Trešdiena, 2021. gada 3. marts

Tālavs, Tālis, Marts

Piektdiena, 28. marts (2014) 10:17

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Māris Olte +BRĪVDIENU CEĻVEDIS

Puaro.lv un publicitātes

Klāt pēdējā marta nedēļa, un tas nozīmē, ka ik nedēļu kultūras un izklaides dzīve uzņems arvien lielākus apgriezienus. Laiks līst āra no migas un ziemas miega, lai aplūkotu, ko piedāvā galvaspilsēta un lokāli visā Latvijā. To izdarīt palīdzēs Puaro.lv brīvdienu ceļvedis. Šonedēļ ar mūsu lasītājiem brīvo dienu pavadīšanas tradīcijās un ieteikumos dalās TV raidījumu vadītājs, biologs Māris Olte.

„Parasti cenšos visus darbus līdz nedēļas nogalei pabeigt, lai brīvdienas varētu izbaudīt kopā ar saviem mīļajiem. Jo labāk spēsim saplānot savus pienākumus, jo vairāk brīvā laika mums atliks tuviniekiem. Cilvēki, kuri slimo ar steigu, šī sērga pielīp uz visu mūžu, kā rezultātā viņiem vairs neatliek laika nedz sev, nedz kādam citam. Ar to mēs ļoti riskējam,” uzskata Olte.

„Brīvdienās vajadzētu būt tā: pamosties no rīta, uzvāri sev ļoti garšīgu kafiju un pajoko ar ģimeni. Tad, protams, jāizdomā, uz kurieni doties, citādi katrs pieplok pie sava datora. Ģimenes kopā būšana un šī sajūta latviešiem ir ļoti svarīga, tāpēc jācenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika ar saviem mīļajiem un tuvajiem.”

„Tieši šī nedēļas nogale ir ideāla, lai dotos pie dabas, jo sola siltu laiku, un tad, visticamāk, tieši šonedēļ sagaidīsim palu ūdeņus,” priecājas dabas pētnieks. „Šīs brīvdienas es pavadīšu kopā ar savu ģimeni. Domāju, ka savāksimies kopā kādas divas, trīs ģimenes un pavadīsim laiku pie dabas, paskatīsimies, kā Akmeņupītei pa ziemu gājis. Tagad, kad daba ir pamodusies, var arvien vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.”

„Citiem iesaku doties uz laukiem. Katram latvietim ir vecmāmiņa, kas dzīvo laukos un gaida, kad pilsētnieki atbrauks ciemos. Ja mēs vēlamies sasildīt savas domas un jūtas, mums jābrauc pie tiem, kas atrodas laukos. Tur mūs gaida - gaida, kad atbrauks pilsētnieki, pasēdēs kādā kafejnīcā un varbūt pastāstīs, kā labāk kafiju uztaisīt vai interjeru iekārtot.”

„Ja būs pieprasījums, būs arī piedāvājums. Ja nebūs ne viens, ne otrs, tad abas puses sēdēs katra savā kosmosā un nekad nesatiksies,” secina TV raidījumu vadītājs.  

BRĪVDIENU CEĻVEDIS


Coyote Fly atzīmē trīs gadu atrašanos izklaides centrā “Vernisāža”


Sestdien, 29. martā naktsklubs Coyote Fly atzīmēs trīs gadu ilgu atrašanos izklaides centrā „Vernisāža”.

„Šogad esam padomājuši par visiem kluba pastāvīgajiem klientiem. Svinības sāksim jau ceturtdien, 27.martā, kad jauniešiem no astoņpadsmit gadu vecuma par simbolisku samaksu tiks sniegta iespēja izbaudīt Latvijā populārā repa mākslinieka GACHO uzstāšanos. Līdz ar GACHO koncertu naktsklubā tiek ieviesta jauna tradīciju – reizi divos mēnešos Coyote Fly apmeklētāji tiks iepriecināti ar populāru mākslinieku lielkoncertiem ceturtdienās. Savukārt sestdien, 29. martā klubs pārvērtīsies par komiksu un supervaroņu planētu! Jūs pārsteigs gan kluba noformējums, gan izklaides programma. Vakara gaitā kluba apmeklētāji varēs baudīt dažādu mākslinieku sniegumu – uzstāsies Ieva Sutugova, Lady’s Sweet, gan ģitārists De Vansh. Tie, kuri būs pacentušies un ievērojuši pasākuma dress code, saņems dažādus pārsteigumus no kluba,” stāsta Coyote Fly rezidents Dj Gustavito.

„Šis gads solās būt notikumiem bagāts! Protams, turpināsim nostiprināt savas līdera pozīcijas izklaides industrijā, kā arī attīstīt dažādus nākotnes projektus, par kuriem Jūs noteikti vēl dzirdēsiet. Kā nozīmīgāko 2014. gada notikumu vēlos izcelt kluba vasaras terases rekonstrukciju. Pašā vasaras sākumā plānojam atvērt vasaras terasi, kas koncepta ziņā būs pirmā šāda veida terase Latvijā,” uzsver Coyote Fly vadītāja Madara Maulvurfa.

Nakts klubs Coyote Fly dibināts 2006. gada nogalē un sākotnēji atrādās Palasta ielā 3. No 2011. gada 1. aprīļa Coyote Fly atrodas izklaides centrā „Vernisāža”, Tērbatas ielā 2. Sešu gadu laikā Coyote Fly ir profesionāli attīstījies, regulāri pulcējot labākos Latvijas DJ, VJ, kā arī populārākos Latvijas un ārzemju skatuves māksliniekus. Iknedēļu klubu apmeklē vairāk kā 4500 cilvēki.

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā operstudijas "Figaro" iestudējumu


Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā Operstudijas "Figaro" iestudējumu - E.Humperdinks opera bērniem Ansītis un Grietiņa. Pēc skatītāju lūguma, šajā mācību gadā vēl pēdējo reizi, Latvijas Mūzikas akadēmija aicina uz tikšanos ar bērnu iemīļotajiem pasaku varoņiem - Ansīti un Grietiņu, lai sekotu līdzi viņu neparastajiem piedzīvojumiem. Engelberta Humperdinka pasaku operu bērniem divos cēlienos Ansītis un Grietiņa JVLMA operstudijas Figaro iestudējumā izrādīs piektdien, 28.martā plkst.18.30 Latvijas Mūzikas akadēmijas Operstudijā /305. auditorijā, ieeja no Raiņa bulvāra.

Iestudējumā darbosies: Ansītis - Valērija Koļago, Grietiņa - Kristīne Žogota, Pēteris - Edgars Auniņš, Ģertrūde - Ance Purmale, Ragana - Anna Gendelmane, Smilšu vīriņš - Lalita Čihradze, Rasas vīriņš - Laura Purena.

Diriģents - Viesturs Gailis, režisors - Uģis Brikmanis, koncertmeistares - Svetlana Gridjuško, horeogrāfe - Regīna Kaupuža, grima māksliniece - Anda Šteina.

Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī JVLMA Koncertdaļā (112.kab.) darba dienās no plkst.10.00 - 16.00 vai stundu pirms izrādes norises vietā.
Biļetes cena - € 7, skolēniem un bērniem - € 3, (biļete jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam, bērnus ņemt klēpī nav paredzēts.) Tālrunis uzziņām - 67222935. Vietu skaits - ļoti ierobežots!

Tā sākas Brāļu Grimmu pasaka, kas sarakstīta 19.gadsimta vidū. Bet vai neskan mūsdienīgi? Tomēr šīs problēmas operā saskatīs tikai māmiņas un tēti. Bērniem tā būs skaista atkaltikšanās ar pazīstamo pasaku. Izrāde pilna brīnumiem un rotaļām, krāsaina, gaiša un, protams, labām beigām.

Populārā kantrimūzikas grupa "Sestā jūdze" dodas lielajā koncerttūrē


 

Kopš kantrimūzikas grupas "Sestā jūdze" dibināšanas apritējuši jau 13 gadi. Šajā laikā radītas populāras un iemīļotas kompozīcijas, kas iepriecinājušas un aizkustinājušas daudzas sirdis. Pozitīvu emociju, patīkamu tikšanos un lieliska muzikālā baudījuma netrūks arī šajā pavasarī, jo "Sestā jūdze" dodas lielajā koncerttūrē pa Latviju!

Koncertprogrammai dots nosaukums "Lielkoncerts". Katrs no sešiem plānotājiem koncertiem ilgs vismaz divas stundas, kuru laikā klausītājiem būs iespēja dzirdēt visas populārākās un iecienītākās melodijas. Ikviena koncerta gaitā gaidāmi arī vairāki pārsteigumi daiļā dzimuma pārstāvēm - kādi, to mūziķi pagaidām tur noslēpumā.

Pirmais "Lielkoncerts" notiks 28.martā plkst.19.00 Valmierā. Tā apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja noklausīties grupas jaunākā veikuma pirmatskaņojumu.

Par godu koncerttūrei izdota grupas "Sestā jūdze" labāko dziesmu izlase, kurā iekļautas 14 kompozīcijas - 12 visu laiku populārākie hīti un divas pilnīgi jaunas dziesmas. Patlaban CD albumu varēs iegādāties koncerta norises vietās, bet pēc koncerttūres noslēguma tas būs pieejams tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Pēc koncerttūres noslēguma mūziķi nedomā "gulēt uz lauriem" un posīsies uz kantrimūzikas festivālu Silkeborgā, Dānijā. Ceļazīmi uz festivālu viņiem dāvāja "Dzintara dziesmas 2013" uzvarētāji - grupa "Galaktika".

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs, elektroniski www.bilesuparadize.lv un Valmieras Kultūras centra kasē. Biļešu cena: 6 €, 7 € un 8 €.

Mūzikla "Burvis no Oza zemes" pirmizrāde


29.martā un 30.martā Mūzikas namā Daile pirmizrādes piedzīvos Valta Pūces un Pētera Brūvera mūzikls visai ģimenei "Burvis no Oza zemes".  Režisore Dace Pūce atklāj, ka iestudējums "Burvis no Oza zemes" nebūs vien tik zināmās pasakas ierasts inscinējums, bet gan neparasts, aizraujošs un sirsnīgs piedzīvojums. Izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, tiek radīta multimediāla vide, kurā vienkopus saplūst gan teātris, gan kino.

Mūzikla "Burvis no Oza zemes" komponists Valts Pūce, kurš pats piedalīsies mūziklā Burvja Oza lomā, ir patiesi priecīgs par sadarbību ar Latvijas skanīgāko balsu īpašniekiem, kuriem turklāt piemīt lieliskas aktieru dotības. Viņu vidū arī galvenās lomas Dorotijas atveidotāja, azartiskā dziedātāja Ieva Sutugova, kurai Valta Pūces radītā mūzika izrādei ātri vien kļuvusi par tīkamu pavadoni ne vien nākot no mēģinājumiem, bet arī pie auto stūres un citās ikdienas situācijās.

Dziedātāja Ieva Akuratere, kura mūziklā iejutīsies Labās Burves tēlā, atzīst, ka "Valta Pūces dziesmas šai pasakai ir kā zelta pulkstenītis ar perfektu mehānismu, un, ja to uzmanīgi un precīzi uzgriež, tad izplatās burvīga, sapņaina skaņu pasaule." Dziedātāja norāda arī uz režisores Daces Pūces uzmanīgo un pacietīgo darbu ar dziedošajiem aktieriem, pamanot ikkatra īpatnības un smalkjūtīgi virzot tēlotājus uz vienotu mērķi. "Burvis no Oza zemes" tapis spēlējoties, kad bariņš pieaugušo aizrautīgi ienirst pasakā un jūtas tik laimīgi kā reiz bērnībā. Tieši šī bērnišķīgā jautrība ir tā, ko caur skatuviskajām rotaļām Ieva Akuratere cer nodot ikvienam - mazam vai lielam - skatītājam, vērojot nu jau gatavu muzikālo izrādi.

Ar komponistu Valtu Pūci Lauvas lomas atveidotājs Niks Matvejevs sadarbojies neskaitāmas reizes: "Man vienmēr ir patikusi viņa mūzika, jo tā vienmēr ir godīgi komponēta ar tikai Valtam raksturīgu rokrakstu". Pārdomās par mūzikla tapšanu Niks Matvejevs stāsta, ka vienmēr ir gribējis dziedāt un spēlēt "lielās" formas, proti, mūzikas darbus ar dramaturģiju. Un "Burvis no Oza zemes" ir tieši tāds. Turklāt izrāde atsauc atmiņā bērnības gadus, kad šis stāsts ticis lasīts un pārlasīts ne vienu reizi vien: "Ceru, ka ar izrādes režisores Daces Pūces un visas radošās komandas palīdzību spēšu sagatavoties un būt ļoti, ļoti gļēvs Gļēvais Lauva!!!"

Pētera Brūvera librets tapis pēc Laimena Frenka Bauma plaši zināmās pasakas "Brīnumainais burvis no Oza zemes" motīviem. Sapnī mazā Dorotija kopā ar sunīti Toto, vēja nesta, nokļūst tālu prom no mājām. Ejot pa Dzelteno ceļu uz Smaragda pilsētu, viņi sastop Putnubiedēkli, Dzelzs Malkascirtēju un Gļēvo Lauvu, kuri kļūst par ceļabiedriem. Ceļojumā, kopīgi mācoties pārvarēt savu vājumu, bailes un trūkumus, viņi nokļūst gan teiksmainajā burvja Oza zemē, gan atrod ceļu uz mājām.

Aicina iepazīt Lieldienu tradīcijas un veidot rotājumus


 

Gaidot Lieldienas, 29.martā Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks izzinoši - radošā nodarbība "Nāc nākdama Liela diena", kur ikviens aicināts jau laikus parūpēties par svētku noskaņas radīšanu sev apkārt un izgatavot Lieldienu dekorus mājokļa rotāšanai.

Lieldienas ir pavasara saulgriežu svinības, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai - gaismas uzvarai pār tumsu. Lieldienās ar rituālām darbībām mēģina palīdzēt zemes atmodai un jau laikus nodrošināt zemes auglību, un veicināt tās svētību. Kristīgo Lieldienu tradīcijas mūsdienās ir savijušās ar latviskajām. Kristiešiem šis ir Kristus augšāmcelšanās laiks.

Nozīmīgākie Lieldienu priekšdarbi ir greznošanās, Lieldienu ēdienu gatavošana un šūpoļu kāršana. Lieldienu dekori tradicionāli ir krāsotas olas, pavasara ziedi un pūpoli. Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī nodarbības laikā būs iespēja apskatīt dažādus Lieldienu rotājumus, iemācīties tos veidot un sava mājokļa rotāšanai praktiski izgatavot Lieldienu dekorus - dažādas oliņas no filca gan telpu rotāšanai, iekarot izplaucētos bērzu zaros, gan lielāka krāšņuma radīšanai Lieldienu groziņā.

Izzinoši - radošā nodarbība "Nāc nākdama Liela diena" notiks 29.martā, plkst. 12:00, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa - 5,00 EUR (3,52LVL), pirmsskolas vecuma bērniem- 2,00EUR (1,41LVL). Visi nepieciešamie materiāli dekoru veidošanai tiks nodrošināti.


Bauskas pils muzejā iespazīstinās ar kaligrāfijas mākslu
 

Sestdien, 29.martā, plkst.14 Bauskas pils muzejā notiks "Senā dzīvesveida skolas" pasākums "Kaligrāfija - rakstīšanas māksla 15.-17.gs.", kas sniegs ieskatu Vācijas kaligrāfijas vēsturē, un apmeklētāji varēs iemēģināt roku rakstīšanas mākslā.

Pasākumu papildinās ekspresizstāde, kurā būs apskatāmi Kurzemes un Zemgales hercogistes oriģinālie dokumenti. Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas Valsts vēstures arhīvu. Par kaligrāfijas vēsturi stāstīs grāmatu ilustratore un māksliniece Astra Reine, kura kaligrāfijas mākslu apguvusi pie pasniedzēja Ivana Fjodorova Maskavas poligrāfijas institūtā, Grāmatu ilustrāciju un grafikas nodaļā. Viņa divus gadus vadījusi kaligrāfijas lekciju kursus Cēsu vēstures muzejā.

Biļetes šim pasākumam iespējams iegādāties Bauskas pils kasē, Mākslas salonā "Meistars Gothards" un rezervēt pa tālruni.


Dziedātāja Dona koncerts "Varanasi"


29. martā pulksten 19 LOC Rožu zālē paredzētajam dziedātāja Dona koncertam "Varanasi" lielās liepājnieku ieinteresētības dēļ ir izsludināts papildkoncerts, kas notiks 29.martā pulksten 15.

Akustiskajos koncertos tiks prezentētas mūziķa ceturtā studijas albuma "Varanasi" kompozīcijas un jau popularitāti guvušās dziesmas no iepriekš izdotajiem albumiem.

"Akustiskie koncerti ir šarmanti ar savu intimitāti, tā ir pavisam cita veida enerģijas apmaiņa cita veida saruna ar skatītāju" saka Dons.

Koncertprogrammas skatuves noformējums veidots kā ērta viesistaba, kurā rit sarunas draugu starpā. Koncertā Dons stāsta par dziesmu tapšanu, savām emocijām tās radot un izpildot, kurioziem un interesantiem atgadījumiem, sāpēm, prieku un sajūtām, kuras ietekmē radošo procesu.

Biļetes uz akustiskajiem koncertiem iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Daugavpils teātrī iestudējums "Savējie"


29.martā Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvos Kristīnes Jokstes komēdija "Savējie" Harija Petrocka režijā. "Savējie" būs stāsts par kaimiņu attiecībām, par dažādām ģimenēm un spēju sadzīvot. Lugas darbība risinās kādā lauku ciematā ar tam raksturīgo ikdienas ritējumu, ar savām būšanām un nebūšanām. Kas ir tas, ko šīs ģimenes gaida, pēc kā ilgojas? Vai ikdienas rūpēs nepazūd tiekšanās pēc sapņu un ilgu piepildījuma?... Bet ne jau par sāpīgām tēmām būs šis stāstīts.

Daugavpils teātra apmeklētājiem droši vien spilgtā atmiņā palicis iestudējums "Klepernīku pogosta zvaigzne". Tagad, pēc nepilniem četriem gadiem, lugas autore un režisors ir satikušās vēlreiz. "Jauniestudējumu gan nevar saukt par "Klepernīku pogosta zvaigzni - 2", bet nelielas paralēles gan var vilkt. Izrāde top kā stāsts par līdzcilvēkiem, par Latvijas etniskā sastāva dažādību un to, kā mēs visi kopā te dzīvojam," stāsta Petrockis.

Ar iestudējumu "Savējie" režisors Petrockis svin arī savu 50 gadu jubileju. Daugavpils teātrī viņš strādā kopš 1991.gada. Kā aktrise jauniestudējumā darbojas arī viņa dzīvesbiedre Inese Laizāne.
Iestudējuma scenogrāfe un kostīmu māksliniece - Elīna Milta, kustību konsultante - Irina Saveļjeva, gaismu mākslinieks - Sergejs Vasiļjevs, lomās iejutīsies: Ivars Brakovskis, Laizāne, Jurijs Losevs, Vera Hramņikova, Egils Viļumovs un Līga Ivanova.

Koncerts bērniem "Mīļdziesmiņas"


30. martā un 27. aprīlī radošās apvienības „Krāsu Karuselis” telpās (Liepājā, Bāriņu ielā 15) notiks koncerti bērniem un radošās tikšanās ar bērnu dziesmu autoriem – Arni Miltiņu un Agitu Kaužēnu. Koncerti būs patīkama svētdienas atpūta un piedzīvojums mazajiem klausītājiem, savukārt radošās tikšanās, kuras apmeklēt aicināts ikviens interesents, būs īpaši vērtīgas un noderīgas mūzikas pedagogiem darbā ar bērniem.

Šī mēneša nogalē, 30. martā Liepājā „Krāsu Karuseļa” pagrabiņā viesosies mūziķis Arnis Miltiņš. Koncerta sākums plkst. 13.00, mīļi aicināti mazie klausītāji vecumā no 5 – 10 gadiem. Dzirdēsim, līdzi dziedāsim un līdzi jutīsim Arņa Miltiņa stāstiem dziesmās „Graudiņi”, „Prusakpolka”, „Mīļdziesmiņa” u.c. Pēc koncerta plkst. 14.00 ikviens interesents aicināts uz radošo tikšanos, kurā Arnis Miltiņš dalīsies savā pieredzē, stāstīs par savu dziesmu radīšanu un izmantošanu ikdienas darbā ar bērniem, kā arī runās par auguma rezonansi skaņas veidošanā. Arnis Miltiņš pazīstams gan kā romantisku balāžu izpildītājs un dziesminieks, gan arī kā jautru bērnu dziesmu autors, kas rakstījis mūziku Latvijas televīzijas bērnu raidījumiem „Brīnumzemē” un „Alfona māja” un veidojis arī vairākas muzikālās izrādes bērniem („Mīlestības dāvana”, „Ieskandini Rīgu”, „Manas bērnības lācēns”, „Gaismasprieks” un „Dullā diena”).

Ieejas maksa vienā koncertā – 2 eiro, līdzīgi arī viena radošā tikšanās – 2 eiro, savukārt, ja vēlaties apmeklēt vienā datumā gan koncertu, gan radošo tikšanos, tad kopsumma – 3 eiro. Pasākumu rīkotāji, „Austras biedrība”, lūdz savlaicīgi iegādāties biļetes Biļešu Paradīzes kasēs vai internetā www.bilesuparadize.lv. Vietu skaits ierobežots. Aicinām pasākumu apmeklētājus ierasties gan kustībām, gan spilvensēdēšanai ērtā apģērbā.

Koncerts "Studenti komponē"


30.martā plkst.16.00 Lielās ģildes Minsteres zālē notiek koncerts "Studenti komponē". Kamerorķestris "Sinfonia Concertante" jaunā diriģenta Kārļa Kundrāta vadībā atskaņo kompozīcijas studentu Platona Buravicka, Oskara Herliņa, Lindas Leimanes, Džekina Pousona, Evijas Skuķes un Santas Zaķes darbus.

No 14.marta līdz 3.aprīlim Rīgā norisinās festivāls "Latvijas jaunās mūzikas dienas", piedāvājot dažādu paaudžu Latvijas autoru skaņdarbus astoņos koncertos. Festivālu kopš 2008.gada rīko Latvijas Komponistu savienība.

Biļešu cena: EUR 10. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē.

Normunds Rutulis uzsāk pavasara koncerttūri “Aizturi elpu”


Normunds Rutulis, kurš nupat izdevis mūsdienīgi elegantu tradicionālās popmūzikas albumu “Aizturi elpu” uzsāk koncerttūri, kurā uzstāsies piecās Latvijas pilsētās. Pirmais koncerts jau šo svētdien Ogres Kultūras centrā.

Apliecinot cieņu tūrē iekļautajām pilsētām un to publikai, dziedātājs katram koncertam sagatavojis īpašu pārsteigumu – daži skaņdarbi tiks izpildīti kopā ar vietējiem talantiem. Piemēram, Ogrē dziesmu “Cāļus skaita rudenī” Normunds izpildīs kopā ar Ogres vokālās studijas “Svilpastes” mazajiem (8 - 9 gadus veciem) dziedātājiem, bet “Lecam pa vecam” laikā viņam pievienosies studijas 16 – 17 gadus vecie dziedātāji.

Koncerta pirmajā daļā skanēs Raimonda Paula, Jāņa Stībeļa, Jāņa Strazda un citu autoru dziesmas no jaunā albuma, otrā būs atvēlēta Normunda “zelta hitiem”, ko jau sen iemīļojuši dažādu paaaudžu klausītāji – “Cāļus skaita rudenī”, “Nekur nav tik labi kā mājās”, “Par to (Raudāja māte)” u.c. Par pilnskanību rūpēsies Slavenais Rīgas orķestris un meiteņu trio Limonāde.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7294

Normunda Rutuļa koncerttūre “Aizturi elpu”:
30.03 – Ogre, Kultūras centrs, plkst. 18.00
06.04 - Rēzekne, Latgales vēstniecība Gors, plkst. 17.00
16.04 – Jelgava, Kultūras nams, plkst. 19.00
19.04 – Liepāja, Olimpiskā centra Rožu zāle, plkst. 18.00
25.04 – Valmiera, Kultūras centrs, plkst. 19.00

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (3)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv