Ceturtdiena, 2020. gada 22. oktobris

Irīda, Īrisa

Visi autora raksti

Piektdiena, 31. maijs (2013) 11:30

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Katy Tindemark +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (3)

Maija izskaņā kultūras un izklaides dzīve uzņēmusi apgriezienus – skumji nebūs ne mirkli, jo teju katrā Latvijas nostūrī gaidāms kāds vērā ņemams pasākums. Saldu pieskandinās šlāgermaratons, Daugavpilī atdzims opera, Aizputē viesosies Dziesmu un deju svētku dalībnieki, bet galvaspilsēta, kā allaž, būs notikumiem pārbagāta. Savos brīvdienu plānos ar portālu Puaro.lv dalās dziedātāja Katy Tindemark.

„Šajā nedēļas nogalē, ja vien laikapstākļi to ļaus, plānoju laiku pavadīt pludmalē. Parasti pie jūras ne tikai sauļojos, bet arī uzspēlēju volejbolu,” stāsta dziedātāja, kura arī brīvdienās nedomā atteikties no sportiskām aktivitātēm. „Vasarā esmu iecienījusi aktīvu atpūtu svaigā gaisā, tāpēc kultūras un izklaides pasākumu apmeklēšana nav mana prioritāte.”

Aktīva dzīvesveida cienītājiem Katy iesaka doties uz Siguldu, lai izbaudītu pilsētas sniegtās izklaides iespējas un atrakcijas. „Pa Daugavu ir sākuši kursēt arī kuģīši, tāpēc noteikti vajadzētu izmantot izdevību, paņemt līdzi draugu kompāniju un doties jaukā izbraucienā. Romantikas cienītāji var baudīt vakaru uz kādas no Rīgas restorānu terasēm,” iesaka dziedātāja.

Tos, kuri brīvdienas labprātāk pavada iekštelpās, Katy mudina ļauties lasītpriekam. „Mana pēdējā laika favorīte ir Džona Greja grāmata „Vīrieši ir no Marsa, sievietes – no Venēras”. Tā ir forša, psiholoģiski analītiska lasāmviela.”

„Uzņēmīgākie var noorganizēt kādu tematisko ballīti draugiem. Pirms kāda laika devos ciemos, un viesiem bija norādīts būt ģērbtiem kā augļiem. Pat frizūru biju uztaisījusi no tiem! Rezultātā 
gan mēs visi tos augļus pārēdāmies,” atceras mūziķe.


BRĪVDIENU CEĻVEDIS


Vērmanes dārzā ar dziesmām un dejām svin Starptautisko bērnu aizsardzības dienu


Vērmanes dārzā piektdien no plkst.14 līdz 17 notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums "Jūras māte man vaicāja", kurā būs gan koncertuzvedums, gan dažādas radošas un izzinošas darbnīcas.

Pasākuma laikā Vērmanes dārzā uz lielās skatuves uzstāsies Rīgas interešu izglītības kolektīvi, kā arī vieskolektīvi. Koncertuzvedumā piedalīsies arī vokālo konkursu "Balsis" un "Pār jūriņu, pār Daugavu Saulītei roku devu" laureāti, kā arī labākie deju kolektīvi no Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa un citi muzikālie kolektīvi un deju grupas. Pasākuma noslēgumā priekšnesumu sniegs viesi - grupa "Canzone".

Vienlaicīgi parka teritorijā darbosies radošas un izzinošas darbnīcas - zīmēšana kopā ar mākslinieku Jāni Anmani, drošības jautājumi tiks apspriesti un izspēlēti kopā ar Latvijas Sarkano Krustu, erudīcijas spēles par jūru un jūras iemītniekiem tiks spēlētas kopā ar Latvijas Dabas muzeju.

Organizācija UNESCO LNK pasākuma apmeklētājus iesaistīs dažādās spēlēs par ūdeni, ļaujot uzzināt par ūdens resursa izmantošanu, kā arī iegūt informāciju par dabai draudzīgu dzīvi. Apgāds "Jumava" piedāvās būvēt Grāmatu kuģi un zīmēt. Dabas aizsardzības pārvaldes darbnīcā būs jautra mīklu minēšana, labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" pamācīs izgatavot īpašo svētku nozīmīti.

Arī Rīgas Pašvaldības policija un Latvijas republikas Labklājības ministrija, kompānijas "L&T" un "Vilori" parka apmeklētājiem sarūpējušas dažādas interesantas un radošas aktivitātes. Ieeja koncertā un dalība darbnīcās būs bez maksas.

Vērmanes dārza pasākums ir viens no Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītās programmas notikumiem, ko organizē bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja". Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītos pasākumus Rīgā atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, pasākumu programma pieejama tīmekļa vietnē "www.kultura.riga.lv".

Sporta nakts
 

Rīgā šovakar notiks jau trešā Rīgas sporta nakts, kuras mērķis ir popularizēt sportu Rīgā un informēt iedzīvotājus par sportošanas iespējām, dodot iespēju pašiem klātienē iepazīties ar katra sporta veida specifiku.

Šogad lielākā daļa aktivitāšu norisināsies gar pilsētas kanālu. Tur tiks izvietotas federāciju, klubu un ar sportu saistītu uzņēmumu prezentācijas vietas. Savukārt pie Brīvības pieminekļa vakarā no plkst.22 norisināsies dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumi, konkursi pasākuma apmeklētājiem un citas aktivitātes.

Savukārt Kronvalda parks tiks nodots bērnu un jauniešu rīcībā. Centrālajā laukumā uz skatuves uzstāsies bērni un jaunieši, kuri iepazīstinās ar dažādiem sporta veidiem, būs konkursi un dejas.

Rīgas kanālā otro reizi norisināsies Latvijas augstskolu airēšanas sacensības. Apmeklētāji varēs vērot arī airēšanas sporta paraugdemonstrējumus, rafteru uzstāšanos un veikborda šovu.



Nedēļas nogale Dailes teātrī


Šajā nedēļas nogalē Dailes teātrī valdīs drāmas „Vējiem līdzi” noskaņas, jo gan 31.maijā, gan 1. un 2.jūnijā pēdējo reizi šajā sezonā notiks vērienīgā šīs sezonas iestudējuma izrādes, ko veidojis režisors Jans Villems van den Boss (Lielbritānija), kurš Dailes teātra skatītājiem pazīstams arī kā izrāžu „Spilvencilvēks” un „Amadejs” režisors.

Temperamentīga Dienvidu skaistule un vīrišķīgs avantūrists. Mīlas stāsts, kas dzīvo cauri laikiem. Pasaule, kas aizgājusi vējiem līdzi. Šis ir stāsts ar īsteni episku vērienu, kas piedāvā skatītājam patiesas vizuālas dzīres un aktierspēles mirdzumu.

Skārletas O`Hāras lomu atveido Kristīne Nevarauska, Reta Batlera tēlā iejūtas Artūrs Skrastiņš, Elīna Dzelme ir Melānija Vilksa, bet Lauris Subatnieks - Ešlijs Vilkss. Iestudējumā piedalās plašs Dailes teātra aktieru ansamblis: Indra Briķe, Juris Bartkevičs, Esmeralda Ermale, Aldis Siliņš, Artis Robežnieks, Ilze Vazdika, Lilita Ozoliņa, Juris Strenga, Aija Dzērve, Dārta Daneviča, Dainis Gaidelis, Ērika Eglija, Intars Rešetins, Ivars Auziņš, Ligita Skujiņa, Dainis Grūbe, Pēteris Gaudiņš, Pēteris Liepiņš, Inita Dzelme, Gints Grāvelis, Gints Andžāns un Mārtiņš Počs.
Vienlaikus Mazajā zālē notiek Jukuma Paleviča joku lugas „Preilenīte” ģenerālmēģinājumi, jo pirmizrādes priekškars vērsies jau 4.jūnijā. Kādreizējā kursa vadītāja Kārļa Auškāpa veidotajā izrādē satiekas Dailes teātra 8.studijas kursabiedri, kuri Latvijas Kultūras akadēmiju beidza pirms 10 gadiem. Jauniestudējumā spēlēs Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis, Sarmīte Rubule, Aija Dzērve, Lauris Dzelzītis, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, kā arī aktieris Āris Rozentāls. „Preilenīte” ir sens un jocīgs stāsts par cilvēku vājībām un tikumiem - nesmukā, slinkā meita pret smuko, čaklo pameitu, neīstais un īstais precinieks. Komēdijas tapšanas laiks varētu būt 19.gadsimta 90.gadi, bet pirmo reizi luga iestudēta Jaunajā Latviešu teātrī 1903.gadā. Dailes teātrī „Preilenīti” iestudējis Eduards Smiļģis 1926.gadā. Biļetes uz izrādēm Rīgā var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


 

Kinoteātrī "K.Suns" demonstrēs starptautiski atzītu sociālantropoloģisku filmu par Čečeniju


Piektdien plkst.18.30 kinoteātrī "K.Suns" notiks lietuviešu sociālantropologa un kinorežisora Manta Kvedaraviča starptautiski godalgotās filmas "Barzakh" pirmizrāde Latvijā. Sociālantropoloģiskā pētījumā tapusī filma stāsta par dzīvi pēckara Čečenijā.

Laikā, kad vardarbība vairs nav izteikti redzama un kara pēdas aizslaucījušas jaunuzceltas un atjaunotas ēkas, Čečenijas galvaspilsētā kādā ģimenē pazūd vīrietis. Viņa radinieki uzsāk meklējumus, un viņu tāpat kā daudzu citu cilvēku ikdienā ienāk pareģi un advokāti, spīdzinātāji un spīdzinātie, slepeni cietumi un mītiski ezeri. Pazudušie atgriežas meklētāju sapņos. Viņi nāk no barzakh - telpas, kas ir starp dzīvajiem un mirušajiem.

Kvedaravičs ir lietuviešu kinorežisors un sociālantropologs. Kopš 2006.gada viņš pētījis spīdzināšanu un cilvēku pazušanu Krievijas Ziemeļkaukāza republikās un patlaban gatavojas Kembridžas Universitātē aizstāvēt doktora disertāciju par nāvi, sapņiem, pazušanu un likuma robežām Čečenijā. Pēc filmas seansa paredzēta diskusija ar tās autoru.


"Dirty Deal Teatro" notiks jaunās dramaturģijas lasījumu cikla "10min slavas" fināls
 

31.maijā plkst. 19.00 Dirty Deal Teatro notiks Latvijas jaunās dramaturģijas lasījumu cikla "10 minūtes slavas" fināls. Skatītāju vērtējumam tiks nodotas sešas svaigi tapušas latviešu lugas, kuras lasīs paši lugu autori. Ieeja lasījumos ir bez maksas.

Šī gada lasījumu finālisti ir: Justīne Kļava, Ērika Šmeļkova, Matīss Gricmanis, Edgars Niklasons, Aiva Birbele un Māris Krūze. Katrs no finālistiem skatītājus iepazīstinās gan ar sava stāsta kopsavilkumu, gan arī nolasīs fragmentus no tapušās lugas. Ieskatam piedāvājam trīs finālistu dalībnieku stāstu aprakstus.

Ikmēneša jaunās dramaturģijas lasījumu cikls "10 minūtes slavas" sadarbībā ar Latvijas Dramaturgu ģildi tika uzsākts pagājušajā teātra sezonā, un par pirmo lasījumu uzvarētāju kļuva jaunais dramaturgs Dāvids Keišs. Ņemot vērā lielo skatītāju atsaucību, lasījumi tika turpināti arī šajā teātra sezonā, bet atšķirībā no pagājušās sezonas netika noteikts vecuma ierobežojums. Šīs sezonas fināla lasījumu uzvarētāju tāpat kā ikmēneša lasījumos noteiks skatītāju aizklāts balsojums.


Klubā "First Dača" notiks muzikāls pasākums "This Is A Test, Only A Test"


Piektdien plkst.23 Andrejsalā, klubā "First Dača", notiks tradicionālais "Amber Muse" organizētais pasākums "This Is A Test, Only A Test".

Pasākumā mūziku atskaņos "Amber Muse" rezidenti Bogdans Tarans, "Max Lomov" un "Max Mancho", kā arī pieaicinātie viesi - vairākkārt par labāko Latvijas dīdžeju atzītais "Andre Crash" un enerģiskais jauno un talantīgo mūziķu duets "Kosmetique".


Grupa "re:public" izdod trešo studijas albumu "RE:"


Grupa re:public 31.maijā klubā "Četri Balti Krekli" sniegs pirmo no prezentācijas koncertiem, kur iepazīstinās ar savu jaunāko veikumu - albumu ar mīlestības tēmu "RE:" ar 14 dziesmām, kuru vidū ir jau pazīstamās "Es mīlu Tevi, Rīga", "Ak, mana, mana…" un "Pāri visam".

Albums "RE:" ir īpašs ar to, ka tā veidošanā grupa sadarbojusies ar daudziem māksliniekiem, kas albuma skanējumu padara pilnīgi atšķirīgu no iepriekšējiem grupas albumiem. Albuma skanējuma veidošanā piedalījās Kurts, Dairis, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris, Andris Sējāns, daļa Rīgas Ekonomikas Augstskolas kora un hip-hop mūzikas pārstāvis TC Ceazlin no Lielbritānijas.

Albumu varēs iegādāties no 31.maija.

Tuvākie prezentācijas koncerti -
31.maijs - klubs "Četri Balti Krekli" Rīgā
6.jūnijs - klubs "NABAKLAB"
7.jūnijs - Spice Shopping Festival
8.jūnijs - klubs "Fontaine Palace" Liepājā


Pēc 57 gadiem Daugavpils teātrī atkal skanēs opera
 

Piektdien pēc 57 gadiem Daugavpils teātrī atkal skanēs opera – notiks Volfganga Amadeja Mocarta operas "Teātra direktors" pirmizrāde.

Operas sižeta pamatā ir stāsts par teātra direktoru Franku, kura uzdevums ir izveidot aktieru un solisti trupu. Paralēli lavierējot starp mākslinieku kaprīzēm, savstarpējo cīņu un kariem par lielāku atalgojumu, Franks ir spiests iesaistīties banķiera Eilera intrigās, lai atrisinātu teātra iekšējās un finansiālās problēmas.

Pirmizrādē šodien uzstāsies Julianna Bavarska, Diāna Silova un Aleksandrs Šabanovs, bet 6.jūnijā - Jeļena Borele, Jevgēnijs Salna un Olga Vrešča.

Latvijas nacionālās operas soliste Julianna Bavarska atzīst, ka viņa bijusi patīkami pārsteigta par to, ka Daugavpilī ir tik spēcīgi vokāli, kas spēj izdziedāt sarežģītās Mocarta partitūras, īpaši izceļot 20 gadīgo Vrešču. Dalība operā ir lieliska iespēja pierādīt savu varēšanu, gan vietējiem māksliniekiem un gan solistiem, gan arī kamerorķestrim.

Lomās darbosies Aleksandrs Komarovs, Viktors Jancevičs, Vladimirs Dupaks, Egils Viļumovs, Irina Kešiševa un Žanna Lubgāne. Scenogrāfija un kostīmi - Inga Bermaka un Agnese Stabiņa, horeogrāfija - Irina Saveļjeva, gaismas - Sergejs Vasiļjevs.

Izrādē darbosies arī teātra modernā baleta trupa: Miroslavs Blakunovs, Māris Boka, Konstantīns Zaics, Arturs Jackevičs, Jeļizaveta Petrova, Svetlana Morozova, Anna Gimbute un Anna Sultanova.


Kārļa Kazāka koncerts Dikļu pils parkā


1. jūnijā ar skaistu un juteklisku koncertu Dikļu pilī viesosies dziesminieks Kārlis Kazāks. Kārlim šī būs atkārtota viesošanās pilī. Pirmais koncerts, kas notika 2012. gada janvārī, bija ļoti īpašs ar neparasto formu, jo koncerts notika četrās pils zālēs vienlaicīgi. Koncertā kopā ar Kārli piedalīsies Juris Kroičs, Gints Sola un Māris Bīmanis.

Mūzikas eksperte Dace Volfa par mūziķi saka: "Kārlis Kazāks ir viens no 21. gadsimta pirmās puses Latvijas talantīgākajiem dzejniekiem un komponistiem (vienā vārdā sauktiem par dziesminiekiem). Pie tam nevar nepieminēt arī Kārļa fascinējošo balss tembru, ko nesajaukt ne ar vienu citu mūspuses dziesminieku, un to jau šeit tagad netrūkst."

Koncerts notiks brīvā dabā, Dikļu pils parkā, koncerta sākums plkst. 16:00. Biļetes cena 8 Ls. Biļetes pieejamas Dikļu pilī un Biļešu paradīzes kasēs.

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI AR NAKŠŅOŠANU DIKĻU PILĪ: divas biļetes uz Kārļa Kazāka koncertu Dikļu pils parkā, vakariņas Dikļu pils vasaras terasē 20 Ls vērtībā, nakšņošana divvietīgā pils istabā, brokastis pils Verandā uz saimnieka rēķina, vēlā izrakstīšanās. Cena 2 personām – 75 Ls


Notiks Dziesmu un dejas svētku ieskaņas pasākums "Lai top gaisma Kurzemē!"


Lai nodrošinātu valstiski nozīmīga kultūras pasākuma pieejamību reģionā, lai uzrunātu un nodotu svētku vēstījumu plašākai auditorijai, Aizputes novada dome, sadarbojoties ar koru virsdiriģentiem un deju virsvadītājiem organizē XXV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un XV Deju svētku ieskaņas pasākumu "Lai top gaisma Kurzemē!" Aizputes pilsētā š. g. 1.jūnijā. Pasākumā aicināti piedalīties "lielo" svētku potenciālie dalībnieki ne tikai no Liepājas koru un deju apriņķa, bet arī no citiem Lejaskurzemes un citiem Latvijas koru un deju apriņķiem.

Visas dienas garumā notiks lietišķās mākslas un amatniecības izstādes un tirdzniecība, radošās darbnīcas, atrakcijas bērniem, pūtēju orķestra, folkloras kopu ielu koncerti, svētku gājiens. Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncerts un daudzas citas norises, kas visu dienu pārvērtīs par tautas svētkiem.

Plkst. 19.00 Aizputes novada sporta centrā "Lejaskurzeme" notiks XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Ieskaņas koncerts "Lai top gaisma Kurzemē!". Koncertā dejotāji kopīgi izdejos XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku koprepertuāra dejas.

Notiks lielkoncerts "Saldus šlāgermaratons 2013"


1.jūnijā plkst. 18:00 Saldus "Kalnsētas" estrādē, notiks līdz šim lielākais vasaras sezonas atklāšanas lielkoncerts latviešu populārās mūzikas mīļotājiem - "Saldus šlāgermaratons" , kas apvienos 25 country un šlāgermūzikas grupas, kā arī dažādus šlāgerizpildītājus no visas Latvijas. Neizpaliks interesanti konkursi ar daudz saistošām un smeķīgām balvām. Pēc lielkoncerta tiks ierībināta deju grīda, jo DJ E.E.Edžiņš (koncertbārs "Laternu stundā") aicinās uz balli līdz pat rīta gaismai!

Latvijas Šlāgerkanāls 1.jūnijā aicina visus latviešu mūzikas cienītājus uz Saldus "Kalnsētas" estrādi, kur 18:00 sāksies šīs vasaras lielākais sezonas atklāšanas lielkoncerts Latvijā - "Saldus šlāgermaratons" . Festivālā piedalīsies 25 country un šlāgermūzikas grupas, kā arī dažādi tautā iemīļoti šlāgerizpildītāji: Pļumpapā, Akords, Uldis Deigelis, Bruģis, Heinrihs Kalvītis, Ineta Rudzīte, Gunārs un Zane, Viktors Lapčenoks, Tērvete, Dobeles Zemessargi, Santa Zapacka un Harijs Ozols, Klaidonis, Emburgas Zēni, Tālbraucēji, Žoržs Siksna, Sestā Jūdze, Tequila, Lustīgais blūmīzers, Zenīts, Credo, Mūzikas kolekcija, Rolise un daudzi citi. Pasākums tiks filmēts, lai vēlāk to DVD formātā varētu piedāvāt plašākai publikai.

"Saldus šlāgermaratonu" vadīs atraktīvais aktieris Guntis SKRASTIŅŠ. Pēc "Saldus šlāgermaratona" DJ E.E.Edžiņš (koncertbārs "Laternu stundā") aicinās visus ballēties līdz rīta gaismai kopā ar grupām "Klaidonis", "Credo" un "Bruģis". Pasākuma organizatori ir nodrošinājuši apmeklētājiem arī telšu vietas.

"Saldus šlāgermaratona" apmeklētājus pārsteigs ne tikai inovatīvi iekārtota skatuve, bet arī plaša mēroga tirdziņš, kurā izsmalcinātas garšas cienītājus lutinās "KOKNESES MIESNIEKS", piedāvājot augstas kvalitātes pašmāju gaļas izstrādājumus un citus smeķīgus ēdienus. Par putojošu un garšīgu alu rūpēsies "Lāčplēša alus".

Biļetes uz pasākumu savlaicīgi var iegādāties Biļešu serviss kasēs, Latvijas Pasta nodaļās, STATOIL benzīna uzpildes stacijās un Saldus kultūras centrā, biļetes cena - Ls 3. Tās varēs iegādāties arī pasākuma dienā, taču tad tās būs pieejamas jau par dārgāku biļešu cenu. Pasteidzieties, jo gribētāju ir daudz!

ZZ čempionāts


Sestdien, 1. jūnijā, Arēnā Rīga notiks Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts 2013 lielais fināls, kurā sacentīsies visā čempionāta vēsturē lielākais dalībnieku skaits - ap 5000 skolēnu no visas Latvijas. Finālsacensību laikā pie Arēnas Rīga ikvienam interesentam būs pieejama plaša izklaides programma, kuras ietvaros varēs piedalīties dažādās sporta un ģimenes aktivitātēs, kā arī baudīt Latvijā populāru mūziķu priekšnesumus. Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis ZZ Čempionātu rīko jau septīto gadu.

11:00 - 11:30 ZZ Čempionāta 2013 fināla sacensību atklāšana
12:15 - 12:45 Tikšanās ar Latvijas labākajiem snovborda meistariem
12:45 - 13:15 Eiropā labāko robotu meistaru no Rīgas priekšnesums
13:30 - 14:00 Priekšnesums ar Aldi Kalniņu un bērnu zinātkāres centru Zili brīnumi
14:55 - 15:15 Zinātkāres centra AHHAA no Igaunijas priekšnesums
15:15 - 15:30 Eiropas labākais skrituļslidotājs Nils Jansons iepazīstina ar saviem trikiem un veiks ekstrēmu paraugdemonstrējumu - lekss pāri automašīnām
17:15 - 17:45 Zinātkāres centra Z(in)oo no Cēsīm paraugdemonstrējumi
19:00 - 20:00 ZZ Čempionāta 2013 apbalvošana visām 3 klašu grupām

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Maija

2013-05-31 20:11:18

Ziņot

jāmauc uz pludmali xD

poopppp

2013-05-31 11:52:02

Ziņot

bet prāta vētra tak saka, ka brīvdienas nav laimīgās dienas :P

Vārds

2013-05-31 11:48:15

Ziņot

gribu uz šlāgerpasākumu!!! tur var reāli izdejoties !!!!

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv