Sestdiena, 2021. gada 27. februāris

Līva, Līvija, Andra

Visi autora raksti

Piektdiena, 21. februāris (2014) 10:53

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Ēriks Loks +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (2)

Publicitātes

Klāt nedēļas nogale, kurā uzzināsim, kurš mūziķis vai muzikālā apvienība pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Dānijā. Tieši tāpēc ar Puaro.lv lasītājiem savos brīvdienu pavadīšanas ieteikumos dalās Eirovīzijas nacionālās atlases vadītājs, muzikants, jokdaris un radio “Retro FM” balss Ēriks Loks.

„Nedēļas nogales parasti veltu ģimenei. Sestdien dēlu vedu uz mūzikas nodarbību, bet svētdien – uz basketbola treniņu. Nedēļas noslēgumā parasti apmeklēju arī baznīcu,” stāsta Loks. „Tāds nu mūsu, vecāku, uzdevums ir – būt bērniem par personīgajiem šoferiem. Zinu vairākas ģimenes, kuras tieši šī iemesla dēļ ir pārcēlušās uz mazpilsētām, kur visur iespējams aiziet kājām. Rīgā bērniem, dodoties uz nodarbībām, ceļā jāpavada vairāk nekā stunda katrā virzienā, tad vēl divu stundu treniņš, kad nozīmē, ka puse dienas jau galā.”

„Man, atšķirībā no citiem mūziķiem, nedēļas nogales tiešām ir brīvas, jo ar komerciālās mūzikas radīšanu neaizraujos, tomēr no darbiem es nebēgu – ja ir iespēja strādāt, to arī izmantoju. Nav vairs tie gadi, kad varējām būt izvēlīgi. Ja kārtis nāk pretī, jāspēlē,” uzskata dziesminieks.

„Pirms pāris gadiem sāku praktizēt meditāciju. Tā aizņem vien divdesmit minūtes dienā, pēc kurām jūtos pavisam kā jauns cilvēks. Man ir bijusi iespēja salīdzināt, kā izvēršas mana diena un attiecības ar apkārtējiem gadījumos, kad esmu meditējis un kad ne. Pēc meditācijas saikne ar pasauli ir daudz veiksmīgāka, tāpēc tieši to arī iesaku izmēģināt Puaro.lv lasītājiem šajā nedēļas nogalē,”  rosina mūziķis.

„Internetā ir atrodami neskaitāmi lekciju ieraksti, kas palīdzēs orientēties. Es esmu iecienījis mācītāja Jura Rubeņa aizsāktās meditācijas sesijas Torņkalna baznīcā. Pēc tām mainās ne vien personu tā brīža izjūtas, bet visa vērtību sistēma kopumā. Tās ļauj paiet malā no „pirkšanas un pārdošanas” drudža, kas šobrīd valda sabiedrībā.”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS 
 

Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā finālā viesojas visu trīs Baltijas valstu mūziķi


22.februārī Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti” uz skatuves kāps divpadsmit finālisti, lai cīnītos par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā. Pasākumu krāšņos arī viesi no kaimiņvalstīm un pašu mājām.

Ar jaunām dziesmām uzstāsies Lauris Reiniks, Normunds Rutulis un atkal apvienojies duets – Ivo Fomins & Tomass Kleins. Jau tradicionāli uzstāsies arī iepriekšējā gada nacionālās atlases uzvarētāji – grupa „PeR ”, šoreiz kopā ar dziedātāju Jurgu no Lietuvas.

Dziedātāja Jurga (Jurga Šeduikytė) savu solo karjeru sāka 2005.gadā, nokļūstot Lietuvas mūzikas topu galvgalī ar debijas singlu „Nebijok”. 2007.gadā ar singlu „5th season” ieguva pirmo vietu starptautiskajā Baltijas dziesmu konkursā Karlshamnā, Zviedrijā un MTV European Music Awards balvu nominācijā „Labākais Baltijas izpildītājs”. 2008.gadā Lietuvā kāpa uz skatuves kopā ar islandiešu dziedātāju Bjorku. Līdz šim izdevusi piecus albumus, pēdējo no tiem – mūzikas kritiķu un fanu atzīto „Breaking the line”, 2013.gadā.

Finālā uzstāsies arī grupa „Tenfold Rabbit”, jaunpienācēji igauņu mūzikas pasaulē. Šīs indī grupas slava uzņēma straujus apgriezienus 2012.gadā, kad ar debijas hitu “Oblivion” grupa ieguva 3.vietu „Eesti Laul” dziesmu konkursā (nacionālā Eirovīzijas dziesmu konkursa atlase). Tajā pašā gadā izdotais debijas albums „Travel the World” ieguva Igaunijas Mūzikas balvu nominācijā „Gada labākais indī/alternatīvās mūzikas albums”. 2013.gadā „Tenfold Rabbit” devās pirmajā starptautiskajā koncerttūrē. 2014.gadā gaidāms grupas nākamais albums, kura četri singli –  “Balance of Water and Stone", "Fools", "Warm Wave" un "Eyes Wide Shut" – jau sasnieguši klausītājus.

Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases fināls „Dziesma 2014” notiks 22.februārī Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti”. Biļetes uz ģenerālmēģinājumu un koncertu „Biļešu Serviss”  kasēs. Ģenerālmēģinājuma sākums pl.15:00, vienas biļetes cena 6,00 EUR. Fināla sākums pl.21:00, vienas biļetes cena 10,00 – 15,00 EUR.

EROTS 2014
 

Klāt gada “karstākais” pasākums – 16. starptautiskais erotikas festivāls “Erots 2014”, kas 21. un 22. februārī notiks Rīgā, Ķīpsalas hallē. Plašs mīlas preču klāsts, kaislīga izklaide un noderīgi semināri seksuālās dzīves uzlabošanai – tas viss lielākajā erotikas festivālā Baltijā. Ieeja no 18 gadu vecuma!

Apmeklētāji festivāla laikā brīvā atmosfērā varēs baudīt pārsteigumiem pilnus slavenu pornozvaigžņu priekšnesumus, labāko ārzemju kolektīvu jaunākās šovprogrammas, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, skatītāju un profesionāļu konkursšovus, modes skates, kā arī ekstrēmākus priekšnesumus uz SM skatuves asāku izjūtu cienītājiem. Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai ikviens ir aicināts iepazīties ar plašo intīmpreču un farmakoloģijas preču klāstu, masāžām, erotisko veļu, literatūru, plakātiem, filmām un mūziku. Protams, neizpaliks arī erotiski ādas izstrādājumi, tetovēšana, pīrsings un atbilstošas rotaslietas. Šoreiz „Erots” vēl nopietnāk aktualizēs tēmu par seksuālās dzīves uzlabošanu un zināšanu papildināšanu, tāpēc izstādē piedalīsies arī profesionālās medicīnas asociācijas, būs iespēja saņemt speciālistu konsultācijas, kā arī iesaistīties dažādos pilnveidojošos semināros.

Ar festivāla dalībniekiem, kurus mēs atklāsim mazpamazām, varēsiet iepazīties festivāla mājaslapā: www.erots.lv

Šī gada sākumā „Erots” pārsteidza ar jaunumu – starptautisku club dance deju konkursu. Šis konkurss ”Club Dance Queen & Club Dance King” norisināsies arī 2014. gada festivālā. Konkursu organizē SIA “Tessika” sadarbībā ar festivālu „Erots”. Vairāk par konkursu: www.clubdance.lv

Biļetes: Tikai pirmie 1000 apmeklētāji iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa” kasēs no 1. novembra var iegādāties biļetes par rekordzemu cenu – tikai 8 eiro (5,62 Ls)! Tuvojoties “karstajam” pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

Biļetes uz “Erots 2014” var iegādāties “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv) kasēs visā Latvijā, bet no 1. decembra – arī Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30). Ieeja no 18 gadu vecuma!

“Erots 2014” norises laiki:
21. februāris 18.00–03.00
22. februāris 18.00–04.00

Ar grupas "Gūtmans" koncertu sāksies Gulbenes pilsētas 86.dzimšanas dienas svinības


Piektdien plkst.18.30 Gulbenes kultūras centrā ar grupas "Gūtmans" koncertu sāksies pilsētas 86.dzimšanas dienas svinības.

Grupu veido četri koncerta dalībnieki, tostarp Zigfrīds Muktupāvels, Gints Sola, Andris Alviķis un Kārlis Alviķis.

Pilsētas svētku svinības turpināsies visu nedēļas nogali, tostarp 22.februārī plkst.18 laukumā pie muzeja pirmo reizi Latvijā notiks spēkavīru sacensības ziemā "Ziemas spēkavīrs 2014", un sacensībās paredzēts noteikt stiprāko Latvijas vīru četrās dažādās disciplīnās. Plānots, ka sacensībās piedalīsies vismaz astoņi spēcīgākie Latvijas vīri.

Savukārt svētdien, 23.februārī, Gulbenes ceļos notiks tradicionālais rallijs "Sarma".

Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums "Boeing, Boeing"


Piektdien Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos Marka Kamoleti komēdija "Boeing, Boeing" Armanda Zvirbuļa režijā.

Skatītājus gaida aizraujošs un pikants lidojums, kura laikā viņi iepazīs arhitektu Bernāru (Mārtiņš Kalita), viņa uzticamo kalponi Bertu (Anita Kvāla), kura, mainoties Bernāra līgavām, regulāri maina gan ēdienkarti, sekojot katras gaumei, gan meiteņu fotogrāfijas guļamistabā, viņa skolas laika draugu Robēru (Kaspars Kārkliņš), kuram Parīzes tikumi un netikumi ir sveši, jo viņš pats nāk no Provansas, un, protams, trīs burvīgās stjuartes - amerikānieti Žaneti (Everita Pjata), vācieti Ženiju (Laura Jeruma) un francūzieti Žaklīnu (Signe Ruicēna). Parīze, flirts, mīlestība un lidmašīnām pilnas debesis - tie ir atslēgas vārdi šim iestudējumam.

Izrādei scenogrāfiju un kostīmus veidojis mākslinieki Aigars Ozoliņš un Liene Rolšteina, gaismu partitūru - Mārtiņš Feldmanis, video projekcijas - Andris Vētra. Iestudējumu būs iespējams noskatīties arī 22.februārī, kā arī 5. un 28.martā.

Vairāk kā 100 vietās Latvijā tiks izrādīta "Ghetto Games" filma


21.februārī pl.19.00 "Forum Cinemas" un 22.februārī pl.16.00 104 Latvijas pilsētu, novadu un ciemu kultūras namos un kinoteātros vienlaicīgi tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games 2013.gada dokumentālā filma "Tas ir tikai sākums".

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atklāj: "Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Šis ir stāsts par to, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles iespējas: celties, sasniegt savus mērķus un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk. Ghetto Games kustība ir par kaislību, par motivāciju augt un attīstīties. Dzīvot ar saukli "Dzīvo dzīvu dzīvi!", nevis tikai eksistēt alkatīgu cilvēku radītā sistēmā. Šis stāsts ir par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves veidam un sevis pilnveidošanai nevis tikai ballītēm un nakts uzdzīvei."

Dažviet pirmizrādi būs iespējams apmeklēt bez maksas, dažviet - par simbolisku ieejas maksu. Ar precizētu informāciju par pirmizrādes vietu adresēm un ieejas maksām iespējams iepazīties: http://bit.ly/1asZ93t

Savukārt, biļetes uz pirmizrādi un pārējiem seansiem kinoteātrī "Forum Cinemas", kas tiks izrādīti katru nedēļu mēneša garumā, ir iespējams iegādāties http://www.forumcinemas.lv/Event/301265/

Ghetto Games piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs, iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju. Savukārt, 2014.gadā Ghetto Family uzsāka jauniešu programmas - Ghetto Alianses izveidi, kuras ietvaros tiks organizētas vairāk kā 200 apmācību un sporta aktivitātes visā valstī.

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

"Omerta", "Band Mango" un "Mr.Myster" koncertēs Centrāltirgū


Pietkdien Centrāltirgus sirdī, kultūras telpā "371", koncertēs grupas "Omerta", "Band Mango" un "Mr.Myster".

Pasākuma viesiem būs iespēja baudīt daudzveidīgu vakara programmu - eksperimentu, kurā apvienoti stilistiski atšķirīgu muzikālu projektu priekšnesumi.

Grīnberga stāstīja, ka uzstāšanos raksturos enerģiska un izjusta bungu spēle, spēcīgs basa pavadījums, agresīvi ģitāras rifi progresīvā roka trio "Omerta" izpildījumā. Smagā roka un panka apvienība "Band Mango" skatītājiem sniegs svaigi papildinātu programmu. Koncertā uzstāsies arī "Mr.Myster" - mūzikas producents, kurš rada savu skanējumu, kombinējot elementus no dažādiem mūzikas stiliem un veidiem. Viņa uzstāšanos papildinās vīdžeja "Nē" jeb Friča Kalveļa videoprojekciju priekšnesums un Lilitas Dunskas taustiņspēle.

Koncerta norises vieta - Rīgas Centrāltirgus 3k-6 - viesiem būs atvērta no plkst.21. Koncerta sākums plkst.22.

Dabas muzeja ģimenes dienā iepazīstinās ar dzintaru


Sestdien, 22.februārī, no plkst.11 līdz plkst.16 Dabas muzejā notiks tradicionālā ģimenes diena, kurā dzintara pazinēju vadībā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt jauno ekspozīciju "Dzintars laiku lokos" un iesaistīties radošās aktivitātēs.

Dzeltens, oranžs, balts, sarkans, pat zaļš un zils - tik daudzveidīgs un krāšņs ir dzintars. Dabas muzejs ģimenes dienā apmeklētājus aicinās apskatīt jauno ekspozīciju "Dzintars laiku lokos", kurā muzeja ģeoloģijas speciālisti paskaidros, no kā, kādā veidā, cik ilgā laikā veidojas dzintars un kādas īpašības tam piemīt. Kopā ar dzintara pazinējiem, veicot vienkāršus eksperimentus, varēs izpētīt, kas notiek ar dzintaru, to iegremdējot sālsūdenī un saldūdenī, un uzzināt, kā atšķirt īstu dzintaru no viltota. Mazie apmeklētāji varēs izveidot dzintara zīmējumu ar īpašā veidā radītu iedzintarojumu. Zinātkārākos muzeja darbinieki aicinās pārbaudīt zināšanas un uzmanību, risinot krustvārdu mīklu.

Ekspozīcija "Dzintars laiku lokos" tapusi Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā un iepazīstina ar dzintara veidošanos, paraugiem no dažādām eksotiskām zemēm, dzintara pielietošanu mākslā, medicīnā un citām vajadzībām. Dalība pasākumā ar muzeja ieejas biļetēm.

Šokolādes darbnīca Aijas Zariņas izstādē "Sprīdītis"


22.februārī plkst.13:00 ar šokolādes darbnīcu Kakao pupiņas ceļojums turpināsies ģimenes pasākumu programma Aijas Zariņas jubilejas izstādē Sprīdītis (Rakstniecības un mūzikas muzeja ēkā, Rīgā, Pils laukumā 2).

Darbnīcas vadītājs Nikolass Stancofs izstādē Sprīdītis piedalās ar foto un video darbiem par ceļošanu un māju meklējumiem. Gluži kā Sprīdītis viņš dzīves laikā daudz ceļojis un pabijis arī Dienvidamerikā, kur atklāja daudz eksotisku augļu, to starpā arī kakao pupiņas. Gluži kā Sprīdītis Nikolass pārveda savu atklājumu mājās un dalījās tajā ar saviem radiem, draugiem un kaimiņiem.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja atklāt šokolādi dažādos veidos - no pulvera līdz pastai, no baltas līdz melnai, no saldas līdz asai, no aukstas līdz karstai. Šokolādi varēs izkausēt, liet formiņās, veidot, sasaldēt, sasmalcināt un, protams, nogaršot. To visu darot, atklāsim jaunu taustes, redzes un garšas pieredzi un meklēsim vārdus, ar kuriem to apzīmēt.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots. Lūdzam pieteikt apmeklējumu iepriekš, rakstot uz e-pastu [email protected]

Sprīdītis ir Aijas Zariņas 60 gadu jubilejas izstāde. Tā ir veltīta identitātes meklējumiem. Izstādes ievadā A.Zariņa raksta: "Ar jautājumu "kāpēc?" bērnībā sākas mūsu iepazīšanās ar pasauli. Sprīdītis pēc savas būtības ir meklētājs. Paaudzies un uzzinājis vecmāmiņas gudrības, viņš atstāj savas dzimtās mājas un iet pasaulē Laimi meklēt... Noskaidrot, kas ir kas. Tāds ir katra meklējoša cilvēka ceļš. Noskaidrot, kas viņš pats ir, kāda ir Latvijas vieta pasaulē, kāds ir mūsu garīgais kultūras mantojums, kāda ir mūsu dzīves jēga un identitāte." Māksliniece izstādi veidojusi kopā ar saviem ģimenes locekļiem un domubiedriem. Izstādē piedalās: Aija Zariņa, Tīna Zariņa, Mārtiņš Gaušis, Katrīna Veita, Zuzanna Runkovska-Stansofa, Nikolass Stancofs. Izstādes pamatu veido Aijas Zariņas lielformāta gleznas par Latvijas mitoloģiju, par zināšanām, kādas tās ataino latviešu pasakas un teikas. Pārējie izstādes dalībnieki radījuši instalācijas, video darbus, skaņu ierakstus un fotogrāfijas.

Ieeja izstādē un pasākumos par ziedojumiem.

Klubā "Melnā piektdiena" pasniegs Metālmūzikas gada balvu


Sestdienas, 22.februāra, vakarā klubā "Melnā piektdiena" notiks Latvijas Metālmūzikas gada balvas pasniegšana un koncerts.

Metālmūzikas balvu ieguvēji tiks noskaidroti vairākās kategorijās - "Labākais albums", "Labākā koncertgrupa", "Labākais vokāls", "Labākais instrumentālists", "Vērā ņemamākā debija", kā arī "Absolūti labākā grupa". Pēdējā varēšot iebalsot arī tādas grupas, kurām pērn nav iznācis albums.

Līdz trešdienas pusnaktij iespējams balsot par Metālmūzikas gada balvas ieguvējiem internetā "http://metalshow.lv/".

Uzvarētāju noteikšanā tiks apvienots žūrijas un interneta balsojums. Žūrijā darbojas cilvēki, kas dažādos veidos ir aktīvi smagās mūzikas pagrīdē, taču paši nav saistīti ar grupām, kuras nominētas kādā no kategorijām.

Gada labākā albuma titulam var balsot par grupu "Darrva" - "Saule Neuzausīs", "Elkupe" - "Uzaust", "Eschatos" - "Hierophanies", "Kapakmens" - "Anti-Pozitīvs", "Sidechain Retreat" - "Disrespect", kā arī "Wagara" pašnosaukuma mazalbumu. Minētie ieraksti kvalificējas arī balsojumam par labāko debiju.

No vecmeistariem gada labākajam ierakstam nominēti Džonijs Salamanders ar mazalbumu "Oranžs" un "Rūsas" jaunais albums "No Vāka Līdz Vākam". Balvai nominēts arī Šveicē izdotais "Nycticorax" albums "Treatise of Death", glemroka komandas "Kiss of the Dolls" un draugu izveidotais pārveidotais ieraksts, kas sastāv no iepriekšējo divu albumu dziesmām jaunās versijās, kā arī rallija komandas "Senators" sagatavotā braucamās mūzikas izlase.

Iepriekšējos gados Latvijas Metālmūzikas gada balvu saņēmušas tādas grupas kā "Skyforger", "Frailty", "Sanctimony" un citas.

Latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks" pasniegšana


Latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks 2013" svinīgā pasniegšana kopumā 19 nominācijās norisināsies 23.februārī plkst.16 Rēzeknē, Latgales vēstniecības "Gors" Lielajā zālē.

Latgaliešu kultūras gada balvai "Boņuks 2013" 17 nominācijās pieteikti 59 pretendenti. Tāpat tiks nosaukti arī balvas par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā un balvas par visvairāk atskaņoto latgaliešu dziesmu ieguvēji.

Latgaliešu kultūras gada balva "Boņuks" radīta ar mērķi veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību, kā arī apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā. Šogad šī balva tiks pasniegta jau sesto reizi.

Šogad latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks" rīkošanā pirmo reizi iesaistījusies Latgales vēstniecība "Gors", notikušas arī nelielas izmaiņas nolikumā un nominācijās - vairākas no tām apvienotas, bet dažas nākušas klāt, piemēram, pirmo reizi tiks pasniegtas balvas par sasniegumiem vizuālajā, audiovizuālajā un skatuves mākslā.

Pirms izveidot 2013.gada balvas nolikumu, Latgales vēstniecība "Gors" aicināja ikvienu kultūras draugu paust savu redzējumu un ieteikumus par balvas nominācijām, vērtēšanu un citiem ar balvu saistītiem jautājumiem. Lielākā daļa viedokļu paudēju atzina, ka balvas nomināciju skaits varētu būt mazāks, rezultātā šogad "Boņuks" tiks pasniegts 19 nominācijās.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja 241.gadskārtu atzīmēs ar Ģimenes dienu


Svētdien, 23.februārī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā notiks Ģimenes diena, kas veltīta muzeja 241.gadskārtai.

No plkst.11 līdz 17 muzeja apmeklētāji varēs darboties radošajā darbnīcā, zīmēt dažādus Rīgas objektus un veidot savu apsveikumu muzejam dzimšanas dienā. Savukārt muzeja gidi piedāvās apmeklētājiem ekskursijas, lai iepazītu Rīgas vēsturi un uzzinātu vairāk par galvaspilsētas dārgumiem, kas glabājas muzeja krājumā.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs ir viens no vecākajiem publiskajiem muzejiem Eiropā. 1773.gada 22.februārī ar Rīgas rātes rīkojumu dibinātais Himzela muzejs ir Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pirmsākums. Šobrīd muzeja krājumā ir vairāk nekā 600 000 vienību.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Monica

2020-06-04 01:36:13

Ziņot

Hello, We have available the following, with low minimum order requirements - if you or anyone you know is in need: -Custom Printed Masks – reusable, washable – 100% custom printed ! -3ply Disposable Masks -KN95 masks and N95 masks with FDA, CE certificate -Gloves (Nitrile and Latex) -Disposable Gowns -Sanitizing Wipes -Hand Sanitizer -Face Shields -Oral and No Touch Thermometers Details: -We are based in the US -All products are produced Vietnam, Bangladesh, China or US – depending on item and quantity. -We are shipping out every day. -Minimum order size varies by product -We can prepare container loads and ship via AIR or SEA. Please reply back to [email protected] Let me know the item(s) you need, the quantity, and the best contact phone number to call you Thank you, Lisa Connors PPE Product Specialist

fabrice

[email protected]

2017-08-04 17:13:16

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (3)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv