Otrdiena, 2020. gada 7. aprīlis

Helmuts, Zina, Zinaīda

Svētdiena, 15. februāris (2015) 11:23

Roberto Meloni Valentīndienā priecē Kosmetoloģijas koledžas absolventes 

Tieši Valentīndienā, 14.februārī, Latviešu Biedrības namā aizvadīts jau 13. uzņēmējas Marikas Ģedertes dibinātās Kosmetoloģijas koledžas izlaidums, kurā kvalifikāciju „skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā” ieguvušas 30 jaunās speciālistes. Absolventus un izlaiduma viesus pasākumā priecēja spilgts mūziķa Roberto Meloni priekšnesums.Kosmetoloģijas koledža kopš 2007.gada ir akreditēta pirmā līmeņa augstākās izglītības iestāde, kas realizē vienu studiju programmu – „Estētiskā kosmetoloģija” un sagatavo skaistumkopšanas speciālistus kosmetoloģijā ar augstāko iespējamo kvalifikāciju Latvijas Republikā. Līdz ar 30 jaunajām skaistumkopšanas speciālistēm, kas tieši Valentīndienā - 14.februārī - saņēma diplomus par pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, kopējais koledžas absolventu skaits ir sasniedzis  300. 

„Valentīndiena kā romantiskākā diena gadā likumsakarīgi sievietēm saistās ar sevis sakopšanu un vēlmi labi izskatīties gan sev, gan savām otrajām pusītēm par godu. Kosmetoloģijas koledžā esam izvēlējušies šo dienu savām absolventēm pārvērst par dubultsvētkiem, kad šai dienai raksturīgajā skaistuma un mīlestības atmosfērā tieši jaunās skaistuma radīšanas speciālistes var atzīmēt vienu no nozīmīgākajiem soļiem savā karjerā,” stāsta Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un īpašniece Marika Ģederte.Šī gada absolventes izceļas ar to, ka izrādījušas īpašu uzcītību un ar mērķtiecīgu attieksmi, apvienojot studijas darba dienu vakaros un brīvdienās ar darbu un ģimenes dzīvi, ir pierādījušas savu gatavību uzsākt profesionālu darbību skaistumkopšanas nozarē. „Jāuzsver, ka daudzām absolventēm skaistumkopšanas speciālista izglītība ir jau otrā vai pat trešā augstākā izglītība viņu dzīvē, kas liecina par jauno profesionāļu augstajiem mērķiem un apņēmību. Īpaši jāatzīmē šīsdienas absolventes Vitas Lāces panākumi, kura īsi pēc kvalifikācijas eksāmenu nokārtošanas kļuvusi par Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas padomes locekli, apliecinot jauno speciālistu vēlmi sakārtot un uzlabot skaistumkopšanas nozari mūsu valstī,” skaidro Marika Ģederte.Skaistumkopšanas nozare strauji attīstās līdz ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu, pētījumiem un zinātniskiem atklājumiem, tādēļ būtiska loma ir labiem un kvalificētiem savas jomas speciālistiem. „Mūsdienās konkurētspējīgai izglītībai ir izšķiroša nozīme studentu tālāko ieceru un mērķu sasniegšanā, turklāt Kosmetoloģijas koledža sadarbojas ar saviem absolventiem arī pēc studiju beigšanas gan piesaistot viņus kā docētājus un vieslektorus, gan rosinot iesaistīties Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas darbā,” skaidro Marika Ģederte.Šogad Marikas Ģedertes dibinātajai Kosmetoloģijas koledžai apritēs 15 gadi un tā kļuvusi par vienu no vadošajām estētiskās kosmetoloģijas augstākās izglītības iestādēm Latvijā un Eiropā, piedāvājot iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību un ceturtā līmeņa profesionālo kvalifikāciju estētiskajā kosmetoloģijā. Kosmetoloģijas koledža papildu nozares un profesionālajiem studiju kursiem sniedz iespēju apgūt vispārizglītojošo kursu ekonomikā, uzņēmējdarbībā, mārketingā, menedžmentā, tiesībās, personāla un projektu vadībā. 2014.gada decembrī Kosmetoloģijas koledža ieguvusi prestižo Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācijas CIBTAC (Confedaration of International Beauty Therapy and Cosmetology) akreditāciju un Erasmus Hartu, apliecinot starptautiskiem standartiem atbilstošu izglītības kvalitāti. Kopš šī gada februāra darbu ir uzsācis Kosmetoloģijas koledžas Mācību centrs, kas skaistumkopšanas nozares speciālistiem un citiem interesentiem piedāvā dažādus kursus un tālākizglītības pasākumus.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (6)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (5) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv