Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris

Severīns, Urzula

Visi autora raksti

1. novembris (2013) 10:50

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Roberto +BRĪVDIENU CEĻVEDIS

Šajā nedēļas nogalē pasākumu netrūkst ne lieliem, ne maziem. Modes gardēžiem gaidāmas vēl divas skatēm bagātas dienas Rīgas modes nedēļas ietvaros, bet asāku izjūtu cienītāji var apmeklēt kādu no Helovīnu tematikas pasākumiem. Savos ieteikumos, kā pavadīt šīs brīvdienas, ar Puaro.lv lasītājiem dalās karstasinīgais itāļu dziedātājs Roberto Meloni.

„Klāt jau novembris, drīz termometra stabiņš noslīdēs zem nulles, tāpēc ar steigu jāmeklē veidi, kā sasildīties. Esmu novērojis, ka liela daļa manu draugu nolēmuši tieši šajos mēnešos apmeklēt manu dzimto pusi Sardīniju. Ņemot vērā zemo cenu aviokompāniju piedāvājumus, tas nemaz nav tik dārgs prieks – biļete abos virzienos izmaksā vien 100 eiro. Tie, kuriem tas ir pa kabatai, iesaku izmantot izdevību, jo Sardīnijā vēl valda vasara. Gaisa temperatūra tur joprojām ir ap +30 grādiem,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta Roberto.

„Tas gan nenozīmē, ka atpūtas iespēju trūktu tepat. Laikapstākļiem kļūstot vēsākiem, man pašam patīk sevi palutināt ar SPA vai citām relaksējošām procedūrām. Tam varu ieteikt viesnīcu „Ezeri” Siguldā. Pats nesen tur paviesojos un nu esmu drošs – noteikti iegriezīšos vēl kādu reizi. Sigulda pati par sevi ir ļoti skaista vieta, kur pavadīt brīvdienas,” uzskata mūziķis.

„Pēdējās divas naktis esmu pavadījis, studējot dziesmu vārdus jaunajam kabarē uzvedumam, ko prezentēšu piektdienas vakarā „Casino Europa Club” bārā. Neraugoties uz to, ka manas nedēļas nogales parasti tiek aizvadītas uzstājoties, es par to nebēdāju, jo man savs darbs tiešām patīk.”

Brīvais laiks citām nodarbēm Roberto parasti ir tieši darba dienās, tomēr arī tad viņš laiku velti neizšķiež. „Divas reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli, un nu tikpat bieži man ir arī lietuviešu valodas nodarbības. Interesanti, ka tad, kad visi mani draugi Facebook.com sūdzas par to, ka sākusies darba nedēļa, es tieši otrādi – varu beidzot uzelpot,” novērojis dziedātājs.


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


RIGA FASHION WEEK


Visas Rīgas modes nedēļas garumā, no 29.oktobra līdz 2.novembrim, mode piesātinās Rīgas pilsētu un aicinās modes industrijas pārstāvjus to svinēt kopā. Kā jau katru sezonu arī šoreiz Rīgas modes nedēļa neizpaliks bez aizraujošām kolekciju prezentācijām neierastā gaisotnē un kopīgām ballītēm Rīgas populārākajos klubos.

Piektdien savas jaunākās tērpu kolekcijas izrādīs zīmoli Amoralle, Natālijas Jansone, Nolo un Narciss, bet sestdien – Jānis Šnē, Skladnova, Pohjanheimo un MAREUNROL’S.

Par tradīciju jau kļuvušais RIGA FASHION WEEK oficiālais klubs Coyote Fly arī šogad uzņems visus RFW fanus un interesentus COSMOPOLITAN Party, kas norisināsies š.g. 1. novembrī. Ballītes programmu papildinās www.CreativeLativa.com kapsulkolekcijas modes skate, kurā apvienojušies tādi zīmoli kā RED SALT, Tabaka, Ieva Janelsina un Co&llar. Lai mūzika nebeigtos un ballīte turpinātos parūpēsies DJ CIMO un DJ Markus Riva.

2. novembrī, RIGA FASHION WEEK kulminācijas dienā, pasākuma organizatori, dalībnieki, draugi, modeļi un fani satiksies RFW Models and Fans Party klubā Coyote Fly. Kā jau ierasts, ballītes laikā tiks nosaukti pieprasītākie RFW modeļi un atzīmēti aizritējušās modes nedēļas panākumi, lai jau atkal noskaņotos nākamajai sezonai. Sekojiet jaunumiem www.rfw.lv. 

Liepājā izrādīs Jaunsudrabiņa komēdiju "Jo pliks, jo traks"
 

Piektdien plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā Jāņa Jaunsudrabiņa komēdiju "Jo pliks, jo traks" izspēlēs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studijas un tautas deju ansambļa "Rucavietis" dalībnieki.

Izrādes režisors ir Juris Ločmelis, scenogrāfiju un kostīmus veidojusi Dace Lanka, bet horeogrāfiju - Sandra Blumbaha un Kristaps Vahņenko. Raimonda Paula mūziku aranžējis komponists Jānis Strazds.

Jaunsudrabiņa joku pilno komēdiju par mīlas likstām un nedienām Latvijā iestudējuši gan amatierteātri, gan profesionālie teātri, savulaik tapis arī televīzijas uzvedums.

Galvenajās lomās iejutīsies Jānis Ločmelis, Anna Elizabete Stūre, Katrīna Feldmane vai Sandra Vintere.

Jauniešu teātra studijas aktieri un tautas deju ansambļa "Rucavietis" dejotāji pirmoreiz šo Jaunsudrabiņa komēdiju trīs cēlienos Liepājā izspēlēja šī gada 23.jūnijā uz koncertestrādes "Pūt, vējiņi!" skatuves.

Labdarības koncertā vāks līdzekļus Juglas dzīvnieku patversmes atbalstam


Piektdien no plkst.21 Rīgas klubā "A Nice Place" notiks labdarības koncerts Juglas dzīvnieku patversmes "Labās mājas" atbalstam. Koncertā savāktie līdzekļi tiks izmantoti apkures granulu iegādei.

Labdarības koncertā uzstāsies četras pozitīvas un enerģiskas grupas - "surf" stilā spēlējošie "B-Sea Surfers", "The Sixties" ar rokenrolu, "Baltic Beach Band", kas pārstāv tādus stilus kā fankroks, r'n'b un blūzs, kā arī "Umijam", kuri spēlē "funky" poproku.

Labdarības koncerta ieejas maksa būs ziedojums "Labajām mājām" divu latu apmērā - tieši tik, cik maksā viens maiss apkures granulu.

Nedēļas nogale Dailes teātrī


Novembra pirmajā nedēļas nogalē Dailes teātris aicina izbaudīt koncertu „Ziedonis. Lācis. Sievietes” kurā Imants Ziedonis un Kārlis Lācis dod iespēju uz skatuves saskarties un pieskarties sievietēm, kuras citādi varētu arī nesatikties. Koncertos, kas notiks sestdien plkst.18.00 un svētdien plkst.13.00, piedalīsies Rēzija Kalniņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Dārta Daneviča, Dita Lūriņa, Inese Kučinska, Agnese Jēkabsone, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un Jolanta Strikaite. Bet 1.novembra vakarā Pītera Šefera drāmas „Amadejs” iestudējums, ko veidojis režisors Jans Villems van den Boss, aicinās uz divu ģēniju – Mocarta un Saljēri – satikšanos uz skatuves.

Mazajā zālē sestdienas vakarā – Dailes teātra 8.studijas atkalsatikšanās uz skatuves Jukuma Paleviča joku lugā „Preilenīte”. 3.novembrī Mazajā zālē notiks britu dramaturga Toma Stoparda lugas „Tas īstais, tā īstā” iestudējuma izrāde. Par šo lugu, kam oriģinālais nosaukums ir „The Real Thing”, autors saņēmis Londonas kritiķu balvu par labāko lugu.

Kamerzālē piektdienas vakarā izrādē „Neprātīgā Zelda” skatāms stāsts par bohēmisko pāri Frensisu Skotu un Zeldu Ficdžeraldiem, ko atveido Dainis Grūbe un Dārta Daneviča. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Klubā "Nabaklab" notiks Visu svēto dienas karnevāls "Pa ķirbi!"


Piektdien Vecrīgas klubā "Nabaklab" norisināsies Visu svēto dienas jeb Helovīna karnevāls "Pa ķirbi!", kurā uzstāsies vairākas pašmāju un ārvalstu mūzikas apvienības un dīdžeji, kā arī notiks citas tematiskas aktivitātes.

Par pasākuma muzikālo atmosfēru gādās pašmāju regeja apvienība "Apofeoz Soundsystem", rokenrola grupa "Dust Devil Drive", itāļi "Mellowtoy" un Latvijas roka leģendas - grupa "Rūsa", kā arī radio "Naba" dīdžeju apvienības "Ej apskrieties" un "Skazka".

Gan paralēli pasākumam, gan pirms tā, kluba zālē "Morbergs" tiks izrādīta šausmu filmu programma, kas veltīta itāļu režisoram Dario Argento, atzīmējot viņa jaunākās filmas "Dracula 3D" iznākšanu. Visas nakts garumā apmeklētājus izklaidēs un pārsteigs arī dažādi šausmu filmās un tumšās pasakās mītoši tēli.

Pasākuma sākums paredzēts plkst.21, savukārt Dario Argento veltītais filmu vakars norisināsies no plkst.17 līdz plkst.20, uz to ieejas maksa jāmaksā nebūs. Ieeja karnevālā maskās tērptajiem maksās latu, pārējiem - 2,50 latus.

Šāds karnevāls klubā "Nabaklab" norisināsies trešo gadu.

Kaņepes Kultūras centrā notiks zviedru mākslinieka Matiasa Kristersona performance


Noslēdzot savu viesošanos Rīgā, zviedru mākslinieks Matiass Kristersons šovakar plkst.20 Kaņepes Kultūras centrā sniegs performanci "Ikreiz, kad atveru muti, no tās nāk ūdens. Tas apgrūtina runāšanu".

Kristersons ir zviedru mākslinieks, dzimis 1979.gadā. Viņš brīvi strādā ar dažādiem medijiem - skaņu, performanci, skulptūrām, instalācijām, tekstu un video. Tematiski Kristersona darbi bieži vien ir saistīti ar valodu, runājot gan par eksistenciāliem, gan politiskiem jautājumiem attiecībā uz laiku, sabrukumu, dekonstrukciju un komunikāciju.

Kristersons iepriekš uzstājies un viņa darbi demonstrēti tādās vietās kā "Moderna Museet" Malmē, "Bonniers Konsthall" Stokholmā, "Rio Bravo" un "New Shelter Plan" Kopenhāgenā, "The Green Lantern Gallery" Čikāgā un "1A Space" Honkongā.

Rīgā Kristersons ieradies 4.oktobrī, Jevgēnija Pastora rezidences laikā, lai piedalītos Eiropas kultūras galvaspilsētas projektā "Rīgas dzejas karte". Mākslinieks gandrīz mēnesi uzturējās Rīgā, pētot pilsētu, kontaktējoties ar vietējiem iedzīvotājiem un meklējot idejas kāda īpaša mākslas projekta radīšanai. Kristersona Rīgai veltīto mākslas darbu plānots demonstrēt 2014.gada februārī.

Kristersona performance "Ikreiz, kad atveru muti, no tās nāk ūdens. Tas apgrūtina runāšanu" jeb "Every time I open my mouth water comes out. It makes it difficult for me to speak" notiks angļu valodā.

"Rīgas dzejas karte" ir tekstgrupas "Orbīta" ilgtermiņa projekts, kas ar nodibinājuma "Rīga 2014" starpniecību tika sākts 2012.gada pavasarī un noslēgsies 2014.gada novembrī. Dzejas karte apvieno dzejniekus un jaunos mediju māksliniekus no Latvijas un citām Eiropas valstīm. Projekts tiek īstenots, gatavojoties Eiropas kultūras galvaspilsētas gadam.


Rīgā notiek gleznu un citu mākslas darbu lielā rudens izsole


Sestdien, 2.novembrī, "Rietumu bankas" galerijā Rīgā notiks gleznu un citu mākslas darbu lielā rudens izsole.

Izsole, kas iezīmē ziemas izsoļu sezonas sākumu Latvijā, tradicionāli ir viena no lielākajām mūsu valstī un svarīgs notikums gan mākslas investoriem un kolekcionāriem, gan mākslas cienītājiem kopumā.

Saskaņā ar izsoles rīkotāju teikto gatavošanās izsolei notikusi aptuveni pusgadu. Tās katalogā ir iekļautas vairāk nekā 300 lotes. Tie ir rūpīgi atlasīti mākslas darbi un senlietas, gleznas, juvelieru izstrādājumi, ordeņi un medaļas, interjera priekšmeti u.c., tostarp Latvijas klasiķu Jaņa Rozentāla, Ludolfa Liberta, Jāņa Tīdemaņa, Eduarda Kalniņa, Valdemāra Tones, Kārļa Miesnieka un citu mākslinieku darbi.

Tradicionāli bagāta ir pagājušā gadsimta 20.gadu un 30.gadu grafikas nodaļa - Latvijai tas bija avangardisma, ekspresionisma un krāšņā "Art Deco" posms. Šajā izsolē ir pārstāvēti Aleksandras Beļcovas, Romana Sutas, Sigismunda Vidberga, Vasīlija Masjutina un citu mākslinieku darbi. 20.gadsimta 50.-70.gadus pārstāv Latvijas mākslai visai nozīmīgu autoru - Jāņa Pauļuka, Jāņa Oša, Herberta Siliņa, Borisa Bērziņa un citu mākslinieku - darbi. Ir pieejami arī mazāk zināmu, starpkaru posmā Latvijā dzīvojušu un strādājušu krievu mākslinieku Georga Matvejeva, Sergeja Antonova un Alekseja Jupatova darbi. Izsolē izstādīta arī Imperatora mākslas akadēmijas akadēmiķa Nikolaja Bogdanova-Beļska klusā daba.

Porcelāna cienītāji varēs iegādāties lieliskus Kuzņecova, Gārdnera un Meisenes slaveno manufaktūru izstrādājumus, kā arī plaši pazīstamu Eiropas meistaru parakstītus autordarbus. Izsoles katalogā ir iekļauti juveliermākslas paraugi - gan cariskās Krievijas, gan pagājušā gadsimta divdesmito gadu Latvijas meistaru darbi.

Diezgan plaši ir pārstāvēti interjera izstrādājumi no bronzas un kristāla, sākot ar ampīra laikmetu, kā arī krievu ikonas, sudrablietas un interjera priekšmeti. Tāpat būs pieejami krievu un Eiropas ordeņi un medaļas no kādas lielas faleristikas kolekcijas.

Izsolei paredzēto darbu izstāde "Rietumu bankas" galerijā ir atvērta sākotnējai apskatei līdz pat izsoles sākumam, kas notiks 2.novembrī plkst.12.


Pasākumi Eiropas Savienības mājā


Uz diviem pasākumiem aicina ES māja, kas atrodas Aspazijas bulvārī 28. Sestdien, 2.novembrī, plkst.12.00 mākslas spēļu „Eiropas gadalaiki bērniem” notiks pasākums „Kas eiropietim svarīgs?”. Ar ko bērniem saistās Vācija? Ar izcilo komponistu Vāgneru vai Bratwurst jeb desu maizītēm? Kāds izskatās tipisks itālis? Kas viņam ikdienā ir labajā un kas - kreisajā pusē? Vai tā ir pica un pasta? Vai arī gluži otrādi – Venēcijas maska? Pasākumā būs ļauts iztēloties un iepazīt dažādas Eiropas valstis. Praktiskās darbnīcas laikā jautrā atmosfērā bērni veidos priekšmetus, kas atbilst priekšstatiem par kādu Eiropas valsti un tās kultūru. Būs iespēja pārtapt citas Eiropas valsts pilsonī un neklātienē viesoties sešās valstīs - Francijā, Vācijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē un Beļģijā. Bērni varēs nofotografēties pie interesantas foto sienas. Darbnīcu vadīs mākslinieces Iveta Heinacka, Laura Bistrakova un Laine Uzulēna.

Pirmdien, 4.novembrī, plkst.18.30 tikšanās cikla „Eiropas gadalaiki: rudens, ziema” ietvaros notiks pasākums „Ar vēju matos”, kas būs veltīts romu tautības pārstāvjiem Latvijā. Latvijas romiem ir labi savas kultūras dzīves infrastruktūras pamati - izveidotas piecas nacionālās kultūras biedrības, vairāki romu ansambļi Rīgā, Jelgavā, Sabilē, Ventspilī u.c. Iznākusi romu valodas ābece un izdota latviešu-romu-angļu vārdnīca, kā arī vairākas bērnu dzejoļu grāmatas, notiek romu kultūrai veltīti sarīkojumi un mākslas izstādes. Integrācijas process nevar būt tikai sausi dokumenti, tāpēc ir laiks runāt ar viņiem pašiem. Viens no izcilākajiem romu tautības pārstāvjiem Latvijā ir dzejnieks un mākslinieks, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Kārlis Rudēvičs (1939-2002). Pasākumā „Ar vēju matos” viesosies Latvijas čigānu nacionālās kultūras biedrības valdes priekšsēdētājs, Starptautiskās Romu apvienības pārstāvis no Latvijas Normunds Rudēvičs - Kārļa Rudēviča dēls. Viņš iepazīstinās ar Kārļa Rudēviča mākslinieciskās daiļrades mantojumu – gleznām un dzeju. Par romu kultūras identitāti un sociālo situāciju Latvijā un citās Eiropas valstīs stāstīs LU socioloģijas programmas doktorants Deniss Kretalovs. Režisore Astra Zoldnere un producents, operators Kaspars Braķis iepazīstinās ar topošo dokumentālo filmu par romu nomadu dzīvesveidu Latvijā. Pasākumā piedalīsies arī romu ansambļa ”Ame Roma” mūziķi. Pasākumu varēs vērot arī interneta tiešraidē www.esmaja.lv. Ieeja pasākumos bez maksas!

LiepU sieviešu koris "Atbalss" piedalīsies XVII Baltijas valstu Studentu Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertā


2.novembrī plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama (Rožu laukums 5/6) Lielajā zālē Liepājas Universitātes sieviešu koris "Atbalss" (mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce, diriģente Olga Blauzde) piedalīsies XVII Baltijas valstu Studentu Dziesmu un deju svētku "Gaudeamus" ieskaņas koncertā.

Koncertā piedalīsies arī Viļņas Gedimina Tehniskās Universitātes jauktais koris "Gabija" (mākslinieciskā vadītāja Rasa Viskantaite) un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu koris "INTIS" (mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce, vokālā pedagoģe Mārīte Lazdāne).

Klausītājiem tiks atskaņoti skaņdarbi no gaidāmo svētku repertuāra un pašu koru kolektīvu repertuāra krājumiem. Skanēs lietuviešu komponistu Donāta Zakara (Donatas Zakaras), Gedimina Kalina (Gediminas Kalinas), Vītauta Klova (Vytautas Klova), Aļģimanta Raudoniķa (Algimantas Raudonikis), Jona Tamuļoņa (Jonas Tamulionis), Vītauta Miškina (Vitautas Miškinis), Sonatas Tamašauskaites (Sonata Tamašauskaite), Raimunda Martinkena (Raimundas Martinkėnas), kā arī latviešu komponistu Andra Kontauta, Ērika Ešenvalda, Ilonas Rupaines, Valta Pūces, Kārļa Lāča un Oļģerta Grāvīša skaņdarbi.

XVII Baltijas valstu Studentu Dziesmu un deju svētki "Gaudeamus" notiks laikā no 2014. gada 26.jūnija līdz 29.jūnijam Daugavpilī.

2.novembrī grupas "The View" koncerta īpašie viesi "The Velveteen Saints"
 

Grupas "The View" koncertu 2.novembrī koncertzālē "Palladium" iesildīs daudzsološā Glāzgovas rokgrupa "The Velveteen Saints". Biļetes pieejamas www.palladium.lv un visās "Biļešu Serviss" kasēs.

Bruņojušies ar savu acīmredzamo talantu un aizraujošu popa skaņdarbu radīšanu, uzlecošā grupa "The Velveteen Saints" jau ieguvusi spēcīgu un spējīgu mākslinieku reputāciju, uzstājoties gan izpārdotos lokālos šovos, gan tādos festivālos kā "Isle of Wight Festival", "Kendal Calling", un "T In The Park", kā arī iesildot "Peace", "The View", Pīteru Huku (Peter Hook) un Timu Burdžu (Tim Burgess) no "The Charlatans". Grupas sastāvā ģitāristi un vokālisti Šons Hjūdžs (Shaun Hughes) un Martins Makdonalds (Martin Macdonald), basists un vokālists Marks Tomsons (Mark Thomson) un bundzinieks Mihaels Gahagans (Michael Gahagan).

Jau ziņots, ka 2.novembrī koncertzālē "Palladium" pirmo reizi Baltijā uzstāsies Apvienotās Karalistes indīroka skatuves varoņi, skotu indīroka apvienība "The View". Grupa savu populārāko ierakstu apkopojuma "Seven Year Setlist" koncerttūres ietvaros apvieno visu laiku labākās Apvienotās Karalistes rokmūzikas tradīcijas, savā mežonīgajā daiļradē iekļaujot punk, roka, alternatīvās, ķeltu popa un folkmūzikas elementus, kas ir grupas neaizmirstami trakulīgo koncertu pamatā. Grupas solists Kails Falkoners (Kyle Falconer) Latvijā jau reiz viesojies, kopā ar Marku Ronsonu (Mark Ronson and the Business Int.) iegriežot skatītājus neatkārtojamā deju virpulī uz "Positivus" festivāla galvenās skatuves.

Grupa sadarbojusies ar "Oasis" un "The Verve" producentiem un koncertējusi Apvienotās Karalistes lielākajos festivālos, tai skaitā "Glastonberijas", "Isle of Wight", "T in the Park", "Reading and Leeds" festivālos un daudzos citos. "The View" sastāvā muzicē vokālists un ģitārists Kails Falkoners (Kyle Falconer), basists Kīrans Vebsters (Kieren Webster), ģitārists Pīts Reilijs (Pete Reilly) un bundzinieks Stīvens Morisons (Steven Morrison).

Biļetes uz koncertu nopērkamas www.palladium.lv un visās "Biļešu Serviss" kasēs. Biļetes cena sākot no LVL 11.


No ceturtdienas papildu biļetes uz Hurts koncertu


4.novembrī Arēnā Rīga sava jaunākā albuma “Exile” tūres ietvaros uzstāsies stilīgā Mančestras grupa Hurts. Sakarā ar pieaugušo pieprasījumu, sākot no ceturtdienas, 24.oktobra, pārdošanā nonāk papildu biļetes. Interesentiem būs pieejams lielāks skaits gan stāvvietu, gan sēdvietu.

Jo īpaši būtiski tas ir stāvvietu zonā, kur biļetes bija gandrīz beigušās. Tādējādi atkal rodas iespēja iegādāties vislētākās stāvvietu biļetes, vai arīdzan mazliet dārgākās sēdvietas, kur koncertu varēs baudīt ērtākā un nepiespiestākā gaisotnē.

Rīgā grupa ieradīsies no Tallinas, līdzi vedot savu gaismas un skaņu aparatūru, kā arī, protams, iespaidīgu šovu, ko nodrošinās papildu mūziķi, dejotājas un dažādi video efekti.

Otrdien, 22.oktobrī, noslēdzās pieteikšanās konkurss Hurts Baltijas koncertu iesildītājiem – grupām vai solistiem. Patlaban mūzikas industrijas profesionāļu žūrijas katrā no Baltijas valstīm veic 3 potenciālo iesildītāju atlasi, lai gala vārdu nodotu Hurts menedžmentam. Pirmdien, 28.oktobrī, jākļūst zināmam uzvarētājam.

Grupu Hurts 2009.gadā Mančestrā nodibināja Teo Hačkrafts (vokāls) un Adams Andersons (taustiņinstrumenti). Viņu debijas albums “Happiness” iznāca 2010.gada septembrī un drīz vien kļuva par patiesu mūsdienu sensāciju, jo seši singli no viena vienīga diska - Wonderful Life, Better Than Love, Stay, Sunday, All I Want For Christmas Is New Year's Day un Illuminated - pabija dažādu Eiropas topu augšgalā. Albums ieguva Zelta statusu Lielbritānijā un Austrijā, bet Platīna – Vācijā, kopumā sasniedzot vismaz pirmo desmitnieku 12 Eiropas valstu hitparādēs. Pārdoto kopiju skaits pārsniedz vienu miljonu.

Šī gada 8.martā klajā nāca ilgi gaidītais Hurts otrais albums “Exile”, jau pirmajā nedēļā sasniedzot britu topa 9.vietu. Latvijas radio rotācijas topā singls Miracle vairākas nedēļas ierindojies pašā augšgalā.

Biļetes iepriekšpārdošana “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv