Ceturtdiena, 2020. gada 9. jūlijs

Asna, Asne, Zaiga

19. augusts (2011) 15:45

Kombuļu Ineses vokālās dotības uzlabojas pēc dāņu drauga spermas norīšanas- ATKLĀTĀKĀ INTERVIJA MŪŽĀ (74)

Sievieti nav pametis viņas dāņu draugs. Dzeltenā prese melo! Plašu atpazīstamību guvusī dziedātāja Inese Cibuļska pavisam atklātā intervijā par attiecībām ar Bendu, seksuālo dzīvi, par pīrsingu intīmajā zonā, dzeltenās preses nežēlību un vīrieša spermas nozīmi.

Inese Cibuļska, „Kombuļu” Inese, Inese Saulīte – dziedātāju dēvē dažādi, bet patiesībā viņa ir tikai viena. Tā pati, kura nereti izpelnās nedalītu preses uzmanību ne tikai ar savu muzikālo darbību, bet arī ar savām vētrainajām attiecībām. Nu jau labu laiku Inese ir kopā ar dāņu uzņēmēju Bendu Jensenu Storgārdu. Laulība ar viņas četru bērnu tēvu, kā arī ansambļa „Kombuļi” dalībnieku Ēriku Cibuļski vēl nav šķirta. Ēriks nedodot šķiršanos. Tikmēr divi vecākie bērni dzīvo pie Ērika, bet divi jaunākie – pie Ineses. Sieviete neslēpj, ka ir ļoti laimīga un, esot kopā ar Bendu, beidzot, pirmo reizi mūžā, jūtas kā sieviete.

 
Kāds ir Bends?

Viņš ir pedantisks un baidās no visādiem mikrobiem. Interesējas un lasa par medicīnu. Ļoti veselīgi ēd – man tagad auzu pārslas ar musli katru rītu jāēd. Un mazliet jūtama tā dāņu mentalitāte – augstprātība un skopums. Bends ar savu veco Mersedes Benz brauc jau 30 gadus, bet bankā viņam ir miljons. Viņš aizgāja no Dānijas, atstājot visu bērniem, un šeit sāka no nulles. Strādāja ostā par vienkāršu strādnieku, tad par direktoru vairākās firmās Rīgā. 13 gadu laikā šeit sasniedzis ļoti daudz.

Vai tevi netraucē negācijas dzeltenajā presē?

Man vienalga. Tur ļoti daudz kas ir meli. Bet, kad kādā izklaides portālā ievietoja informāciju, ka es ar Bendu esmu šķīrusies, tad gan es sadusmojos. Zvanīju [Kristapam] Zālītim (portāla galvenais redaktors, autores piezīme) un teicu, ka vairs ar viņiem nerunāšu, bet viņš man atbildēja: „Bet, Saulīt, saproti, mums taču arī nauda kaut kā jāpelna...”

No kurienes radās iniciatīva veidot un internetā ievietot kailfoto?

Bends! Viņš teica: „Tev jāredz, cik tu esi seksuāla, skaista sieviete! Tev tas jāparāda arī citiem.”  Viņš pats arī mani fotografēja. Man pēc tam zvanīja no visādiem portāliem un apsūdzēja, ka es bojājot jauniešu psihi.
 
 
Kas, tavuprāt, ir sievišķība un seksualitāte?

Sievišķība, pirmkārt, sākas ar sevi. Kad tu jūties un izskaties labi. Vari būt resna, bet ja tu jūties labi, ir ok. Lai justos labi, sievietei jābūt arī seksuāli apmierinātai – man tā vismaz ir.

Cik bieži tev nepieciešams sekss, lai justos labi?

Vismaz reizi nedēļā. Tagad man sekss ir citreiz divas, citreiz trīs reizes dienā. Ir, protams, arī dienas, kad vispār nav.

Kāda ir tava un drauga seksuālā dzīve?

Ļoti laba. Nopietni.

Vai Bends lieto viagru? Viņam taču jau 69 gadi!

Es nezinu, bet ar viņu viss ir kārtībā. Es vienreiz atradu kaut kādas tabletes, bet tās bija pret sāpēm. Es viņam pajautāju, vai tā ir viagra, un viņš apvainojās. Nerunāja kādas trīs dienas.

Cik bieži tev ir sekss?

Ar Bendu  gandrīz katru dienu, bet ar Ēriku man bija labi, ja reizi mēnesī. Pēc ceturtā bērna, viņš man pateica, ka vispār nesaprot, kā vēl var ar mani mīlēties – pēc maniem četriem "ķeizariem" nekas tur nevarot sanākt. Viņš vairs negribot. Skumīgi, vīrs tomēr.

Kurās vietās tu esi mēģinājusi nodarboties ar seksu?

Esmu mēģinājusi uz galda, krēsla un mašīnā, bet man vislabāk patīk gultā, jo tur es jūtos ērti. Gribas uzreiz pēc tam arī aizmigt.

Kādas pozas tev vislabāk patīk?

Ir labi tā, kā tajā momentā tu vislabāk jūties.

Vai jums ar Bendu ir kādas seksa rotaļlietas?

Mēs paši ar sevi rotaļājamies, mums neko nevajag.

Tev vienmēr ir orgasms?

Vienmēr. Ar Ēriku man tā nebija. Es pat gāju pie ginekologa, jo likās, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Ginekoloģes atbilde bija: „Tev vienkārši nav normāls vīrietis.” Vīrietim ir jāprot apmierināt sievieti, un otrādi.

Cik vīriešu tev ir bijuši?

Ilgstošas attiecības ar diviem, sekss ar četriem. Es uzskatu, ka katrās seksuālajās attiecībās tu atdod daļiņu no sevis. Pēc tam tu esi izbārstīts, atdod sevi visu un paliekot tukšs.

Kā tu pārdzīvoji seksa trūkumu starp attiecībām?

Es dzīvoju kaut kādās nereālās fantāzijās, bet es nemasturbēju.

Neesi mēģinājusi?

Skolas laikā mēs ar meitenēm mēģinājām, kādā astotajā klasē. Trakākais bija tas, ka viena meitene paņēma gurķi, bet tas iesprūda. Mēģinājām ar dakšiņu dabūt ārā, bet nekā, bija jāved pie ārsta.

Kāda bija tava pirmā seksuālā pieredze?

Pirmā reize man bija ar Valdi Rebuku no „Klaidoņa”. Mācījāmies vienā klasē, abiem tad bija 17. Viņš gribēja pamēģināt, un tā mēs to izdarījām pie manis mājās. Nebija labi, bet bija interesanti. Bijām arī kādu laiku kopā, bet viņš teica: „Man vajag sievieti, kas stāvēs ģitāras priekšā ceļos”, bet es pati gribēju muzicēt, un mēs izšķīrāmies.

Ko tu domā par homoseksuāļiem?

Man ļoti daudz draugu tādi ir. Bērnības draudzene ir lesbiete, vēl viens labs draugs ir gejs, Juris Millers un visi „Latte” puiši ir geji – ļoti daudz cilvēku man apkārt. Viņi ir forši cilvēki. Es pat [Ainaram] Bumbierim (viens no grupas „Latte” dalībniekiem, autores piezīme) veltīju savu Eirovīzijas dziesmu. Tad es vēl nezināju, ka viņam patīk vīrieši, nevis sievietes.

Kurš populārs latviešu vīrietis tev simpatizē?

Manas pirmās bērnības fantāzijas saistītas ar Žoržu Siksnu - likās, izaugšu liela, apprecēšos ar viņu. Pēc tam es samīlējos Andrī Daņiļenko. Tagad man interesē tikai Bends. Bet vispār, man latviešu vīrieši nepatīk, ja nu vienīgi Latvijā dzīvojošais Roberto Meloni. Man ļoti patīk viņa sejas uzbūve un tas, ka viņš dzied.

Cik ilgs ir bijis tavs ilgākais dzimumakts?

No sešiem rītā līdz trijiem pēcpusdienā. Tas ir ar visu priekšspēli. Likās, ka ziemeļnieki nav īpaši seksuāli, bet - še tev! Dānijā vispār ir īpašas seksa skolas, kurp dodas sievietes un pāri apgūt metodes, kā sasniegt orgasmu. Latvijā par seksu baidās pat runāt.

Vai esi apmeklējusi seksšopus?

Jā. Biju sapirkusi viskautko, bet tā arī neizmantoju. Vienreiz paņēmu gan kaut kādu uzbudinošo smēri, bet viss beidzās ar gājienu pie ārsta.

Ko tu domā par tetovējumiem un pīrsingiem?

Man ļoti patīk, pašai gan nekā no tā nav. Es gribētu pīrsingu tur, lejā.

Kura vīrieša ķermeņa daļa tev liekas visseksīgākā?

Seja un dzimumorgāni, protams. Un vēl man patīk vīrieši ar maigām rokām.

Vai tu, orāli apmierinot vīrieti,  norij spermu?

Jā. Un vēl kas – man kādreiz bija vācu valodas skolotāja, pie kuras es gāju parunāt par seksu. Viņa man pastāstīja, ka sperma ir noderīga ādai. Savukārt, no vienas dziedātājas uzzināju, ka sperma uzlabo vokālās dotības. Es pamēģināju – tiešām. Tas taču ir dabisks produkts. Bet vispār Bends man neļauj mīlēties pirms koncertiem, lai es nebūtu iztukšota.

Kādu kontracepciju tu izmanto?

Man šīs problēmas nav, jo pēc ceturtā bērna izlēmu, ka bērnus vairs nevēlos, un veicu olvadu nosiešanu.

Vai esi kādreiz mēģinājusi narkotikas?

Nē, nekad. Es jau tā ļoti labas emocijas gūstu no koncertēšanas.

Vai tev ir bijis sekss alkohola reibumā?

Jā, bet es neko nejūtu. Man griežas galva un es nevaru saprast, vai tā gulta šūpojas, vai es šūpojos. Tāpēc to daru tikai skaidrā.

Vai tu spētu savā vecumā pārgulēt ar nevainīgu puisi?

Nē. Vīrietim ir jāprot gultā uzvesties. Man nepatīk kādu mācīt. Un es zinu, ka nedabūšu to, ko gribu.

Vai tu varētu ar Bendu apmeklēt svingeru klubu?

Mani aicina svingerot uz Limbažiem septembrī. Pagaidām Bends ir piekritis.

Vai tu tici liktenim?

Jā, bet tikai tādam, kuru tu pats veido. Zinot, ko tu vēlies, noliekot savus mērķus, ticot, ka tas piepildīsies.

Kā tu vērtē Latvijas veselības sistēmu?

Latvijā tikai pēdējā laikā sāk parādīties kaut kāda informācija. Es uzskatu, ka jebkurām veselības pārbaudēm ir jābūt bezmaksas. Tomēr realitātē tā nav.
 

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

1
2
3
4
Lapa 1 no 4

Mainīt komentāru secību

Ella

[email protected]

2011-11-30 23:58:04

Ziņot

Varbūt šī intervīja arī nav viņas?! viņa pati ir veicinājusi savu popularitāti ar savām bildēm un skaistajiem video:)

Osis

2011-11-29 21:32:31

Ziņot

Šis raksts jau ir pilnīgs "ČAU"! Nesaprotu kurš te ir slimāks ... Inese vai tas personāžs, kas uzdeva jautājumus :o( PUARO redakcijai lielais FUI !!!

alnis

valnis

2011-11-18 18:50:28

Ziņot

nabaga latte cali un valdis rebuks :D inesite nevainigi atklaj, iespejams, kada rupigi glabatu noslepumu :D

Aiga

2011-11-14 16:50:00

Ziņot

Kas ir Kombuļu Inese? Kaut kāda šlāgeriste?

Janis

2011-11-14 12:07:19

Ziņot

Par Latte nošāva garām;-))Visi viņi nav geji;))

Zilais Princis

2011-11-14 02:27:10

Ziņot

Esmu pārsteigts, ka Inese piemin Latte puišus, esmu pārbaudījis pats personīgi, izteikti geji šaj kompānijā ir tikai divi, Millers un Bumbieris, pārējie ir normāli puiši.

Lote

2011-11-13 23:02:36

Ziņot

Un ko Millers par šo saka?!

made

2011-10-27 09:49:12

Ziņot

wow

esss

2011-09-21 11:41:09

Ziņot

nav vērts likt reklāmu tv /starpcitu- laba reklāma/ JA NOLAIŽATIES LĪDZ ŠĪS PERSONAS PPIEMINĒŠANAI UN AKTUALIZĒŠANAI..ARĪ VISS PĀRĒJAIS IEGŪST LĒTUMA UN NELABAS SMAKAS IESPAIDU....

zillace

puaro.lv

2011-09-20 15:20:02

Ziņot

nūnū vai ziniet- portāls ar šo rakstu manā uztverē nokrita par visiem-100...žēl, šķita , ka varēs te ko palasīt- bet nu ja spējāt ar šim kombulienes vājprātam pieslēgties neesat vērti, lai jūs lasītu

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv