Sestdiena, 2021. gada 6. marts

Vents, Centis, Gotfrīds

Visi autora raksti

14. septembris (2012) 12:30

Agneta Niedra

Ko darīt nedēļas nogalē, Puaro.lv iesaka Armands Tripāns +BRĪVDIENU CEĻVEDIS (2)

No Armanda personīgā arhīva un publicitātes

Solītās atvasaras vietā, šķiet, esam sagaidījuši at-rudeni. Tomēr tas nebūt netraucē izbaudīt brīvdienas pēc pilnas programmas. Šonedēļ kultūras un izklaides pasākumi cienītājiem būs iespēja gan klātienē izbaudīt krāšņo grupas Scissor Sisters koncertu, gan ļauties kino valdzinājumam Baltijas pērlē. Tāpat savās brīvdienu pavadīšanas tradīcijās ar Puaro.lv lasītājiem dalās TV producents, sporta entuziasts un raidījumu vadītājs Armands Tripāns.

„Ja dienas, nedēļas vai pat gadus sadala atvaļinājumos vai brīvdienās, paliek garlaicīgi. Es nemāku dzīvot rāmjos,” intervijā portālam Puaro.lv atklāj Armands. „Esmu sapratis, ka ir cilvēki, kuri steidzas dzīvot. Tādi, kuriem laiks neeksistē un kuri dzīvo, ļaujoties emocijām. Viņus dzen uz priekšu bangojošais pulss asinīs, vēlme redzēt, dzirdēt un piedzīvot. Mēs viņus pamanām pelēcībā vai pūlī – viņi mirdz! Acis, izteiksme vai vienkārši – redzi un saproti, ka viņš ir laimīgs.”

„Var dzīvot ik brīdi – gan sešos no rīta, gan divos naktī. Ja vēlies redzēt, kā pilsēta mostas – ej un skrien pa pilsētas bruģi. Sajūti ko vairāk par parastu rīta kafiju uz palodzes malas. Cilvēks pēc dabas ir slinks, bet kādu piespiest kaut ko darīt... Tas, manuprāt, ir muļķīgi. Mēs paši izvēlamies, kā mēs šo dienu nosvinēsim. Cik labi, ka mēs nezinām, kad mums katram laiks beigsies. Tieši tāpēc es atļaujos dzīvot šodien, vakar un rīt. Un neklausos, ka tā nevar – var! Mēs katrs redzam pasauli tādu, kādu vēlamies, nevis tādu, kāda tā ir,” paraudzīties ārpus ierastajiem rāmjiem mudina TV personība.

„ Patiesi svarīga ir tikai mīlestība, kaifs un miers. Par pirmo – dalieties tajā ar saviem mīļajiem, brauciet pie dabas, aktīvi vai pasīvi, bet esiet kopā. Sagaidiet rudeni, tādu, kāds tas ir! Es pats kopā ar draugiem svētdien sagaidīšu savu labāko draugu no kāzu ceļojuma – tur daudz nav ko piebilst, jo tas ir kas vairāk nekā tikai piedzīvojums un saviļņojums. Kur diena mūs tālāk aizvedīs, tas vēl ir noslēpums, bet skaidrs ir viens – šo dienu mēs ieliktu dzīves notikumu Top sarakstā.” 

„Filmas ārstē un iedvesmo. Tā man liekās. Un tiem, kuri gatavojas rudens depresijai, vai gluži otrādi - tajā saskata  spēku, īstā vieta būs Splendid Palace – Baltijas pērle. Allaž esmu sekojis līdzi kino jaunumiem un pats labprāt novērtējis izcilākos kino šedevrus, lai iedvesmotos un arī mācītos.”

„No sporta aktivitātēm...  Rīgas Dinamo?! Godīgi – skaistu hokeju sezonas sākumā nesagaidīt, jo tāds vēl nebūs, bet sajust to reto reizi, kad latvieši ir vienoti – Arēnā Rīga - protams, ir tā vērts,” uzskata Armands, kurš pats savulaik spēlējis hokeju visai cienījamā līmenī.

„Skrituļslidas un velosipēds ir rudens adrenalīns numur viens! Mežu ceļi vai pļavas – dragājiet, kur acis rāda. Tā, iespējams, nokļūsiet tur, kur retu reizi kāds ir gājis. Iesaku paķert līdzi fotokameru. Ātrums un piedzīvojums, ko dod paša piepūle, ir vienreizējs kaifs. Man pašam skrituļošana ir treniņš, gatavojoties  Pasaules čempionātam Crashed ice. Labākā vieta Rīgā – Uzvaras parks,” iesaka sportists, kurš šobrīd cītīgi meklē sponsorus nākamā gada spēļu posmiem.

„Mani reiz iedvesmoja kāds stāsts – daudzbērnu ģimenē, kurai nav gājis viegli un kuri nevar atļauties gandrīz nekā,  brīvdienas ir gaidītākās nedēļas dienas. Pamostoties no rīta, viņiem uz galda ir maisiņš ar kartupeļiem. Mazie rosās un ģērbjas, jo zina, ka ģimene ies uz tuvāko upi pie meža, lai iekurtu ugunskuru, uzceptu kartupeļus un tradicionāli uzspēlētu jau nodriskāto bumbu un vienkārši būtu kopā. Īsti un patiesi. Visu dienu viņi ir kopā, bez ekstrām, bez nosacījumiem un laika – viņi vienkārši ir laimīgi. Un tā, manuprāt, ir vērtība, ko vajag ieraudzīt un sajust... Vieglāk, protams, ir ieslēgt TV vai kārtējo reizi atvērt Facebook.com kontu, bet vai tiešām tā dēļ ir vērts ziedot neizmantotās iespējas?”


BRĪVDIENU CEĻVEDIS
 

Scissor Sisters koncerts


Jau šo svētdien, 16. septembrī, koncertzāles Palladium gada jubilejā uzstāsies ekstravagantā ņujorkiešu grupa Scissor Sisters. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena LVL 24. 

Nesenā intervijā, grupas vokāliste Ena Matronika (Ana Matronic) atklāja, ka gaidāmais koncerts liks apmeklētājiem justies kā “visu laiku foršākajā ballītē”, piebilstot, ka šovs būšot “aizraujošs un enerģisks”. Kā atzīmēja māksliniece, koncertā tiks izpildītas dziesmas no Scissor Sisters jaunā albuma “Magic Hour” (2012), kā arī klausītāju iemīļotās dziesmas no grupas iepriekšējiem ierakstiem.

Atceroties Scissor Sisters pirmo koncertu Latvijā 2010. gada Positivus festivālā, Ena izteica neviltotu sajūsmu par to, cik patīkami pārsteigti grupas dalībnieki jutušies par sirsnīgo sagaidīšanu, piebilstot ka uzstāšanās festivālā bijusi “lieliska un jautra”.

Scissor Sisters uzstāsies koncertzāles Palladium gada jubilejas svinībās jau svētdien, 16. septembrī. Biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena LVL 24. 

Pirmos simts jubilejas viesus gaidīs īpašs pārsteigums – gabaliņš no konditorijas “Junge” svētku kūkas un šampanietis.


Baltijas pērle

14. septembrī ar krāšņu Nino Rotas kinomūzikas koncertu Latvijas Nacionālajā operā tiks atklāts festivāls Baltijas pērle – svētki, kas aizsākās pirms 20 gadiem. Diriģenta Marčello Rotas, itāliešu vokālā kvarteta „Le Divas” un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra radītā noskaņa valdīs Rīgā no 14. līdz 24. septembrim. Savukārt 25. septembrī kā fināla akords kalpos Andreja Končalovska iestudētās A.Čehova lugas „Trīs māsas” pasaules pirmizrāde Dailes teātrī. Kinomānus gaidīs ne vien dienas un vakara seansi, bet arī divas neaizmirstamas kinonaktis Rīgas Kongresu namā: 14. septembrī – Kinoprovokāciju nakts (Kauns, Viņas, Seksoholiķi) un 21. septembrī – Kinoneprātību nakts (Iekāre, Mīlestība... skaudri viļ!, Atceries, Ulis! Atslēgas caurums). Biļetes var iegādāties Rīgas Kongresu nama kasēs no plkst. 11:00 līdz plkst. 19:00.

10. nakts sēņošanas čempionāts
 

Piektdien, 14.septembrī, Salacgrīvā notiks 10. nakts sēņošanas čempionāts, aicinot interesentus ne vien izbaudīt sēņošanas burvību naktī, bet arī rūpēties par dabas aizsardzību.

Nakts sēņošanas čempionāta atklāšana notiks plkst. 20.00, bet viesi aicināti ierasties  jau no plkst. 19.30. Pasākumu vadīs ilggadējais sēņošanas patrons Roberts Gobziņš, kurš rūpēsies par labu atmosfēru un pasākuma noslēgumā arī par dejām.

Čempionātam katru gadu ir kāda cita tematika – vienu gadu tā bijusi evolūcija, citu – zvēru karnevāls, bet šogad pasākuma viesi aicināti ierasties mežā ejamā balles tērpā.

Sēņošana mežā naktī notiks īpaši iezīmētā poligonā 1,5 stundas. Lai sēņošana sagādātu prieku, līdzi jāņem arī kabatas lukturītis, koka vai no kāda cita dabas materiāla darināts grozs, nazis, svilpe, ērti un silti apavi un apģērbs. Pirms pasākuma sēņotājiem būs jāiegādājas simboliska licence, kas vienlaicīgi arī būs ziedojums PDF dabas aizsardzības projektam Savvaļas zirgu, tauru un sumbru atgriešana Latvijas dabā.

Bauskas pils tornī vēros zvaigznes un eksperimentus
 


Sestdien, 15.septembrī, plkst. 21.30 Bauskas pilī būs otrais zvaigžņu vērošanas pasākums. Apmeklētāji ar praktiskiem gaismas, krāsas un skaņas eksperimentiem varēs iepazīties ar astronomijas un fizikas pasauli, varēs aplūkot hologrammu un ar teleskopu aplūkot Mēnesi un Jupiteru.

Pasākuma viesi uzzinās kādas izskatās zvaigznes un kāpēc tās mirgo, kā rodas melnie caurumi, kāpēc debesis ir zilas, kāda ir Saules krāsa un kāpēc tā mainās, kā tieši krāsas redzam atkarībā no apgaismojuma un kā pasauli redz cilvēki ar dažādiem krāsu redzes trūkumiem, piemēram, daltonismu. Varēs izpētīt kā gaisma apliecas ap šķērsli, uzzināt par difrakcijas gredzeniem, gaismas viļņveida dabu un viļņu pārklāšanos - interferenci, praktiski iepazīties ar atstarotāju darbības principu, uzzināt, ka ūdenī var peldēt par ūdeni krietni blīvāki ķermeņi un uzzināt, kas ir Doplera efekts.

Pasākumu vadīs pieredzējuši astronomi Arnis Ginters un Aivis Meijers, kurš ar fizikas eksperimentiem, kas atšķiras no ierastajiem skolu mācību materiāliem, nodarbojas jau vairāk kā astoņus gadus. Šis pasākums būs interesants un izglītojošs ikvienam - gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lai radītu īpašu atmosfēru, tumsā pils torni izgaismos ar lukturiem un svecēm.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Bauskas pils muzeja kasē, mākslas salonā Meistars Gothards un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: [email protected] Biļetes cena - 2 lati pieaugušajiem, 1 lats mācību iestāžu audzēkņiem līdz 18 gadu vecumam. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja pasākumā bez maksas.

Dailes teātrī pirmizrāde


14. septembrī Dailes teātra jauno sezonu atklās pirmizrāde „Finita la comedia!” - Nikolaja Erdmana traģikomēdija, ko iestudē pazīstamais bulgāru režisors Aleksandrs Morfovs.

Krievu dramaturga Nikolaja Erdmana luga, kuras oriģinālais nosaukums ir „Pašnāvnieks”, ir īsta dramaturģijas pērle. Autora dzīves laikā tā nekad nav tikusi publicēta vai uzvesta, jo pasludināta par „tukšu un kaitīgu”. Teātra metrs Konstantīns Staņislavskis savulaik salīdzinājis Erdmanu ar Gogoli, bet šo lugu – ar Gogoļa slaveno „Revidentu”.

Mazs, neievērojams cilvēciņš nolemj mest izaicinājumu visai cilvēcei ar tās nepilnībām un izdarīt pašnāvību. Un notiek brīnums – smieklīgais mietpilsonis pārvēršas par traģisku varoni. Pasaulē ir tik daudz lietu, kas cilvēku grūž uz pašnāvību. Kāpēc mēs tomēr paliekam šajā dzīvē? Kāpēc mēs paliekam dzīvot? Kāda vērtība ir katrai sekundei? Dzīve ir dzīve, un šis ir ļoti cilvēcisks stāsts. Un, galu galā, dzīve ir brīnišķīga!

Jaunajā iestudējumā lomas atveidos Artūrs Skrastiņš, Dārta Daneviča, Lidija Pupure, Sarmīte Rubule, Lauris Subatnieks, Ieva Pļavniece, Ērika Eglija, Juris Žagars, Juris Strenga, Dainis Grūbe, Artis Robežnieks, Dainis Gaidelis, Aija Dzērve, Mārtiņš Počs,  Inita Dzelme, Intars Rešetins un Artūrs Dīcis.

Traģikomēdijas „Finita la comedia!” pirmizrāde - 14. septembrī plkst. 19.00. Arī sestdien un svētdien plkst. 18.00 skatītāji aicināti vērtēt sezonas pirmo jauniestudējumu. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


First Dacha noslēdz savu piekto sezonu


Šo piektdien un sestdien slavenākie pašmāju dīdžeji aicina izbaudīt pēdējo šīs sezonas ballīti  klubā First Dacha!

Ekskluzīvā ballīšu vieta, kas atrodas Andrejsalas ostā, ir vienīgais klubs galvaspilsētā, uz kuru iespējams ierasties ar jahtu. Naktskluba specifika - starptautiski mākslinieki un izcili dīdžeji, galvenā deju grīda, open-air terase un novietne. Ieeja klubā - brīva, tomēr visiem First Dacha apmeklētājiem pie ieejas jāiztur  face control un dress code pārbaude, no kuras izvairīties var tikai VIP karšu īpašnieki.


Tirdziņš Marakešas tradīcijās


Kaņepes Kultūras centrs piedāvā 16.septembri pavadīt īpašā atmosfērā, no 12.00 līdz 20.00 apmeklējot Marakešas tirdziņu ar Latvijas tirgotāju piedāvātiem labumiem, radošajām darbnīcām, deju meistarklasēm, spēlēm, teātri un mūziku!

Kaņepes Kultūras centra organizētajā Marakešā, kā jau īstenā tirgus placī, būs sapulcējušies daudzi pašmāju tirgotāji, kuri piedāvās iegādāties dizaina lietas - rotas un apģērbu, kā arī rotaļlietas un īpašas retro lietas.

Marakeša piedāvās ne tikai tirgošanos, bet arī citas tirgus plača cienīgas aktivitātes visas dienas garumā: Idejas Mājas organizētās deju meistarklases, Sietspiedes darbnīcu no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, hennas tetovējumu zīmēšanu, Ludo spēļu spēlēšanu un improvizācijas teātri! Par gardumiem būs parūpējušies Raw Garden un tējnīca Illusium ar īpašu tējas ceremoniju visas dienas garumā. Būs vēl arī citi pārsteigumi, kurus ikviens aicināts doties lūkot pats!

Tirgus plača muzikālo pavadījumu nodrošinās Eņģelis, Kārlis Derums, Jānis Niedra, Koklētāju apvienība u.c.

Lībiešu kultūras dienas Ventspilī


Jau otro reizi Ventspilī notiks Lībiešu kultūras dienas. 15. septembrī plkst. 15:30 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā sāksies Lībiešu kultūras dienu starptautiskās zinātniskās konferences Livonica II otrā daļa, kas būs veltīta tikko iznākušajai Lībiešu–igauņu–latviešu vārdnīcai. Prezentāciju ievadīs Starptautiskās Lībiešu draugu biedrības Igaunijas nodaļas vadītāja profesora Karla Pajusalu uzruna, bet par vārdnīcas tapšanas gaitu stāstīs filoloģijas doktori Tīts Reins Vītso (Igaunija) un Valts Ernštreits (Latvija).

Konferenci ar muzikāliem priekšnesumiem papildinās Ventspils lībiešu ansamblis Rāndalist, Salaspils koris Lōja un Igaunijas folkloras kopa Rēvele. Noslēgumā konferences dalībnieki dosies braucienā ar Mazbānīti – transporta līdzekli, ar kuru pirms gandrīz simt gadiem lībiešu krastā ieradās Igaunijas profesors Lauri Ketunens un viņa skolnieks Oskars Loritss, aizsākot lībiešu valodas un vēstures izpēti.

15. septembrī plkst. 19:00 Livonijas ordeņa pilī notiks performance Lībiešu gads, kurā savu stāstu par lībiešiem dzejā izteiks dzejnieki Valts Ernštreits un Kārlis Vērdiņš, bet muzikālu priekšnesumu sniegs komponists Raimonds Tiguls un mūziķi.

Zinātniskās konferences Livonica II pirmajā daļā, kas risināsies Ventspils Galvenajā bibliotēkā 15. septembrī pēc kultūras dienu atklāšanas plkst. 11:00, referātu Stāsts par baptistu lūgšanu namu: no Lielirbes līdz Ventspilij lasīs Ventspils muzeja vadošais pētnieks vēstures zinātņu doktors Armands Vijups.

Lībiešu kultūras dienas sāksies 14. septembrī plkst. 18:00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā. Kultūras dienas ieskandinās Ventspils lībiešu ansamblis Rāndalist, Ventspils novada līvu kopa Kāndla un folkloras kopa Rēvele no Igaunijas. Pasākumā tiks atklāta izstāde Vidzemes lībieši un viņu pēcteči un notiks Baibas Šuvcānes jaunās grāmatas Lībiešu krasta stāsti atvēršana.

Pasākums „Ausma Kantāne dzejā un dzīvē”


14. septembrī plkst. 17 Dzejas dienu laikā Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (Majoros, J. Pliekšāna ielā 5/7) būs tikšanās ar aktrisi Ausmu Kantāni – „Ausma Kantāne dzejā un dzīvē”.

14. septembrī no plkst. 13 Majoru vidusskolas telpās norisināsies jau trešā konference „Jūrmala – Raiņa un Aspazijas pilsēta”. Konferenci ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu organizē Jūrmalas Latviešu biedrība un biedrība «Aspazijas mantojums» sadarbībā ar Majoru vidusskolu. Konference notiks vēsturiskajā zālē, kurā Rainis tika godināts pēc atgriešanās no pirmās trimdas.

Šogad konference veltīta gan pētījumiem par abu dzejnieku gaitām Jūrmalā, gan arī pieredzes apmaiņai ar citām Latvijas pašvaldībām par Raiņa un Aspazijas piemiņas saglabāšanu.

Konferencē piedalīsies arī Raiņa un Aspazijas muzeja pārstāvji – Raiņa un Aspazijas mājas galvenā speciāliste, Mag. philol. Gaida Jablovska uzstāsies ar referātu „Aspazija. 1932. Gads”, Raiņa un Aspazijas vasarnīcas galvenās speciālistes, Mag. art. Astrīdas Cīrules ziņojuma tēma būs „Jūrmalas un Norvēģijas memoriālie muzeji. Kopīgais un atšķirīgais”, Raiņa un Aspazijas vasarnīcas speciāliste Aija Magone referēs par tēmu „Bulduru konferences (1920) kultūras mērķi”.

Tikšanās ar Ausmu Kantāni Raiņa un Aspazijas vasarnīcā iecerēta kā konferences „Jūrmala – Raiņa un Aspazijas pilsēta” noslēgums.

Tās būs sarunas par mākslu un dzīvi. Ausma Kantāne runās Raiņa un Imanta Ziedoņa dzeju un dalīsies savās pārdomās.

Raiņa dzeja un atziņas pavadījušas viņu ilgus gadus. Dzejas no aktrises kādreiz gatavotās programmas „Mans Rainis” gadu gaitā ir izkristalizējušās un kļuvušas par patiesi savām. Raiņa Spīdola un Melnā māte atstājušas savas atziņas, kas sasaucas ar ikdienas dzīvi.

Kā sadzīvo māksla un reālā dzīve? Aktrises tiešums un mērķtiecība, maksimālisms un ideālisms, dzīvesprieks un nešaubīga ticība cilvēka radošajam garam atklājas gan dzīvē, gan mākslā. Dzejas dienas ir īstais laiks, lai par to parunātu un ieklausītos gan dzejā, gan cits citā. Ieeja pasākumā - bez maksas.

"Jasmīns. Pārdaugava" Nacionālajā teātrī
 

No 13.septembra Nacionālajā teātrī skatāma Ingas Ābeles luga „Jasmīns. Pārdaugava” režisora Valtera Sīļa interpretācijā. Izrāde stāstīs par ģimeni un mājām. Pārdaugavā, tāpat kā jebkurā Latvijas vietā, joprojām ir daudz senu dzimtas māju, kuru īpašniekiem tās ir dārgas ne tikai pārnestā, bet arī tiešā nozīmē. Mājas ir patvērums un dzimtas/ģimenes kopības izjūta, bet mājas ir arī īpašums un pienākums, kas prasa līdzekļus - naudu, laiku, spēku.

Jasmīne ar vīru un vecmāmiņu dzimtas māju tuvējā Pārdaugavā apdzīvo trijatā, cīnoties ar visu, ar ko nu jaunai ģimenei mūsdienu Latvijā nākas cīnīties - nodokļu piedzinējiem, darba devējiem, kredītu apmaksu. Kā tajā visā nosargāt mīlestību un dzīvesprieku?

Lomās: Līga Zeļģe, Ivars Kļavinskis, Astrīda Kairiša, Ināra Slucka, Gundars Grasbergs, Marija Bērziņa, Arturs Krūzkops, Ivars Puga, Anna Klēvere. Tuvākās izrādes: 14., 15., 20., 21. septembrī.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Vārds

2012-09-15 14:13:49

Ziņot

jādoas uz scissor sisters, tas kā bankā.

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors (3)

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (7) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv