Piektdiena, 2020. gada 3. aprīlis

Daira, Dairis

5. decembris (2013) 10:39

Ieskandina labdarības akciju „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” FOTO 

Otrdien viesmīlīgajās viesnīcas Rīdzene telpās fonds Nāc līdzās iepazīstināja ar saviem Ziemassvētku labdarības projektiem, kas ik gadu veltīti talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalstam. Jau par tradīciju kļuvušo svētku koncertu, kurš šogad būs īpaši krāšņs, jo tas pirmo reizi notiks kopā ar lielo simfonisko orķestri, labāko Latvijas kori „Kamēr” un Latvijā iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kurš notiks 9. decembrī Lielajā ģildē, Rīgā, kā arī sirsnīgo labestības kalendāru un bērnu zīmēto labdarības kartiņu projektu.

Fonda Nāc līdzās patronese, eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga kalendāra priekšvārdā raksta: „Labestība ir kā brīnišķīgs zieds, kuru cilvēku mīlestības dārzā mums katram ir izdevība savā sirdī kopt cauru gadu, pat ziemas augstumā un cauru mūžu – jebkurā vecumā. Un šis labestības zieds brīnumainā veidā vienlīdz atalgo gan tā kopēju, gan saņēmēju un jo vairāk tiek dots,  jo vairāk tiek saņemts.”

Koncertā „Nāc līdzās” laureāti uzstāsies kopā ar Liepājas simfonisko orķestri, kori „Kamēr” un Latvijas sirsnīgākajiem skatuves māksliniekiem – LNO solisti Ilonu Bageli, Evitu Zālīti, Kristīni Zadovsku, Jāni Apeini, Ingu Pētersonu, dziedātājiem – Antru Stafecku, Donu, Ievu Akurateri, Nikolaju Puzikovu, Aiju Andrejevu, Goran Goru,, Ati Ieviņu un Ievu Sutugovu.

Turpat, ģildē, līdz 14. decembrim katru vakaru pirms visiem koncertiem notiks īpašs labdarības tirdziņš, kur ikviens varēs iegādāties ar mīlestību tapušas bērnu darinātas dāvanas sev un saviem tuvākajiem. Mirdzēs arī īpašā „Nāc līdzās” egle, kurai rotājumus darinājuši  Rīgas  nedzirdzīgo  skolas bērni.

Labdarības akcijas ietvaros tika rīkots fotogrāfiju konkurss ar tēmu “labestība”. Rezultātā, profesionāliem fotogrāfiem un fonda pārstāvjiem atlasot un izvērtējot iesūtītās fotogrāfijas, tapis sirsnīgs labestības galda kalendārs “Iegriez pasauli ap sevi”. Tajā Nāc līdzās! aicina cilvēkus, izmantojot kalendārā ievietotās sejiņas, ik dienu attēlot savu garastāvokli, lai gada beigās redzētu un izvērtētu, kādu emociju piepildīts bijis gads.

Jau trešo gadu tiek organizēta Ziemassvētku labdarības kartiņu akcija, kas šogad notiek sadarbībā ar tirdzniecības tīklu Narvesen - 28 000 talantīgu bērnu un jauniešu zīmētās kartiņas jau pieejamas 125 Narvesen veikalos visā Latvijā, kur ikviens tās var iegādāties, lai iepriecinātu Ziemassvētkos savus radus un draugus. Atbalstot nodibinājuma Nāc līdzās! projektus, visos Narvesen veikalos izvietotas arī naudas ziedojumu kastītes.

Labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! mērķis ir kopt, veidot un stiprināt labdarības tradīcijas Latvijā, veicinot bērnu ar īpašām vajadzībām talantu popularizēšanu un viņu spēju apliecināšanu. Akcijas laikā gūtie ieņēmumi no koncerta biļetēm un labdarības kartiņām tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai.


Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (6)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (5) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv