Sestdiena, 2020. gada 28. novembris

Rita, Olita, Vita

Otrdiena, 29. janvāris (2013) 12:31

Inese Supe pilnā mikroautobusā somā ved beigtu kāmi (10)

„Jocīga sajūta. Sēžu mikriņā, braucu uz laukiem. Somā beigts kāmis. Tas ceļo uz saldētavu. Pavasarī ar cieņu apglabāsim,” savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā piedzīvojumos dalās bijusī Degpunktā vadītāja, LNT žurnāliste Inese Supe. „Mans salūzušais ledusskapis ir iemesls šim dīvainajam ceļojumam. Draugi ir pelnījuši mūža mājas zemē.”

Tas, protams, izraisīja draugu ziņkāri – vieni nespēja noticēt, ka Supe joprojām sadzīvo ar, šķiet, draugu lokā jau leģendāro veco ledusskapi, citi dalījās ieteikumos, ko iesākt ar mirušo kāmīti.

„Manā bērnībā vecāki pieņēma lēmumu ziemas laikā kāmīti kremēt krāsnī...” – stāsta Ineses draudzene Liene, uz ko LNT žurnāliste atbild, ka emocionāli nav spējīga to izdarīt. „Tad jau labāk aiznes taksidermistiem, lai izbāž,” citi iesaka.

„Un kāda būtu mikriņa šoferīša sajūta visu šito uzzinot?” – vaicā Supes bijušais kolēģis, tagad Saeimas deputāts Kārlis Seržants. „Mikriņā ir 14 pasažieri vēl! :)” – viņa pačukst.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Minka

2013-01-29 12:44:23

Ziņot

Slimniece!!!

ciyka

2013-01-29 13:24:31

Ziņot

Nu un??? Beigti kāmji ir rāmi dzīvnieki, no somas ārā nelec un prom nebēg.

stranger

2013-01-29 13:37:37

Ziņot

Nu, katrs jau pa savam... :/

Nekāds

2013-01-29 16:46:38

Ziņot

Pasaule iet sviestā!!!!

cgj

2013-01-29 16:54:00

Ziņot

Visskaistākā Ineses bilde ielikta :D

:)

2013-01-29 18:20:30

Ziņot

Tiešām pacentušies ielikt "labāko" bildi.:(

nu šausmas

2013-01-29 21:00:23

Ziņot

Nav jau zirgs

zane

2013-01-29 22:27:21

Ziņot

Vai tiešām tas ir j ā r a k s t a ????? sviests

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv