Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs

Monvīds, Egita, Emīls

Piektdiena, 3. maijs (2013) 10:05

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Sandis Kiops +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (3)

Privātais arhīvs un publicitātes foto

Šķiet, ka Čaks Noriss beidzot ir aizvēris savu ledusskapi un Eiropā pamazām sākas ilgi gaidītais pavasaris. Tagad galvenais ir saglabāt mieru un saules starus uzņemt saprātīgos daudzumos un bez panikas. Šī nedēļas nogale tiks aizvadīta valsts svētku zīmē, tāpēc par kultūras dzīves bagātību sūdzēties nevar. Savos brīvdienu pavadīšanas ieteikumos ar Puaro.lv lasītājiem dalās dziedātājs, grupas Titāniks līderis Sandis Kiops.

„Puaro.lv lasītājiem šajā nedēļas nogalē iesaku kārtīgi atpūsties - doties ārpus mājas, apmeklēt kādu publisku pasākumu, darīt ko paša sirdij tīkamu, pavadīt laiku draugu un tuvinieku lokā. Tiem, kuriem vēl nav otrās pusītes, veltīt laiku tās meklēšanai,” iesaka mūziķis. „Noteikti jāizdara arī kaut kas traks un atmiņā paliekošs. Jautrs! Es pats pēc tāda principa dzīvoju, tāpēc noteikti iesaku arī citiem.”

„Tā kā beidzot esam sagaidījuši saulainus laikapstākļus, vajadzētu izmantot izdevību un doties ārpus pilsētas mūriem. Viena no šādām apskates vietām būtu Sigulda. Manuprāt, šī pilsēta ir skaista ne tikai rudenī, bet arī pavasarī,” uzskata dziedātājs.

„Tie, kam aktivitātes svaigā gaisā ne visai iet pie sirds, brīvos vakarus tikpat labi var pavadīt iekštelpās draugu kompānijā. Veco labo laiku vārdā var uzspēlēt arī sen aizmirsto pudeles griešanu. Galu galā, tagad viss vecais nāk modē – apģērbā, interjerā. Pieprasīti kļuvuši arī retro velosipēdi. Kāpēc gan neatsaukt atmiņā arī vecās spēles?” – prāto Kiops. „Lai radītu pavisam īstu noskaņu, vajadzētu īpaši šai spēlei iegādāties arī kādu vecu pudeli – tādu, kāda bija pieejama skolas laikā.”

„Parasti nedēļas nogalēs, kad visi atpūšas, man ir aktīvākais laiks darbā, jo jāsniedz koncerti. Šonedēļ brīnumainā kārtā arī man ir brīvdienas, tāpēc esmu nolēmis tās pavadīt kopā ar saviem draugiem,” atklāj mūziķis.


BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

4.maija pasākumi Rīgā


4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā,  Rīgā iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzus koncertus, piedalīties sporta aktivitātēs, mākslas un mūzikas plenērā, bērnu un  ģimeņu izzinošās un atraktīvās nodarbēs, kā arī veidot tradicionālo „Ziedu Latviju” pie Brīvības pieminekļa.

Šogad īpaši padomāts par to, lai pasākumi norisinātos ne tikai  pilsētas centrā, bet arī apkaimēs.

Vērienīgs pasākums svētku dienās – 4. un arī 5. maijā gaidāms Vecmīlgrāvī, kur pēc plašiem renovācijas darbiem apmeklētājiem tiks  atvērta gan Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, gan apkārtējais  parks. Abas dienas parka teritorijā muzicēs dažādas grupas, populāri dziedātāji un mūziķi. Pasākuma dalībnieki varēs iesaistīties jautrās atrakcijās bērniem, radošās aktivitātēs, kā arī doties ekskursijā pa „Ziemeļblāzmas” pili un vērot jūru, Daugavu un Vecmīlgrāvja apkārtni no parkā atjaunotā skatu torņa. 

Sportiski aktīvs pasākums notiks jaunatklātajā Lucavsalas atpūtas zonā, kurā būs ģimeņu stafetes, aktivitātes bērniem, minigolfs, veikborda un kaitborda sacensības, velotriāls jauniešiem un nūjošana senioriem. Pasākumā „Atklājam Lucavsalu” ikviens apmeklētājs varēs iesaistīties fiziski veselīgās aktivitātēs, kā arī vērot dejotāju un mūziķu priekšnesumus.

Uz AB dambja un peldošajā mākslas galerijā „Noass” notiks Mākslas un mūzikas plenērs „Cilvēks pilsētā”, kur uzstāsies dažādas radošās studijas, priekšnesumus sniegs Rīgas mūzikas skolu audzēkņi, būs animācijas darbnīca Nila Skapāna vadībā, ilustrāciju darbnīca „TuRīga” Karīnas Volbetas vadībā, kā arī varēs nodarboties ar zīmēšanu, līmēšanu un veidošanu pēc sirds patikas.

Tāpat 4. maija svinības risināsies Daugavas promenādē Ķengaragā, posmā no Kaņieru ielas 15 līdz Kvadrāta ielai. Šeit notiks pasākums ģimenēm „Uzgavilēsim priekšpilsētai !” Te būs dažādas sportiskas aktivitātes, šaha un galda tenisa turnīri, mākslas plenērs un radošās darbnīcas, orientēšanās spēle „Gadsimtu elpa Daugavas promenādē”. Būs izstādes, izrāde bērniem pēc A. Lindgrēnas darba „Pepija Garzeķe” motīviem, paredzēta pūtēju orķestra „Auseklītis” un Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” kolektīvu uzstāšanās.

Rīdziniekiem un pilsētas viesiem 4. maijā kā jauks svētku pārsteigums sagādāts gaisa balonu šovs „Rīgas vīzijas”, kura laikā notiks balonu lidojumi virs Rīgas, to demonstrējumi atsaitē, bet pēc 11. novembra krastmalā notikušā lielkoncerta uz AB dambja būs vērojama balonu „starošana”.

Svētkos jau tradicionāli pie Brīvības pieminekļa visas dienas garumā no plkst.11.00 līdz 21.00 tiks veidota „Ziedu Latvija”, no plkst.11.00 līdz 13.50  notiks Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē, bet plkst.14.00 paredzēta ziedu nolikšanas ceremonija.

Svētki tradicionāli tiks svinēti 11. novembra krastmalā, kur ikviens iedzīvotājs aicināts piedalīties „Pavasara sporta festivālā”. Tajā fiziski aktīvas nodarbes paredzētas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sporta aktivitātes krastmalā noslēgsies ar „Otrajām lielās virves vilkšanas sacensībām”. Pēc tām būs koncerts „Laiks svinēt” ar dīdžeju un jauno grupu piedalīšanos, bet no plkst.19.00 līdz 22.00 vakarā uz lielās skatuves notiks svētku lielkoncerts „Samīļo Latviju jeb pavasarīgs dzimšanas dienas ceļojums”, kurā muzikālos priekšnesumus sniegs pazīstamākie latviešu solisti, TV 3 šova „Koru kari” dalībnieki, bet koncerta noslēgumā paredzēta grupas „Instrumenti” uzstāšanās.

Svētku pasākumi tiks rīkoti Rīgas kultūras centros un muzejos, kā arī kinoteātrī „Splendid Palace”, kur notiks tradicionālais Latvijas filmu maratons. Īpašs svētku pasākums būs Vērmanes dārzā, kur dienas pirmajā pusē dažādas aktivitātes paredzētas bērniem, bet vakarā notiks rokkoncerts „Baltijas Rok-raksti”, kurā kopīgā noskaņā vienosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas rokgrupas. 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītie pasākumi notiek ar Rīgas domes atbalstu.Papildinformācija par pasākumiem pieejama interneta vietnē: www.kultura.riga.lv Jāpiezīmē, ka nelabvēlīgos laika apstākļos svētku programmā iespējamas izmaiņas.

Sāksies starptautiskais dejas mākslas festivāls "Magic Dance Expo 2013"


Piektdien Ķīpsalā sāksies starptautiskais dejas mākslas festivāls "Magic Dance Expo 2013", kas līdz 5.maijam pulcēs ap 5000 dažādu stilu dejotāju no vairāk nekā 30 valstīm. Trīs dienu laikā Ķīpsalā norisināsies dažādu deju stilu, piemēram, "street dance", breika, hiphopa, "jazz dance", estrādes dejas, laikmetīgās dejas, čempionāti un sacensības un atvērtās deju meistarklases, kā arī būs skatāms mūzikls "Mauglis. Viena asins tev un man".

Festivāls nākamgad būs Rīgas kā 2014.gada Eiropas galvaspilsētas sastāvdaļa un tā mērķis ir labākos festivāla dejotājus iesaistīt "Riga Magic Dance" nākamā gada šova veidošanā.  Pirmajā festivāla dienā skatītājiem tiks piedāvāts bērnu deju konkurss "Magic Little Step 2013", kā arī divas Mārtiņa Brauna un Agra Daņiļeviča mūzikla "Viena asins tev un man" atjaunotā iestudējuma izrādes. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šoreiz gandrīz visā izrādē būs dzīvā mūzika grupas "Sīpoli", Ievas Kerēvicas, Rīgas Doma meiteņu kora, deju studijas "Dzirnas" dalībnieku u.c. izpildījums. Toties ir saglabājušās dekorācijas no pirmās izrādes, ko "Dzirnu" dalībnieki izdejojuši 1995.gadā.

Savukārt festivāla otrajā dienā gaidāmas sacensības ielu dejās jeb "Riga Challenge 2013". Rīta pusē notiks atklātais Baltijas kauss ielu dejās, bet vakarā paredzētas atklātā Eiropas kausa sacensības, kas vienlaikus būs arī atlase čempionātam, kurš šovasar notiks Čehijā. Šajā dienā paredzētas arī 2.starptautiskās sporta deju sacensības "Magic Dance 2013", kurās piedalīsies pasaules labākie Latīņamerikas deju pāri. Kā norādīja sacensību rīkotājs Ruslans Šabanovs, sacensības pulcēs vairāk nekā 400 deju pārus un tajās būs pārstāvētas vairāk nekā 20 valstis.

Toties festivāla noslēguma dienā paredzēts "Latvijas Show Dance čempionāts 2013", kurā iekļausies arī "Latvijas Laikmetīgās dejas čempionāts". 5.maijā būs iespēja vērot arī atklāto Latvijas kausu ielu dejās jeb "Open Latvia Street Dance Cup 2013", kur līdzās Latvijas dejotājiem piedalīsies arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Sacensībās piedalīsies dažāda vecuma dejotāji ar atšķirīgas sarežģītības šoviem, kuru pamatā būs ielu deja.

5.maijā festivāla "Magic Dance Expo 2013" apmeklētāji varēs vērot arī starptautisko deju konkursu "Magic Dance Cup". Pa dienu gaidāms konkursa pusfināls, bet vakarā - fināls. Konkursā gaidāmi 18 deju uzvedumi. Tā mērķis ir meklēt dejas un citu mākslu sintēzi, izvirzoties ārpus dejas rāmjiem. Šajā konkursā par tituliem un 6000 eiro (4216 latu) naudas balvu sacentīsies deju studija "Most Wanted", "Kaprīze", "JV Clubs", "Pro-X", "Body&Soul", "Studio X1", "Glamorous", "HoopDance Studio", "Riga Waackers", karsējkomanda "BK BA Turība", breika grupa "Camelot" un "Extreme Dance school", sporta teātris "GG Studio", "Veizāna deju skola", deju teātris "DK Dance Theatre" un radošā darbnīca "Kofeīns".

Konkursā savu dejotprasmi demonstrēs kolorītais un ekstravagantais skatuves mākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, kurš veidos šovu kopā ar deju studijas "Body&Soul" dejotājiem. Jaunā dziedātāja Sabīne Berezina gatavos šovu kopā ar "Pro-X , mūziķis Miks Dukurs uzstāsies kopā ar "JV Clubs", māsas dvīnes Drozdovičas sadejosies ar "Most Wanted", bet sportiskie ielu vingrotāji "Limitless Workout" konkursā piedalīsies kopā ar deju studiju "Glamorous". Konkursantu vidū būs arī ārzemju dejotāji un horeogrāfi - deju trupa "LYBS" ar horeogrāfu Aviku Parkūru no Indijas un deju studija "INdY Dance" no Lietuvas. Radošajai darbnīcai "Kofeīns" priekšnesumu veidos horeogrāfs no Londonas un Venecuēlas Fransiss Kardoso, kurš ir "Britain’s Got Talent" un "X-Factor" dalībnieks, toties deju studijā "Studio X1" salsas šovu iestudēs kubietis Ivans Salasars.

Tāpat deju mākslas festivāla laikā norisināsies atvērtās deju klases - 4.maijā Ķīpsalā notiks darbnīcas, kurās interesenti varēs iepazīt afrikāņu deju, flamenko ritmus, čigānu dejas, 70.gadu dejas un kapoeiru.


Nedēļas nogale Dailes teātrī


Maijs ir Imanta Ziedoņa mēnesis, un arī Dailes teātrī trīs dienas koncertā „Ziedonis. Lācis. Sievietes” valdīs Ziedonis. Dzejnieks Imants Ziedonis Sievieti dzejā gaidījis veselu mūžību, sarunājies ar viņu caur puķēm, teicis tieši, ka viņu mīl, slēpis viņu dzejolī un dārgāko par viņu, iespējams, atstājis aiz dzejoļa.

Komponists Kārlis Lācis Ziedoņa Sievietei piešķīris trauslas un kaislīgas mūzikas cēlos vaibstus. Viņus šķir paaudzes un pieredzes, bet vieno iedvesma, ko sniedz Sieviete. Viņi nelaužas viņas pasaulē, tikai cienīgi un skaisti stāv uz tās sliekšņa. Ziedonis un Lācis dod iespēju uz skatuves saskarties un pieskarties sievietēm, kuras citādi varētu arī nesatikties – Latvijas teātru aktrisēm un dziedātājām. Koncertā piedalīsies Rēzija Kalniņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Dārta Daneviča, Dita Lūriņa, Inese Kučinska, Agnese Jēkabsone, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un Jolanta Strikaite, kā arī mūziķi Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Ainis Zavackis, Jānis Stafeckis, Artūrs Noviks un Kaspars Grigalis. Idejas autori un realizētāji - Kārlis Lācis, Artūrs Skrastiņš, Nora Ikstena un Anna Heinrihsone. Koncerti „Ziedonis. Lācis. Sievietes” Dailes teātrī notiks 3.maijā 19.00, kā arī 4. un 5.maijā 15.00 un 18.00.

Mazajā zālē uz izrādi „Sūnu ciema zēni” piektdien un sestdien gaidīti mazie skatītāji, bet Kamerzālē trīs vakarus pēc kārtas Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas attiecības vēstulēs izrādē „Mīļais melis” izspēlēs Olga Dreģe un Juris Strenga. Savukārt izrādes „Pasaka par vērdiņu-2012” radošā komanda 5.maijā 16.00 viesosies Ventspils teātra namā „Jūras vārti”. Biļetes uz izrādēm Rīgā var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


 

Latvijas mūzikas dārgakmeņi Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā


Noslēdzot 2012./2013.gada sezonu, orķestris "Rīga" diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā atskaņos latviešu mūziku koncertā "Latvijas dārgakmeņi" 3.maijā Lielajā ģildē. Skanēs Jāzepa Vītola, Artura Maskata, Nika Gothama darbi, kā arī Viļņa Šmīdberga Alta saksofona koncerta pasaules pirmatskaņojums ar Oskara Petrauska solo.

Atzīmējot izcilā latviešu komponista J.Vītola 150.jubilejas gadu, koncertu "Latvijas dārgakmeņi" 3.maijā atklās J. Vītola simfoniskā svīta "Dārgakmeņi", kuras piecas daļas - "Ametists", "Smaragds", "Pērles", "Rubīns" un "Briljants" - ilustrē mūzikā dārgakmeņu skaistumu un spožumu. Svīta sacerēta 1924.gadā, bet V.Šmīdberga aranžija pūtēju orķestrim "Rīga" pirmo reizi izskanēja 2011.gadā Sanktpēterburgā, kad Rīgas dienu ietvaros tika atklāta J.Vītola piemiņas plāksne Sanktpēterburgas konservatorijā.

Ar Rīgas Domes atbalstu ieeja koncertā "Latvijas dārgakmeņi", kas notiks 3.maijā plkst.19.00, ar bezmaksas ielūgumiem. Ielūgumi saņemami orķestra "Rīga" birojā darba dienās no 12.00 līdz 14.00. Tālrunis informācijai: 67425218.

Multimediju komunikācijas studenti organizēs multimediālu pasākumu "Multi Mood"


Piektdien, 3.maijā, Sapņu fabrikā notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmas Multimediju komunikācijas studentu rīkots multimediāls pasākums "Multi Mood".

Pasākums sastāvēs no trim daļām - izstādes, šova un ballītes. Izstādē būs apskatāmi RSU multimediju studentu labākie radošie darbi, kas veidoti studiju laikā, savukārt šovā ar dažādiem multimediāliem priekšnesumiem tiks skaidrota šīs nozares būtība.

Pasākuma otrajā daļā piedalīsies arī deju grupas "Teixma" dejotāja, "Capoeira" mākslinieki, kā arī jaunās, neierastās skaņās uzstāsies RSU koris "Rīga", un tas viss notiks dīdžeju pavadībā, kā arī viesosies vēsturiskās rekonstrukcijas kluba "Libek" bruņinieki, varēs iepazīties ar Jāņa Šnē modi un Krisa Heilsa filmu.

Savukārt vakara noslēgumā sekos ballīte, kurā spēlēs dīdžejs "Kashuks", dīdžeju apvienība "91KIDZ" un citi dīdžeji, kā arī piedalīsies vīdžejs "Reeta". Pasākums sāksies plkst.19 un biļetes iepriekšpārdošanā uz to var iegādāties "www.bilesuserviss.lv".

Liepājā koncertēs pašmāju grupa "Louie Fontaine & The starlight searchers"


Piektdien, 3.maijā, Liepājas klubā "Fontaine Palace" notiks Liepājas mūziķa un uzņēmēja Luija Fonteina grupas "Louie Fontaine & The starlight searchers" koncerts.

Lai arī par mūzikas apvienības mājām var saukt Liepājas pilsētu, šajā pilsētā tā uzstājas reti, stāsta Āboliņš. Šoreiz tāda iespēja rasta, grupai atgriežoties no nesenās Eiropas koncerttūres, kurā sniegti desmit koncerti Igaunijā, Polijā, Dānijā un Vācijā, prezentējot jaunāko albumu "Burried and blessed".

Pirms Fonteina grupas uz skatuves kāps somu rokmūzikas trio "Clarkkent", savukārt dienu vēlāk, 4.maijā "Louie Fontaine & The starlight searchers" uzstāsies Ogrē.

Klubs "Fontaine palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Koncerta sākums paredzēts plkst.22. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta mājaslapā "www.bezrindas.lv", kā arī kluba kasē pirms pasākuma sākuma.Cēsu klubā "Fonoklubs" uzstāsies Austrālijas duets "Powder For Pigeons"
 

Piektdien plkst.22 Cēsu "Fonoklubā" ar bezmaksas koncertu uzstāsies Austrālijas duets "Powder For Pigeons", kas patlaban atrodas savā Eiropas koncertturnejā, informēja "Fonokluba" pārstāvis Jānis Sildniks.

"Powder For Pigeons" ir divu mūziķu apvienība no Pertas Austrālijā, kura savas darbības laikā uzkrājusi ievērojamu pieredzi, dodoties Austrālijas koncertturnejās un dalot skatuvi ar tādiem mūziķiem kā "Green Day", "Deep Purple", "Status Quo" un daudziem citiem.

Grupas savdabīgo, taču autentisko pieeju mūzikas radīšanā pavada harismātiskā un enerģijas pārpilnā dzīvā uzstāšanās vīrieša un sievietes duetā, pastāstīja Sildniks.


Klubs "Coyote Fly" atklāj "Absolut" terases sezonu
 

Sestdien, 4.maijā, naktsklubā "Coyote Fly" notiks vasaras sezonas atklāšana. Pasākumā tiks atklāta terase "Absolut", kuras ideja aizgūta no "Absolut Vodka" terases Zviedrijā un tā ir pilnībā apsildāma un izmantojama līdz pat pirmajam sniegam. Terases būvniecībā ir ieguldīti vairāk kā 50 000 lati un tā ir aprīkota ar īpašiem sildītājiem, kas piestiprināti pie griestiem. Savukārt interjerā dominē debess un tirkizzilo toņu gamma, ienesot telpā harmoniju un dzīvesprieku, bet krāsaini izgaismotie galdi rada kluba noskaņu.

Svinībās uzstāsies populārais zviedru mūziķis un producents Andreas Moe, kurš sadarbojies ar tādiem pasaulē zināmiem dīdžejiem kā "Tiesto", "Fedde Le Grand", "Avicii" un daudziem citiem.

"Mēs nebēdājam par ieilgušu pavasari un nepaļaujamies uz sinoptiķu prognozēm, bet gan paši pasludinām oficiālo vasaras sezonas ballīšu atklāšanu! Klubā uzbursim pavasara atmosfēru un pār jūsu galvām laidīsies īstas dūjas," stāsta naktskluba rezidents "Dj Gustavito", aicinot ikvienu uz vasaras sezonas atklāšanas svinībām.


Nedēļas nogalē Rundāles pilī notiks Šūberta mūzikas koncerts jauno mūziķu sniegumā


Svētdien, 5.maijā, plkst.14 Rundāles pils Baltajā zālē notiks bezmaksas koncerts "Šūbertam un Mūzikai", kurā tiks atskaņoti austriešu komponista Franča Šūberta (1797-1828) darbi.

Koncertā pirmoreiz kopmuzicēšanā satiksies divi jaunie mūziķi - Eduards Vācietis (baritons) un Artūrs Cingujevs (klavieres).

Abu mūziķu profesionālajai karjerai ir vairākas kopīgas iezīmes, skaidroja Biļeviča. Abiem vienaudžiem ir līdzīgs neatlaidības pilns profesionālās izaugsmes ceļš. Cingujevs ir absolvējis Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolu, bet Vācietis - kaimiņos esošo Rīgas Doma kora skolu.

Abi mākslinieki devušies studēt pie izciliem profesoriem ārzemēs. Eduards izglītību guvis Oslo Mūzikas akadēmijā pie profesores Barbro Marklundes, bet Artūrs - Maskavā pie profesores Eliso Virsaladzes. Abus vieno neatlaidība mūzikas satura meklējumos, vēlme profesionāli pilnveidoties un mīlestība uz kamermūzikas smalkumu, informēja Rundāles pils muzeja pārstāve.

Koncertprogrammā, kuru jaunie mūziķi veltījuši Šūbertam un Mūzikai un kura būs dzirdama Rundāles pilī, iekļautas īpaši izvēlētas dziesmas no Šūberta dziesmu krājuma un dziesmu cikliem, kā arī skaņdarbi klavierēm. Koncerts zināmā mērā atsauks atmiņā Šūberta laikā radīto tradīciju par mākslas dailes kopšanu radošā gaisotnē. Koncerta apmeklējums ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2013-05-03 15:30:27

Ziņot

koncerti?

Vārds

2013-05-03 10:21:04

Ziņot

interesanti, cik daudzus šonedēļ varēs satikt siguldā? :D

Vārds

2013-05-03 10:20:40

Ziņot

nu ir viens loģisks iemesls, kāpēc cilvēki pieklājīgā vecumā negriež pudeli - viņi ir precēti vai aizņemti :P

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (8)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (5)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv