Sestdiena, 2020. gada 6. jūnijs

Ingrīda, Ardis

Visi autora raksti

17. oktobris (2011) 08:00

Agneta Niedra

Sindija Vilde par seksu un apakšveļu, mīlestību un krāpšanu, un stulbām latviešu (82) 

Viņas stihija ir uguns. Mums viņa noteikti saistās ar šokolādi - nevis tikai tāpēc, ka Sindijas mati ir kārdinošā šokolādes brūnā tonī, bet arī tāpēc, ka labu laiku atraktīvā dāma aizraujas ar pasākumu organizēšanu pašas dibinātā kompānijā, kam dots pavisam šokolādīgs nosaukums – „Chocolate Events”. Šīs vasaras kāzu sezonu Sindija atklāja ar pašas kāzām, pirmo reizi mūžā pati izejot pie vīra un, kā pati apgalvo, „iegūstot maģistra grādu kāzu rīkošanā”. Lielais vasaras kāzu maratons ir beidzies, un Sindija ir izbrīvējusi brītiņu savā saspringtajā ikdienā, lai padalītos emocijās par pieredzēto, ne tikai šajā rudenī.

Pirmo reizi sazvanījāmies jūlijā, tagad beidzot esi izbrīvējusi laiku intervijai. Ar ko tu esi tik aizņemta?

Es daru lietas un darbus, kas man patīk. Mans darbs ir mans hobijs. Es ne tikai organizēju pasākumus, bet pati iesaistos visos procesos, kas ietver ielūgumu izsūtīšanu, dekorēšanu un visas citas mazās, mākslinieciskās lietiņas, kas padara pasākumu par īpašu.

Pieļauju - tev nav noteikta ikdienas darba grafika, bet gan drīzāk plāns gadam. Kāds tas ir?

Vasarā ir kāzas un pasākumi kompānijām – saliedētības veicināšanai. Esmu sapratusi, ka sporta spēļu organizēšana nav mana specifika, tāpēc klasiskas sporta spēles mēs neorganizējam. Vēl vasarā ir dažādas prezentācijas un pasākumi pludmalē. Ziemā - lielās kompāniju Gada balles. Strādāju kopā ar savu nu jau vīru, paši esam īpašnieki.

Kā tas bija - pirmo reizi kāzās būt kā līgavai, nevis organizētājai?

Teikšu godīgi, es nespēju atslābt. Kāzas mēs paši sev organizējām ar mūsu brīnišķīgo draugu palīdzību. Tomēr bija grūti saņemt sevi rokās un beigt par visu uztraukties. Atslābu brīdī, kad apsēdāmies pie galda, un es dzirdēju līdz šim labāko tostu.

Kāds tas bija?

Šis tosts bija no cilvēka, no kura nekad mūžā nebiju domājusi ko tādu  dzirdēt. Tas ir man tuvs un svarīgs cilvēks. Viņa tosts bija patiess un no sirds. Tas aizkustināja visus viesus. Tas lika gan smieties, gan apraudāties... Nebija ne dzejoļu, ne citātu no grāmatas vai filmas. Viss bija pa īstam!

Vai tev bija grūti izvēlēties kleitu?

Nebija, jo es jau zināju virzienu. Katrai lietai man vajag pamatojumu. Kleita bija spāņu stilā, jo mani bildināja Spānijā.


Sindija un Jānis ir kopā jau vairāk nekā sešus gadus. Pāris apprecējās šī gada vasarā - 10. jūnijā.

.
Kā tas ir, Jāni tagad saukt par vīru?

Nevaru vēl pierast. Vīrs, sieva, jaunais uzvārds. Pat kāzu bildes un video skatoties ir grūti noticēt, ka tas tiešām ir noticis ar mums.

Kādas piecas lietas katram cilvēkam būtu jāizdara pirms nāves?

Ir jāiemīlas un jāsajūt pretmīla. Ir jāapprecas, jānodibina sava ģimene, kaut vai bez laulības. Ir jārada pēcnācēji. Noteikti ir jāceļo un jāredz tālāk par savu degunu – katru gadu apskatīt kādu no pasaules brīnumiem. Un vēl – aiz sevis ir kaut kas jāatstāj. Kas tāds, uz ko atskatoties, saproti, ka ir bijis vērts dzīvot. Galvenais ir tvert mirkli un nebaidīties ne no nekā. Es šobrīd nožēloju lietas, no kurām esmu atteikusies tikai tāpēc, ka ir bijis bail. Man bija iespēja palikt dzīvot Parīzē, bet es to neizdarīju tikai tāpēc, ka ir kaut kādi standarta pienākumi – pret ģimeni, valsti, mācībām. Tagad es to nožēloju. Jādara tā, kā gribas pašam, nevis kā saka mamma, draugi, radi. Jādzīvo tā, kā pašam gribas.

Iedomājies, ka neesi precējusies. Saki, kuru Latvijā zināmu vīrieti tu iekāro?

No Latvijā zināmiem, es nespēju tādu iedomāties. No ārzemju slavenībām mana vislielākā vājība ir Džonijs Deps. Ir tā, ka vienalga, kas par filmu – laba, slikta – galvenais, ka tajā ir Džonijs Deps. Filma „Tūrists” bija komerciāls pakaļdarinājums izcilai franču filmai „Anthony Zimmer”, bet to, vienalga, noskatījos. Vēl man ļoti patīk Džeks Nikolsons ar to, ka viņam savos gados joprojām iekšā sēž velniņš. Nu nezinu Latvijā nevienu Džoniju Depu vai Džeku Nikolsonu.

Tev patīk sliktie puiši?

Jā un nē. Man nepatīk tādi, kas šo savu knifiņu izmanto ļaunprātīgi. Ir sliktie puiši, kas koķetē ar meitenēm un viņas kaitina – tas ir viņu pašmērķis. Bet ir tādi, kas iziet medībās, un pēc tam to savu medījumu izlolo.

Vai tev ir sanācis attiecībās grēkot?

Ir sanācis netīšām. Nevis krāpt, bet sāpināt. Visu labu attiecību pamatā ir izrunāšanās.

Vai tev patīk pārsteigumi no otras pusītes?

Jā, – man ļoti, ļoti, ļoti patīk! Es dievinu pārsteigumus. Man nepatīk klasiskie pārsteigumi ar ziediem un vakariņām.

Kas tev vislabāk palicis atmiņā?

Mana bildināšana, protams. Vēl atmiņā ir palikuši slepeni sūtījumi – mūzikas izlases. Katra no tām bija īpaši sagatavota un manī rosināja atmiņas par konkrētiem savas dzīves mirkļiem. Tikai pēc kāda laika es sapratu, kas ir sūtītājs. Ir pagājuši desmit gadi un es joprojām to mūziku klausos.

Ja tev būtu jāaicina vīrietis uz randiņu, kā tu to darītu?

Lai izvairītos no rutīnas, mēs ar vīru esam sadalījuši mēnešus, kurā vienam otru jāaicina uz pusdienām vai vakariņām. Tas ir kā pārsteigums – tu ej, bet nezini, uz kurieni. Vienreiz mani pārsteidza ar skaistām brokastīm uz mūsu mājas balkona. Vēl man patīk norādes ar slepenām zīmītēm, kur katra nākamā ir jāatrod – pie veikala pārdevējas, piemēram. Nekas sarežģīts, bet tas ir interesanti. Atkāzās draugiem teicu, ka aiziesim tikai iedzert vīnu, bet patiesībā biju noorganizējusi kāzu foto skatīšanos turpat, pagalmā ar arfas un flautas dzīvo mūzikas pavadījumu.

Bērnība. Kā tu saprati, ko tie vecāki dara gultā?

Bērnībā mums ar māsu bija jāguļ diendusa, bet vienu reizi izdomājām aiziet uz vecāku istabu. To, ko mēs redzējām, tētis nosauca par vingrošanu. Pliki tāpēc, ka drēbes esot traucējušas. Kā rodas bērni, mums vecāmāte pastāstīja. Vienu reizi bijām kopā zooloģiskajā dārzā, un es pamanīju, ka zebrai starp kājām karājas pamatīga šļūtene, nepārspīlējot. Jautāju omītei, viņa sākumā pasmējās un samulsa, bet pastāstīja, ka tas ir tāpēc, lai varētu iesēt sēkliņu, no kuras izaug mazs „zebriņš”. Kādā veidā tas notiek, viņa gan nestāstīja. To, ka meitenēm ir trīs caurumiņi, es uzzināju no slavenās „Zīlītes”.
 

Sindija bērnībā


Nesen Puaro.lv rakstīja, ka ir slavenības, kas iecienījušas kaunuma parūkas. Kā tu domā, vai tu kādreiz varētu tādu pamēģināt?
Noteikti nē!

Vai esi apmeklējusi seksšopus?

Jā, lai nopirktu dāvanas citiem, tāpēc gadā vismaz reizi sanāk tur iegriezties. Pati arī šādas dāvanas esmu saņēmusi. Visādas erotiskās eļļiņas un visdīvainākā lietiņa bija burkānveidīgs vibrators.

Kāds ir tavs bērnības tēls – varonis?

Bērnībā likās, kad izaugšu liela, būšu Meža māte no „Sprīdīša”, jo biju pilnīgi pārliecināta, ka man ir spējas sarunāties ar kokiem.

Kāpēc tavuprāt ir cilvēki, kas dara un viņiem izdodas, bet citi tikai īd?

Ļoti daudz ko dod dzīves pieredze, iedzimtība, ģimene. Man pašai ir tādas lietas, kuras zinu, ka nāk līdzi jau no bērnības. Dažbrīd man parādās tādi kompleksi, ka negribas spogulī skatīties. Citreiz nespēju publiski runāt – sāku stostīties, pārteikties un tizli smaidīt. Bet tas negadās bieži.

Kādu vienu lietu tu ņemtu sev līdz uz neapdzīvotu salu?

(Liela pauze).

Nu, viss, tevi vienu uz neapdzīvotas salas nevar laist!

Es laikam nevarētu iztikt bez uguns. Lai to radītu, no nekā ir vajadzīgs fizisks spēks. Pārējo visu attiecīgi varētu iegūt. Uguns ir siltums, gaisma un vienlīdz mana stihija.

Ja tev būtu laika mašīna un tu varētu apciemot sevi jaunībā, ko tu pati sev gribētu pateikt?

Neklausīt citus un citu viedokļus – klausīt savai sirds balsij.

Kas ir spontānākais, ko esi savā dzīvē izdarījusi?

Aizbraukusi uz Parīzi, nevienam nezinot. Mani vecāki nezināja, es viņiem no Parīzes piezvanīju un pateicu, ka esmu projām.

Kādu pasākumu tu vēl gribētu noorganizēt?

Koncertu, kas nebūtu komerciāls, un kurā daba ir harmonijā ar tehnoloģijām. Ar draugu bijām Ķīnā un redzējām fantastisku izrādi. Viss notiek tumsā, par skatuvi kalpoja upe. Pamazām tika izgaismotas un kļuva redzamas konkrētas detaļas – upe, koki, kalni, laivas, cilvēki. Tas bija kaut kas fenomenāls.

Pastāsti, kāda apakšveļa tev patīk?

Atkarībā no noskaņojuma. Dažbrīd man patīk smalka, ar mežģīnēm, citreiz brīva, dabīga, neitrāla.

Tu nēsā zeķes, zeķturus?

Jā, ziemā.

Korsetes?

Arī, jā.

Kas tev ir mugurā naktī?

Pilnīgi nekas.

Ko tu domā par cilvēkiem, kas maina savu dzimumu?

Ir cilvēki, kas vienkārši ir pazaudējušies, bet ir tādi, kas tiešām piedzimuši ar citu domāšanu, tikai... viņiem karājas starp kājām krāniņš, kas liecina par to, ka esi vīrietis (smejas). Bet man nav nekas pret viņiem, tāpat kā pret homoseksuāļiem. Galvenais, lai viņi nesāk uzspiest savu viedokli. Man ir bijuši gadījumi, kad meitenes uzmācīgi vēlas pierunāt pamēģināt, jo es taču nevarot zināt, vai man tas tiešām nepatīk, ja neesmu pamēģinājusi.

Tev šķiet pieņemamas viendzimuma laulības?

Jā.

Un bērnu adopcija šādās ģimenēs?

Arī.

Vai tu spēj iedomāties, ka būtu augusi ģimenē, kuru veido divas sievietes?

Jā. Es pazīstu daudz homoseksuāļus. Jebkurā pārī ir vīrišķais un sievišķais pārstāvis.

Vai tu atbalsti viņu organizētās parādes?

Jā. Tas, ko nesaprotu, ir stulbie blondīņu gājieni. Tas ir pazemojums, ko pie tam vēl reklamē kā tūrisma apskates objektu! Ar ko valsts vispār domā? Tā, jau mūs uztver kā sekstūrisma galamērķi. Saprastu, ja blondīnes popularizētu izglītību un cīnītos pret sievietes tēlu kā galveno seksa objektu, bet blondīnes un rozā krāsa, īsi svārciņi, spici papēži... ? Un vēl tās brunetes, kuras uzliek blondās parūkas, un dodas gājienā – pazemojoši. Tas tikai popularizē to, ka ir „forši” būt  blondīnei no anekdotēm. Šis gājiens vēl vairāk apstiprina cilvēku stereotipus par blondīnēm.

Vai tici laimīgām beigām?

Vienmēr! Katrā sliktajā lietā es cenšos saskatīt kaut ko labu. Ja reiz tas tā ir noticis, tad tikai tāpēc, lai ko labāku sagaidītu vēlāk.

Pievienot komentāru

Piedalies diskusijā un ievēro Lietošanas noteikumus.

2000

Mainīt komentāru secību

Yara Kenneth

[email protected]

2020-05-07 20:01:18

Ziņot

Labdien, dāmas un kungi! Mans vārds ir Yara Kenneth no Berlīnes, Vācija. Es vēlos pateikties lieliskajai Dr. Ogundele, ka viņa atnesa manu vīru pēc tam, kad viņu ir pievīluši tik daudzi viltus pareizrakstības pierakstītāji tiešsaistē, kuri apgalvo, ka ir pareizrakstības pielūdzēji. Bet ar Dr Ogundele palīdzību mans vīrs 24 stundu laikā atgriezās pie manis tieši tā, kā man teica Dr. Ogundele. Es gribu pateikt lielu paldies kungs, ka atdevi man savu laimi, jo viņa dēļ mēs atkal esam laimīgi. Ja ir kāds, kam nepieciešama palīdzība, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk sazināties ar Dr. Ogundele, lai viņš, iespējams, atjaunotu jūsu zaudēto prieku. Sazinieties ar viņu un mēģiniet atrisināt problēmu 1%% GARANTĒTI. Jūs varat arī man palīdzēt pateikties Dr. Ogundele par to, ka viņa ar varu 24 stundu laikā atdeva man savu vīru. Jūs varat viņu sasniegt ar savu WhatsApp vai Viber tērzēšanas numuru: +27638836445. E-pasts: [email protected]

Lilly Norman

[email protected]

2020-04-29 17:35:13

Ziņot

Mans vārds ir Lilly Norman am no Germany, es nekad nedomāju, ka es atkal smaidīšu, vīrs mani atstāja ar 3 bērniem uz 7 gadiem, visi centieni viņu atgriezt neizdevās, es domāju, ka vairs negrasos viņu redzēt. Pagājušajā nedēļā mans draugs man pastāstīja par pareizrakstības runātāju ar nosaukumu DR.OGUNDELE, viņa sniedza man savus kontaktus, un es sazinājos ar viņu, un Dr Ogundele man apliecināja, ka 24 stundu laikā mans vīrs atgriezīsies pie manis pēc tam, kad es visu izdarīšu, ko viņš man prasīja Lai to izdarītu, 24 stundu laikā mans vīrs piezvanīja man, lai es lūdzu piedošanu, un viņš atgriezās ar lielu mīlestību un rūpēm, tāpēc es joprojām esmu pārsteigts par šo brīnumu. Es noslēdzu līgumu ar Dr. Ogunded, lai dalītos labajās ziņās par šo. forumā, ja jums nepieciešama palīdzība no viņa, varat sazināties ar viņu vietnē WhatsApp vai Viber: +27638836445. Šis cilvēks ir ļoti spēcīgs, un burvestība ir nekaitīga.

Clark

[email protected]

2019-08-16 20:38:12

Ziņot

Es esmu korporācijas firmas Marks Džo kungs, mēs esam likumīga, reģistrēta un garantēta aizdevumu kompānija, mēs izsniedzam 3% aizdevumu piedāvājumus privātpersonām, uzņēmumiem, valdības iestādēm un biznesa organizācijām, kā arī visu veidu cilvēkiem. Brīvības aizdevumi ir risinājums visām jūsu finansiālajām problēmām. sazinieties ar mums tagad, izmantojot e-pasta adresi: [email protected] whatsapp numurs: +18635356458

Charles Din

2019-01-12 22:17:26

Ziņot

Sveiki Vai jums ir nepieciešams jebkāds aizdevums? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar zemu procentu likmi 2% apmērā Tāpēc, lūdzu, ja jums šodien ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, rakstiet mums tagad uz [email protected] ar tālāk norādīto, lai iegūtu vairāk informācijas: Pilnais vārds:... valsts: .... Nepieciešamā summa: ... Ilgums: .... Tālrunis: .... Lūdzu, atbildiet uz [email protected], lai iegūtu plašāku informāciju. Charles Dean kungs

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:59:17

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:59:08

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:59:01

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:58:53

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:58:45

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

celestine

[email protected]

2017-09-27 20:58:37

Ziņot

Kredīta piedāvājums / Investīciju Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, E-pasts: [email protected]

Pasaulē

Gardums no Spānijas - tapas (7)

Raksturot to, kas tieši ir tapas, nākas ļoti sarežģīti, jo tās ir pieejamas daudz dažādos veidos. Tomēr ikviens, kurš apmeklējis Spāniju vai kādu no Centrālamerikas valstīm, noteikti būs baudījis kādu no tapu variācijām.

„Es nogalināju Merilinu Monro,” pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents? (1)

Hodorkovskis: Putins uzsāka karu, lai attaisnotu neveiksmīgo ekonomisko politiku (3)

Kas notiek, ja bērna kopšanas atvaļinājumā dodas tētis? FOTO (1)

Bija vai nebija ūdeņos pie Stokholmas Krievijas zemūdene? (1)

Par seksu ar 12 000 prostitūtām arestēts 64 gadus vecs skolas direktors

Ilvess: NATO spēkiem Igaunijā vajadzētu atrasties pastāvīgi (3)

Interesanti

Kaut kas neredzēts! Labradors - futbola fans VIDEO (6) 

Suns no sirds priecājas par Portugāles valstsvienības iesistiem vārtiem.

Viņi piepeši ieraudzīja, ka smiltīs kaut kas kustas. Viens pēc otra parādījās... (2)

Pavisam parasti, tomēr bīstami augļi un dārzeņi (2)

Lūk, kādi "tusiņi" jārīko saviem četrkājainajiem mīluļiem! VIDEO (2) 

Iespaidīgi! Cilvēka un krokodila maigā draudzība (1) 

Neticami! Kā viņš to visu tur dabūja iekšā?! VIDEO (1) 

Smieklīgi: šie suņi ir aizmirsuši, kas viņi ir VIDEO

Igors Popovs: Dzīves sparu smeļos darbā un ceļojumos (1) 

Ar laba garastāvokļa un lieliska izskata recepti dalās slavenību frizieris un stilists Igors Popovs.

Gada modes dizainere Inese Ozola: Mani visvairāk iedvesmo nodošanas termiņš! (1)

Oskars Melbārdis: Dažkārt kārojas siļķmaizīti, bet sezonas laikā to nedrīkst (2)

Seko puaro.lv aktualitātēm

x

Ienāc jaunajā Puaro.lv!

Puaro.lv