senie priesteri, dažādu ordeņu un brālību vadība. Vai šādas metodes izmanto arī mūsdienu pasaulē?

N.G.:
Latvijā ir vairākas iestādes, kuras kaut ko tādu dara. Tiek izmantota telepātiskā skenēšana, kad skenē informācijas laukus, ko kurš domā. Kopš padomju laikiem uz “skābbarības torņa” jeb Zemkopības ministrijas ir PSI iekārta, kura apspiež cilvēku enerģiju. Savulaik es cīnījos par to, lai šīs iekārtas novāktu, jo tās cilvēkiem bloķē enerģijas, bet gaismas spēki man pateica, ka viņi pa drusciņai samazina iekārtu jaudu un ka man tur nav jālien.

Maniem paziņām ir piedāvāts sadarboties šādā jomā, bet daudzi no kā tāda atsakās, jo kontrole nekas labs nav, tā ir brīvas gribas laušana.

I.D.: Vai Krievija un ASV arī izmanto šādas iekārtas manipulēšanai ar cilvēkiem?

N.G.: Protams, pēdējās Putina vēlēšanās tas notika. Bija pat internetā video, kur kaut kāds PSI speciālists stāstīja par to, kā braukāja mašīnas ar raidītājiem, kuru iespaidā cilvēki redzēja sapņus, ka Putins ir ievēlēts par prezidentu, ka viņš viņiem tagad ir draugs. Bet tas nav viņu sapnis, tas ir uzspiests sapnis, ietekmējot zemapziņu.

Krievijā 25 000 cilvēkiem ir iešūti čipi zem ādas. Čipi kontrolē visu, sākot ar naudas plūsmu cilvēka kontā un beidzot, ko domā un kā jūtas cilvēks. Nav šai pasaulē viss tik skaisti, kā gribētos, mums aiz muguras notiek daudzas lietas, par kurām skaļi nerunā. Tāpat internetā ir daudz melu un dezinformācijas, jādomā līdzi, ko lasa.

I.D.: Vai eksistē Šambala?

N.G.: Jā, tā ir pilsēta uz Zemes, kurā dzīvo skolotāji. Viņiem ir savi pienākumi un viņi palīdz mūsu planētai attīstīties. Bet cilvēki saka, ka tādu nevar atrast – tas tāpēc, ka tā jau neatrodas trešajā dimensijā, tā ir citā dimensijā.

I.D.: Vai tad viņi nevar sadot tiem sliktajiem Zemes kontrolētājiem?

N.G.: Atkal! Tas tāpat, kā valdību visi lamā. Kā gan valdība var būt laba, ja visi to sauc par sliktu?! Nu, kāpēc mēs nevaram vienoties, ka sūtīsim viņiem mīlestību? Mēs varētu ar šo interviju aicināt – vienu mēnesi visi sūtīsim mīlestību valdībai. Bet zinu, kā tas būs - daži teiks, jā, jā, forša ideja, bet pēc divām dienām jau visu aizmirsīs un atkal sāks gānīties.

Man gan jāsaka, ka šobrīd notiek arvien vairāk šādu pasākumu. Piemēram, 12. septembrī pulksten 12.12 visi sūtīja mīlestību vaļiem, jo vaļu un delfīnu civilizācijas tur dievišķo matricu. Šīs civilizācijas, kas darbojas domformu veidā, ir ar ļoti augsta līmeņa vibrācijām un palīdz Zemei integrēties augstākos slāņos. Jo mūsu planētai kaut kad ļoti drīz, iespējams, 20-30 gadu laikā ir jākļūst par zvaigzni.

I.D.: Ja vienā gadījumā mēs trīs cilvēki stundu runātu par Jāni, ka viņš ir cūka, idiots, krāpnieks, otrā gadījumā mēs Jāni stundu slavinātu, cik viņš ir jauks, kas tad notiktu?

N.G.: Mēs ietekmējam šī cilvēka smalkos ķermeņus, sataisām aurā caurumus, cilvēkam nav spēka. Turklāt mēs paši sev kaut ko uzkrāmējam, jo ielaižam negācijas arī sevī, pazeminām savas vibrācijas. Savukārt, ja sūta mīlestību, tad Jānim klājas labāk. Ja Jānis sūtītu mīlestību pretī, tad tā dubultotos un augtu. Vienkārši – jo vairāk dod, jo vairāk dabū atpakaļ. Ir arī liekulība - ja saka labus vārdus ar naidu sirdī, tad nekā laba tur nav. Attieksmei ir milzu nozīme.

I.D.: Visi raksta un runā, ka Zemē 2029.gada 13.aprīlī ietrieksies liels meteorīts. Vai tā ir taisnība?

N.G.: Ja visi tā domās, tad arī ietrieksies. Atkal kādam tas ir izdevīgi, kurš pavelk deķīti uz savu pusi… Nav tik daudz jāklausās, ko citi saka, bet jāieklausās savā sirdī. Mēs varam ar savām domām izmainīt pasauli, bet kāpēc tā jāmaina negatīvā virzienā, ja varam to darīt pozitīvā virzienā?

I.D.: Kāpēc nedrīkst darīt sliktu? Dažkārt liekas, ka tas sods tomēr neatnāk, izdari kaut ko un dzīvo tālāk cepuri kuldams…

N.G.: Kosmiskos likumus piemānīt nevar. Varbūt šodien var nesamaksāt nodokļus vai kaut ko citu nošmaukt un sodu nesaņemt, bet nav itin nekas, kas Kosmosā netiktu pamanīts. Ja cilvēks kādam melo, tad patiesībā vienīgais, kam melo, ir pats.

I.D.: Cilvēki sadzīves līmenī ļoti gaužas un aprunā viens otru, uz visiem apvainojušies, jo visi ir slikti, dara pāri….

N.G.: Nu jā, cilvēki, piemēram, saka, ka viņiem nav naudas. Ko dzird augšā? „Nav naudas!” Viņi taču nedos, jo ir apgalvojums, ka naudas nav... Tā vietā jādomā, ka es esmu bagāts, es pievelku sev apkārt turīgus draugus un labus darbus, esmu harmoniski atalgots par darbu. Nevajag pašiem aizklapēt ciet savu naudas kanālu. Naudas plūsma kopā un cilvēkiem plūst vienādi, bet daži to nobloķē ar savām domām. „Man jau tik daudz nemaksās, es jau neesmu tas, ko ciena, mani jau nenovērtē…”

Gribu pateikt par filmu „The Secret” jeb „Noslēpums”, ka tā tomēr ir nedaudz dēmoniska, jo cilvēki tur nerunā par mīlestību un Dievu, bet tikai par materiālo pasauli, kā iegūt materiālos labumus. Vienīgais labais filmā ir pateicība par visu. Tomēr jāatceras, ka Kosmosā darbojas došanas un ņemšanas princips, jo saņem atpakaļ tikai tad, ja dod. Tāpat nav arī pareizi daudz dot un neko neņemt pretī, jo tas nav harmoniski, apmaiņai ir jābūt.

I.D.: Vai jums ir kāds universāls padoms dzīvei?

N.G.: Pats galvenais – nenosodiet nevienu. Un jāatceras, ka katrs saņem to, ko viņš ir pelnījis. Ja citi saka, ka šī dzīve nav godīga, tad es teikšu, ka tā ir ļoti godīga un mēs katrs saņemam savu algu ļoti godīgi un pareizi saskaņā ar to, ko esam izdarījuši, ko esam domājuši.

I.D.: Bet kāpēc labiem cilvēkiem saslimst bērni, nodeg mājas?

N.G.: Nu, jā! Visi runā: „Viņš taču bija tāds labs cilvēks!... par ko viņam tik netaisnīgas ciešanas?!” Bet vai kāds zina, ko cilvēks, kuram tā nelaime ir notikusi, ikdienā domāja, ko ir iepriekšējā un šajā dzīvē sastrādājis? Apkārtējiem ir tikai kopbildes viens stūrītis.
Parasti, kad cilvēkiem sāp, kā aizsargreakcija ir dusmas, aizvainojums, bailes. Jāsaprot, ka pats galvenais ir mīlestība. Mīlestība visu nolīdzina.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
4
5
Lapa 1 no 5

Mainīt komentāru secību

Yara Kenneth

[email protected]

2020-05-09 09:13:51

Ziņot

Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 100% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: [email protected]

Awew Lone

[email protected]

2019-10-23 00:22:24

Ziņot

cik pārsteidzošs Mīlestības valdzinātājs. chubygreat ir ļoti labs pareizrakstības runātājs, kuru satiku tiešsaistē, kad meklēju risinājumu, jo sieviete, kuru es tik ļoti mīlu, ir atstājusi mani un man vajadzēja viņu atpakaļ uz manu dzīvi, tāpēc es nolēmu viņu atgūt, konsultējoties ar šo lielisko pareizrakstības runātāju, kurš man ir izlasiet dažas viņa liecības par to, kā viņš turpina palīdzēt cilvēkiem, atvedot savus tuviniekus. Man bija viss, ko viņš uzskatīja par vajadzīgu darbam, un garantēja man, ka divas dienas atgriezīšos no sievas, un, lūk, viss normalizējās, un es un mana sieva tagad dzīvojam laimīgi. Es patiešām esmu pateicīgs šai lieliskajai būtnei, kas patiešām var atgriezt mīļos chubygreat. jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot viņa e-pastu @ - [email protected] vai whatsapp 2348165965904

Awew Lone

[email protected]

2019-10-23 00:21:50

Ziņot

cik pārsteidzošs Mīlestības valdzinātājs. chubygreat ir ļoti labs pareizrakstības runātājs, kuru satiku tiešsaistē, kad meklēju risinājumu, jo sieviete, kuru es tik ļoti mīlu, ir atstājusi mani un man vajadzēja viņu atpakaļ uz manu dzīvi, tāpēc es nolēmu viņu atgūt, konsultējoties ar šo lielisko pareizrakstības runātāju, kurš man ir izlasiet dažas viņa liecības par to, kā viņš turpina palīdzēt cilvēkiem, atvedot savus tuviniekus. Man bija viss, ko viņš uzskatīja par vajadzīgu darbam, un garantēja man, ka divas dienas atgriezīšos no sievas, un, lūk, viss normalizējās, un es un mana sieva tagad dzīvojam laimīgi. Es patiešām esmu pateicīgs šai lieliskajai būtnei, kas patiešām var atgriezt mīļos chubygreat. jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot viņa e-pastu @ - [email protected] vai whatsapp 2348165965904

Margret Walle

[email protected]

2019-10-23 00:20:44

Ziņot

viņš ir ģēnijs, ļoti labi prot to, ko viņš dara. [email protected] šeit ir paredzēts, lai palīdzētu jums atgriezt savu bijušo / mīļoto. maģiski apvienot divus cilvēkus ar viņa pareizrakstības liešanas spēku un padarīt tos par vienu garu un vienu dvēseli. Es sazinājos ar viņu, kad man bija problēmas ar savu vīru, jo viņš mēģināja šķirties no manis un ievest citu sievieti. viņš palīdzēja man saglabāt savas mājas, un es esmu mūžīgi pateicīgs šim brīnišķīgajam spitālīgajam vīrietim. varat arī whatsapp / viber tērzēšanu @ 2348156911977

Clinton Brown

[email protected]

2018-06-23 10:23:58

Ziņot

Pieteikties aizdevumam Es esmu Clinton Brown, Private Piedāvā Money aizdevējs par kredīta veids likumīgas visā pasaulē Ar tajā pašā dienā, apstiprināšanas, es veida piedāvājums aizdevumu pie 3% vienotu procentu likmi. Mans Viegli un ātri aizdevumu programma Aizdevumu un mana 100% garantēta, Lūdzu nokļūt atpakaļ uz mani, ja jūs interesē. Paldies. E-pasts: [email protected] Numurs: +1 951-356-1777 Ar laba vēlējumiem. Kungs Clinton Brown

Mrs. Magaret Becklas

[email protected]

2017-04-14 22:33:32

Ziņot

Dear Valued Customer, OUR COMPANY CONTACTS : Company Email : ([email protected]) Company Email : (Emaill: [email protected]) Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Mrs. Magaret Becklas

[email protected]

2017-04-14 22:33:18

Ziņot

Dear Valued Customer, OUR COMPANY CONTACTS : Company Email : ([email protected]) Company Email : (Emaill: [email protected]) Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Mrs. Magaret Becklas

[email protected]

2017-04-14 22:33:08

Ziņot

Dear Valued Customer, OUR COMPANY CONTACTS : Company Email : ([email protected]) Company Email : (Emaill: [email protected]) Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Mrs. Magaret Becklas

[email protected]

2017-04-14 22:32:56

Ziņot

Dear Valued Customer, OUR COMPANY CONTACTS : Company Email : ([email protected]) Company Email : (Emaill: [email protected]) Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Mrs. Magaret Becklas

[email protected]

2017-04-14 22:32:45

Ziņot

Dear Valued Customer, OUR COMPANY CONTACTS : Company Email : ([email protected]) Company Email : (Emaill: [email protected]) Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Kā ietaupīt laiku un naudu, iegādājoties mājokli (3)

Kristīne Kilupa ir nekustamo īpašumu aģente vienā no lielākajiem šīs jomas uzņēmumiem Latvijā. To, kā nepakļaut riskam darījuma drošību un ietaupīt laiku, mēģinot atrast mājokli, uzzinājām sarunā.

Maiks Taisons: "Es vairs neesmu cīnītājs"

Skolēns, kurš uzlaboja E-klasi, aicināts darbā starptautiskā industrijas gigantā (4)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv