Ceturtdiena, 2021. gada 25. februāris

Alma, Annemarija

3. oktobris (2013) 07:00

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Dita Danosa +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (2)


Šajā nedēļas nogalē modes gardēžiem būs iespēja ar vienu kāju iekāpt pavasarī, jo Riga Fashion Mood ietvaros savas jaunākās kolekcijas izrādīs Latvijas vadošie modes mākslinieki. Kā ierasts, portāls Puaro.lv piedāvā izklaides un kultūras pasākumu ceļvedi. Šoreiz savos atpūtas ieteikumos ar mūsu lasītājiem dalās Latvijas Modes palātas valdes priekšsēdētāja Dita Danosa.

„Brīvā laika man ir ļoti maz, tāpēc savās brīvdienās cenšos pamest Rīgu, lai dotos uz citu Latvijas pilsētu vai vēl labāk – ārpus valsts. Tā kā man ir ļoti daudz un dažādu pienākumu, turklāt ikdiena ir visai dinamiska, tad atpūsties spēju tikai tad, ja psiholoģiski apzinos šo attālumu no darba vietas, kas ir Rīgā. Vasarā bieži devos uz Pāvilostu, kur varēju „atslēgties” no visiem darbiem. Pēc lieliem projektiem, kāds ir arī Riga Fashion Mood, parasti vēl nedēļu pavadu Rīgā, lai pabeigtu  pēdējos darbus, bet tad kopā ar ģimeni uz kādu laiku dodamies ārpus pilsētas,” stāsta Dita.

„Modes biznesā es teju dzīvoju, tāpēc šīs modes skates man pašai nav nekāds pārsteigums. Mans pienākums ir ar to iepazīstināt un iepriecināt citus. Tomēr šis gads arī man pašai ir kas jauns, jo pirmo reizi organizējām jauno dizaineru konkursu, kam pieteicās 25 talantīgi jaunie mākslinieki.”

„Tos, kuri Riga Fashion Mood apmeklēs pirmoreiz, varu iepriecināt – šo pasākumu priekšrocība ir tā, ka modes skates ir ļoti kompakti organizētas, līdz ar to vienā vakarā iespējams gūt priekšstatu par Latvijas modi, kurā katrs atradīs kaut ko sev tīkamu. Ceturtdiena galvenokārt ir veltīta jaunajiem dizaineriem, bet piektdien savas kolekcijas prezentēs jau pieredzējušie mākslinieki,” stāsta uzņēmēja.

„Kad līdz Fashion Mood ir atlicis vien mēnesis, ieeju saspringtākā darba režīmā – guļu vien četras stundas diennaktī. Aizvadītajā nedēļā sapratu, ka nepieciešams mazliet atgūt spēkus, tāpēc nedēļas nogalē mazliet „iepauzēju” no darbiem. Kopā ar ģimeni par godu mūsu jaunākajai atvasei, piecgadīgajai meitiņai, devāmies nelielā, pus dienu ilgā pārgājienā ar pikniku pie dabas. Nu atkal jūtos svaiga un žirgta – gatava fināla maratonam.”

Tieši šādi brīvo laiku rudenī Dita iesaka izmantot arī Puaro.lv lasītājiem: „Tas ir ļoti jauks pasākums – sākot ar sagatavošanās darbiem un mugursomu krāmēšanu un beidzot ar pašu pārgājienu. Latvijā skaistu vietu netrūkst, tāpēc baudīt atpūtu pie dabas ir īpaši patīkami. Noteikti nedrīkst aizmirst paņemt līdzi arī termosu ar siltu, garšīgu tēju un kādas vieglas uzkodas – riekstus un žāvējumus.”


Riga Fashion Mood


3. un 4. oktobrī Spilves lidostas ēkā norisināsies modes festivāls Riga Fashion Mood. Tajā tiks izrādītas vairāk nekā 15 Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru kolekcijas pieaugušajiem un bērniem.

Rudens Riga Fashion Mood norisināsies Spilves lidostas ēkā, Daugavgrīvas ielā 140. Tur savas kolekcijas izrādīs daudzi iemīļoti un jauni Latvijas modes dizaineri. Pasākumā redzēsim Natālijas Jansones, Aleksandra Pavlova, Taste, Koshakova, Cinnamons, Zanes Porietes, Arvila Lindes, Leny Tomy Factory, Zaza Couture un vairāku citu zīmolu kolekcijas.

Pasākumu ir iespēja apmeklēt ikvienam, iegādājoties biļeti „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Modes festivāls Riga Fashion Mood tiek organizēts kopš 2011. gada. Tā organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta, kas apvieno modes dizainerus, mācībspēkus, ražotājus un citas modes attīstībā ieinteresētās personas. Modes palātas mērķis ir attīstīt modes platformu Latvijā un organizēt pasākumus, kas sniedz iespēju Latvijas modes dizaineriem un zīmoliem piedāvāt jaunās kolekcijas klientu segmentam vietējā un starptautiskā mērogā, kā arī veicināt Latvijas modes patēriņa pieaugumu sabiedrībā.


Latviešu kino vakaru cikls "Diagnoze - kino"


LKA Rīgas Kino muzejs uzsācis jaunu kino vakaru ciklu - latviešu filmu sēriju "Diagnoze - kino". Vakari norisinās katra mēneša pirmajā ceturtdienā, izrādot dažādos laika posmos tapušas latviešu filmas, kinožurnālus, raidījumus par kino, rīkojot tikšanās ar filmu autoriem vai citiem ar kino saistītiem profesionāļiem.

Otrais cikla vakars norisināsies ceturtdien, 3.oktobrī plkst. 18:30 LKA Rīgas Kino muzejā un būs veltīts Rīgas kinostudijai, tās darbiniekiem un filmu uzņemšanas radošajam procesam, atzīmējot 65 gadus kopš Rīgas kinostudijas izveidošanas. Līdz 1990. gadu sākumam Latvijā pastāvēja stabila kino industrija ar radošo centru Rīgas kinostudijā. Taču pēdējās divās desmitgadēs filmu tapšana ir ilglaicīgs un finansiāli grūts process. Kā darbojās kino uzņemšanas sistēma tolaik un kā tas notiek mūsdienās programmas pieteikumā iepazīstinās kinožurnāliste Kristīne Matīsa. Programmā tiks izrādīti 1970.-1990. gados tapuši kinožurnāli, kuros redzēsiet kadrus no Gunāra Pieša populārās bērnu filmas "Sprīdītis" (1985) uzņemšanas, kā dokumentālisti (Juris Podnieks, Andris Slapiņš u.c.) filmē Dziesmusvētkos, kā notika atlase uz Boņuka lomu Jāņa Streiča filmā "Cilvēka bērns" (1991), Rīgas kinostudijas filmu festivāla norisi dažādās Latvijas pilsētās un u.c.

Programmā kinožurnāli "Padomju Latvija", "Māksla", "Pastarītis", raidījums par Rīgas kinostudiju no cikla "Kinogadsimts Latvijā". Seansa garums 76 minūtes.

Ieeja - 1 LVL; Latvijas Kinematogrāfistu savienības biedriem, kinoprofesionāļiem, kino programmu studentiem - ieeja bez maksas.

Norises vieta: LKA Rīgas Kino muzejs, Peitavas ielā 10/12, Vecrīgā (ieeja no Alksnāja ielas)


Rīgā viesosies laikmetīgās mūzikas ansamblis "Ensemble Modern"


Rudens kamermūzikas festivāla laikā - 4.oktobrī un 5.oktobrī - Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē koncertu sniegs par laikmetīgās mūzikas kulta ansambli dēvētais "Ensemble Modern".

Ansamblis ir daudznacionāls veidojums - tā 19 mūziķi ir no Argentīnas, Bulgārijas, Indijas, Izraēlas, Japānas, Polijas, Šveices un Vācijas. Visi ansambļa mākslinieki ir augstākās klases mūziķi, kuriem ir izcila tehnika un plaša tembru palete, kā arī liela pieredze jaunās mūzikas atskaņošanā.

"Ensemble Modern" kopš savas dibināšanas 1980.gadā nesavtīgi popularizējis jauno mūziku, bijis daudzu opusu ierosinātājs un pirmatskaņotājs, sadarbojies ar tādiem mūslaiku mūzikas grandiem kā Ģērģs Ligeti, Maurisio Kāgels, Frenks Zapa, Stīvs Reihs un Džons Adamss.

4.oktobra un 5.oktobra koncerti notiks projekta "No kurienes? Uz kurieni? - Mīti, nācija, identitātes" laikā. Projekta kontekstā īpaša vieta ierādīta latviešu jauno autoru sniegumam, jo no astoņu dalībvalstu ekspertu izvirzītajiem 28 kandidātiem, kas pārstāvēja Čehiju, Igauniju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Slovākiju, Slovēniju un Ungāriju, konkursā uzvarēja trīs Latvijas, divi Slovēnijas komponisti un pa vienam kolēģim no Čehijas, Polijas un Ungārijas. Projektā, kurā jaunie komponisti pievēršas vēsturiskajiem un aktuālajiem mītiem, kas veido un nosaka nacionālo identitāti un piederības izjūtu, būs klausāma Andra Dzenīša "Latviešu pavārgrāmata", Kristapa Pētersona "Nauda" un Jāņa Petraškeviča "Darkroom - Ein Phantasiestuck".

Ikgadējais Rudens kamermūzikas festivāls Rīgā, Ventspilī un Madonā notiks no 28.septembra līdz 16.oktobrim.

Dantes Aligjēri biedrības mākslinieku darbu izstādes "O Sole Mio" atklāšana Jūrmalas pilsētas muzejā


5.oktobrī plkst.15.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala) tiek atklāta Dantes Aligjēri biedrības mākslinieku darbu izstāde "O SOLE MIO" /Ar Itālijas mīlestību sirdī/, kuru organizē Dantes Aligjēri biedrība sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi, Jūrmalas pilsētas muzeju un Itālijas vēstniecību Latvijā.

Dantes Aligjēri biedrība jau 7 gadus organizē Itāļu valodas nedēļas pasaulē ietvaros izstādes un pasākumus Rīgā un Latvijā, lai veicinātu kultūras sadarbību starp Latviju un Itāliju. Šogad Dantes Aligjēri biedrība vēlas izcelt Jūrmalas pilsētas vērtību kultūras programmā, kuras vadmotīvs "Dzintara ceļš" 2014. gadā būs Eiropas kultūras galvaspilsētai Rīgai. Tomēr tieši Jūrmala kā kūrortpilsēta vistiešāk reprezentē brīnišķīgo dzintara ceļojumu ? ceļu no jūras dziļumiem, caur meistara rokām iegūstot jaunu māksliniecisku kvalitāti, ar tirgotājiem un ceļotājiem šķērsojot daudzu valstu robežas un nokļūstot arī Itālijā. Daudzi brīnišķīgi seni dzintara izstrādājumi, kas atrodas Itālijas muzejos, nākuši no Baltijas, no Latvijas. Dantes Aligjēri biedrības mākslinieki savos ceļojumos Itālijā vienmēr ir meklējuši un iemūžinājuši skaistās piekrastes, pilsētas un ainavas. Līdzīgi kā dzintars, redzētais tiek slīpēts meistarībā un top par mākslas darbu.

Izstādes dalībnieki - Dantes Aligjēri biedrības mākslinieki - vēlas sniegt skatītājiem burvīgu, noskaņām bagātu mākslas baudījumu, katra pieredzē atklātu un iemīlētu Itāliju. Mākslinieki pievērsušies gan ainavu un vēsturiskas pilsētvides attēlojumam, gan iemūžinājuši izcilas Itālijas personības. Itālijas kultūras mantojums un īpašais valdzinājums, kas gadsimtiem ilgi ir uzrunājis cilvēku sirdis, joprojām ir būtisks mākslinieku iedvesmas avots. Iedvesma un pārdzīvojums liek māksliniekam savus iespaidus atvēlēt audeklam, papīram, metālam vai kādam citam materiālam. Tomēr katram iespaidam, kas radis izpausmi mākslas darbā, ir savs personisks stāsts.

Biedrības profesionālie mākslinieki, Latvijas Mākslinieku savienības biedri, pārstāv dažādas nozares - glezniecību, grafiku, tēlniecību, medaļu mākslu, tekstilmākslu, keramiku, arī fotogrāfiju. Jūrmalas mākslinieki ir aktīvi Dantes Aligjēri biedrības biedri kopš biedrības darbības atjaunošanas 1996.gadā. Mākslinieki, kuru sirds un mājas ir Jūrmalā: Imants Ozoliņš, Maira Veisbārde, Andris Bērziņš, Aleksejs Naumovs, Dzintars Adienis, Jevgēnijs Pugins un citi DA biedrības mākslinieki - Vija Dzintare, Dzintra Vilks, Laine Kainaize, Jānis Strupulis, Sarmīte Caune, Jāzeps Pīgoznis, Ligita Caune, Raimonda Strode, Inese Margēviča, Liene Ūlande ar saviem darbiem radīs Itālijas gaisotni Jūrmalā."Splendid Palace" tiešraidē no Sanfrancisko operas translēs operu "Mefistofelis"


Ceturtdien, 3.oktobrī, kinoteātrī "Splendid Palace" uz lielā ekrāna tiešraidē no Sanfrancisko operas būs skatāma Arigo Boito opera "Mefistofelis", informēja SIA "Rīgas nami" sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Pētersone.

Galvenajās lomās iejutīsies lieliskais tenors Ramons Vargass, kurš dzied Fausta partiju, spilgtā un pārliecinošā Patrīcija Rasete, kura atveidos viņa mīļoto sievieti, savukārt titullomā skatītājiem būs iespēja redzēt basbaritonu Ildaru Abdrazakovu, kurš jau iemantojis slavu ar saviem lieliskajiem ļaundaru portretējumiem.

Pie diriģenta pults būs itāļu maestro Nikola Luizoti. Iestudējuma režisore ir Lorija Feldmane-Santolikvido, inscenētājs - Roberts Karsens. Tiešraide sāksies plkst.20.30, bet biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties kinoteātra kasē vai "www.bilesuserviss.lv".


LNO gaidāma Jura Karlsona baleta "Karlsons lido..." pasaules pirmizrāde


Sestdien, 5.oktobrī, plkst.19 Latvijas Nacionālajā operā (LNO) notiks Jura Karlsona baleta "Karlsons lido…" pasaules pirmizrāde.

Pēc Astrīdas Lindgrēnes darbu motīviem iestudētā izrāde iecerēta kā Latvijas Nacionālā baleta dāvana lielajiem un mazajiem skatītājiem, sākot jauno skolas gadu.

Jaunais LNO baleta iestudējums ļaus mazajiem skatītājiem izdzīvot visas slavenās Brālīša un Karlsona dēkas - pastaigu pa jumtiem, zagļu ķeršanu, pūcīgās auklītes Bokas jaunkundzes izjokošanu un smalkmaizīšu čiepšanu. Un kā īpašs saldēdiens būs grandiozas dzimšanas dienas svinības ar veselām astoņām tortēm un tikai vienu svecīti. Dzīvespriecīgais, krāsainais uzvedums aizvedīs skatītājus uz pasauli, kur fantāzija saplūst ar īstenību - skursteņslauķi uz pilsētas jumtiem metas jautrā dejā, televīzijas dīvas izkāpj no ekrāna un sarīko krāšņu rēviju, un pat konfektes sāk griezties apburošā valsī. Taču būtībā balets vēstīs par ilgām pēc īsta drauga - tātad tas būs stāsts par katru no mums.

Karlsona piedzīvojumus mūzikā ietērpis viņa vārdabrālis - komponists Juris Karlsons. Viņa dinamiskajā, kontrastiem bagātajā mūzikā kā jautrā karuselī savīsies spilgti muzikāli raksturojumi ar it kā kaut kur dzirdētu intonāciju alūzijām. Ne jau velti jaunā baleta apakšvirsraksts vēsta, ka tā būs fantāzija bērniem un pieaugušajiem.

Horeogrāfiju izrādei veido Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis, kurš jau radījis vairākus publikas iemīļotus iestudējumus visai ģimenei. Mārtiņa Vilkārša krāsainā scenogrāfija aizvedīs skatītājus uz 70.gadu Stokholmu, bet Ilzes Vītoliņas veidotie tērpi būs kā grezna modes parāde.

Karlsona lomā iejutīsies Andris Pudāns un Aleksandrs Osadčijs, Brālītis būs Nataļja Lipska un Evelīna Godunova, Māte - Elza Leimane-Martinova un Viktorija Jansone, Tēvs - Raimonds Martinovs un Arturs Sokolovs, Beta - Laine Paiķe un Annija Kopštāle, Bose - Kristaps Lintiņš un Hermans Ševčenko, Bokas jaunkundze - Ints Roziņš un Arnis Līcītis, Fille - Antons Freimans un Aleksandrs Jurāns, Rulle - Māris Spriņģis un Aleksandrs Kaļivods. Pie diriģenta pults būs Mārtiņš Ozoliņš.

Pēc pirmizrādes tuvākās izrādes gaidāmas 6.oktobrī un 20.oktobrī, bet "Sarunas pirms pirmizrādēm" par baletu "Karlsons lido..." notiks 30.septembrī plkst.18.30 LNO Jaunajā zālē.

Biļetes uz jauniestudējumu nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, interneta vietnē "www.bilesuparadize.lv" kā arī LNO biļešu kasēs.


Jūrmalas pilsētas muzejs priecēs ar kokļu mūzikas koncertu


6.oktobrī Jūrmalas pilsētas muzejā tiks rīkots kokļu mūzikas koncerts.Tajā spēlēs Jūrmalas mūzikas vidusskolas koklētāju ansamblis, kas šīs vasaras Dziesmu svētkos ieguva otro vietu Latvijas koklētāju finālskatē.

Jūrmalas mūzikas vidusskolas koklētāju ansamblī spēlē kokles klases audzēknes - 2009.gada Jūrmalas pilsētas balvas kultūrā ieguvēja, "Latvijas izcilnieks mūzikā 2010", vairāku starptautisku konkursu laureāte Ieva Pērkona, starptautisku konkursu dalībnieces un laureātes Kristīne Jakovļeva un Katrīna Sproģe, kā arī skolotāja Kristīne Ojala.

Koncertā skanēs Riharda Dubras skaņdarbs "Sapņi", kura pacilājošā mūzika pārsteidza Dziesmu svētku finālskates žūriju, kā arī skaistais komponista skaņdarbs solo koklei "Gaismas asaras". Tāpat koncertā varēs dzirdēt koklētāju - Vitas Rudušas, Kristīnes Ojalas un Madaras Kaires - skaņdarbus, kas atklāj neparastākas kokles skanējuma iespējas.

Šis kokļu mūzikas koncerts iecerēts kā garīga meditācija, kurā pacilāts gars liks aizmirst ikdienas rūpes. Koncerts sāksies plkst.15.

Jūrmalas teātrī izrāde "Īkstīte"
 

6.oktobrī plkst. 16:00 Jūrmalas teātrī, Muižas ielā 7, iespēja apmeklēt muzikālu izrādi bērniem divās daļās "Īkstīte".

Īkstīte ir gluži parasta maza, pagalam izlutināta meitene, kas nevēlas ēst ierasto brokastu putru, kārtot savu istabu un laikus iet gulēt. Tā vietā viņa labprātāk dotos izpētīt, kas notiek plašajā pasaulē - kā Saulīte iet gulēt, kā Miglas Vecis brien pār pļavu un - kur tad īsti mitinās tā Laime?

Īksītes lomā Gundega Baušeniece, Taurenīša - Guntars Venckus, savukārt pārējās lomās iejutušies - Māmiņa - Inguna Radziņa, Krupene - Evija Baula, Krupenes dēls - Guntars Pavārs, Vaboles - Ģirts Alsters un Daniels Amčislavskis, Pele - Dace Umbraško, Kurmis - Aigars Balulis, Miglas vecis - Ģirts Alsters, Lelles - Ravita Rozīte un Marta Pauliņa.

Režisore Gunta Mīlenberga, scenogrāfs Mārtiņš Kalseris, horeogrāfe Santa Grīnfelde, komponists Valdis Zilveris, aktieru balsīm skanēt palīdzēs Ģirts Alsters. Ieejas maksa 2 Ls


"Dirty Deal Teatro" pirmizrāde - Fjodors Dostojevskis "Noziegums un sods"


Izrādi "Noziegums un sods" pēc Fjodora Dostojevska romāna motīviem iestudē režisori Toms Auniņš un Normunds Griestiņš. Scenogrāfs ir Toms Grīnbergs, kostīmu mākslinieki - Kristians Aglonietis un Elza Ozolīte. Izrādē Rodionu Romanoviču Raskoļņikovu spēlēs Auniņš, Porfīriju Petroviču - Andrejs Zālītis, Arkādiju Ivanoviču Svidrigailovu - Armands Berģis, kalpones Nastasjas un Duņas lomā iejutīsies Anete Saulīte, bet Sofiju Semjonovnu Marmeladovu tēlos Kristīne Vismane.

Romāna radīšanas laikā Fjodors Dostojevskis paredzēja drīzo Dieva gāšanu par labu cilvēku radītām ideoloģijām, kurām sekojot turpmāko gadu laikā dzima, mira un dzīvoja simtiem miljonu zemes iedzīvotāju - galvenais varonis Raskoļņikovs ir jaunais students, ideologs un slepkava, kas ar ideju palīdzību cenšas attaisnot slepkavību. Izrāde koncentrējas uz vidi, kurā rodas reakcionāras idejas, un uz sekām, kādas jāizdzīvo varonim, kas ir metis izaicinājumu lielajai pasaules kārtībai un Dievam.

"Nozieguma un soda" pirmizrāde gaidāma 6.oktobrī plkst.19.

Nedēļas nogale Dailes teātrī


Nedēļas nogales repertuārs Dailes teātrī krāsainības ziņā solās sacensties ar rudens lapu krāšņumu.

Lielajā zālē piektdienas vakarā būs iespēja just līdzi skaistākajam un skumjākajam pasaules mīlas stāstam – Šekspīra traģēdijai „Romeo un Džuljeta”, kurā galvenās lomas atveidos Ieva Segliņa un Artūrs Dīcis. 5. un 6.oktobrī skatītāji varēs redzēt jaunāko Lielās zāles iestudējumu – Nila Labuta trakulīgu izrādi „Šeipings”, kas kopā ar režisoru Dž.Dž.Džilindžeru un jaunajiem aktieriem Elīnu Dzelmi, Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu, Dārtu Daneviču, Ievu Segliņu un Artūru Dīci uzdod jautājumus – cik daudz cilvēks ir gatavs darīt mīlestības dēļ, kurā brīdī radīšana kļūst par manipulāciju?

Mazajā zālē 4.oktobrī uz izrādi „Pasaka par vērdiņu-2012” gaidīti jaunie skatītāji. 5.oktobrī jaunākajā Mazās zāles iestudējumā „Slazdā”, ko veidojis viesrežisors Jans Villems van den Boss, skatītāji nokļūs kādā Īrijas ciemata krodziņā, kur nejaušība vai likumsakarība saved kopā četrus vīriešus un kādu jaunu sievieti, kas ir atbraukusi no pilsētas. Svētdien divās Jukuma Paleviča joku lugas „Preilenīte” izrādēs uz skatuves satiksies kādreizējie Dailes teātra 8.studijas kursabiedri.

Kamerzālē piektdienas vakarā izrāde „Pirmā grēka līcis” sola tikšanos ar Dailes teātra vecmeistariem, bet svētdien – ar jaunā režisora Dmitrija Petrenko debijas izrādi „Biedre Zariņa”. Savukārt cita debijas izrāde - melnā komēdija „Kauli”, ko iestudējis režisors Gundars Silakaktiņš, 5.oktobrī skatāma Dailes teātra pagraba telpās.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2013-10-03 07:38:17

Ziņot

oho, uz noziegumu un sogu gan deretu aiziet.

Vārds

2013-10-03 07:37:43

Ziņot

Zel, ka parsvaraa viss ir Juurmalaa..

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (2)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv