karumniece
2013-06-07 09:59:40
mmmmm, nezināju, ka mumssiim tik smukini futbilistii.....njaamm,,,
Agne, Agnese, Agnija
Puaro.lv un publicitātes foto
Jūnija pirmā nedēļas nogale tiks aizvadīta aktīvas atpūtas, sporta un Itālijas noskaņu zīmē. Kamēr teātri gatavojas sezonas noslēgumam, brīvdabas festivāli un dažādas sportiskas aktivitātes tikai piedzīvo savu plaukumu. Kā ik nedēļu, Puaro.lv piedāvā kompaktu ieskatu kultūras un izklaides pasākumos brīvdienās, kā arī sabiedrībā zināmas personas ietikumus, kā izklaidēties nedēļas nogalē. Šoreiz tajos dalās futbolists, Latvijas izlases spēlētājs Oskars Kļava.
„Atvaļinājums man sākās jau 21.maijā, tomēr nākas to ziedot spēlēšanai Latvijas izlasē,” intervijā portālam Puaro.lv stāsta sportists, tomēr norāda, ka paralēli tam spēj atrast laiku, ko veltīt ģimenei. „Parasti atpūšamies lauku mājās vai arī dodamies pie jūras.”
Arī Puaro.lv lasītājus futbolists mudina atpūtu baudīt svaigā gaisā. „Noteikti ir vērts doties uz Liepājas pusi, apskatīt Karostas cietumu. Krievu armijas atstātie gruveši nu kalpo par labu tūrisma objektu. It sevišķi vilinoša Liepāja ir pludmales sezonā, ziemā diemžēl tur nav ko darīt.”
„Latvijā ir ļoti daudz skaistu vietu, tā pati Rundāles pils vai Gaujas Nacionālais parks. Pats pietiekami esmu pasauli apceļojis – regulāri, četras reizes mēnesī, kaut kur dodos – tāpēc esmu sapratis, ka labākas zemes par Latviju nav. Tiklīdz man ir brīvas dienas, vēlos tās pavadīt šeit.”
BRĪVDIENU CEĻVEDIS
Latvijas futbola izlases spēle
Svētku Andele Mandele
Itālijas festivāls Spicē
Restorānā "Terrace Riga" šovasar vienīgo koncertu Rīgā sniedz dziedātājs Intars Busulis
Igo, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks aicina uz koncertu programmu "Tu esi atnākusi..." Jaunpils pilī
Tuvojas Dailes teātra sezonas izskaņa
Valmierā notiek šlāgerfestivāls
Koncerts "Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā"
Gospeļkora koncerts "Melodies From Heaven"
Sācies 16. Rīgas Operas festivāls; spoža debija Lienei Kinčai, ovācijas – Egilam Siliņam
Ķīpsalā būs aplūkojams rekordliels suņu šķirņu skaits
Vēl par tēmu:
Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.
Mainīt komentāru secību
Pasaulē
Interesanti
Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.
Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.
Seko puaro.lv aktualitātēm
Piedāvājam piecpadsmit bagātāko pornoaktieru sarakstu.
Puaro.lv